Які пломби найкращі?

Сучасна стоматологія далеко зробила крок вперед, як і розвиток усієї медицини. Те, що ще кілька десятиліть тому мало велику популярність, зараз використовується вкрай рідко. З появою сучасних стоматологічних апаратів та інструментів сформувались і нові методики, а разом з ними й матеріали, які використовують для стоматологічних послуг. Питання: «Які пломби найкращі», зараз виникає у людей дедалі частіше. Це пов'язано з тим, що на прийомі у фахівця пацієнту пропонують різні види пломб і відповідно різну вартість. Які з них вибрати, щоб не помилитися і в той же час не переплатити, варто розбиратися завчасно.

 

Різновиди пломб, їх переваги та недоліки

 

Наші зуби є досить міцним і міцним матеріалом, який складається з різних матеріалів. Він попереджає їх від передчасного зношування. Але, є й інша сторона: така будова зубів не може самовідновлюватися, за будь-яких дефектів доводиться використовувати штучні матеріали, або в крайньому випадку вдаватися до протезування зубів, або імплантації.

 

Вимоги до матеріалів, з яких виготовляються пломби

 

Щоб відповісти на запитання «які пломби найкращі», необхідно вивчити асортимент матеріалів, з яких вони виготовляються. Далеко не завжди надто дорогі – найкращі пломби, але тут і не варто впадати в крайнощі та вибирати найдешевші пломби.

 

До сучасних матеріалів висувають такі вимоги:

Вони мають бути безпечними.

Досить міцними та міцними.

Естетично привабливими.

 

Тобто можна сказати, що якісна пломба не повинна виділяти токсичні речовини, надійно триматися на встановленому місці і бути максимально привабливою, в той же час не помітною.

 

Усі пломби діляться на два основні види: тимчасові та постійні. Виходячи з їх назви, вони мають обмеження щодо встановлення. Наприклад, тимчасові пломби встановлюють кілька місяців, тоді як постійні – кілька років. Але тут велике значення має і якість проведення самої процедури, індивідуальні особливості організму пацієнта, правильний догляд за ротовою порожниною, наявність шкідливих звичок та інші фактори.

 

У яких випадках встановлюють часові пломби?

 

Завдання тимчасової пломби – закрити порожнину зуба під час лікування. Встановлюють їх на час спостереження за зубом або у випадках, коли існує ймовірність загострення пульпіту. Для тимчасових зубів підходять такі матеріали, як цементи, водний дентин, дентин-паста, а також полімери.

 

Різновиди постійних пломб

 

У деяких випадках фахівець може не встановлювати тимчасову пломбу, а одразу постійну. Вона може бути: цементною, металевою, пластмасовою, світлозатверджуваною, отверждаемой хімічно.

 

Кожен із цих видів має свої переваги та недоліки.

 

Декілька десятиліть тому встановлювали в основному металеві пломби, зараз їх практично не використовують навіть у міських соматологіях, не кажучи вже про приватні клініки.

 

Цементні пломби відносяться до досить бюджетного варіанту, але їхня міцність, а також зовнішній вигляд залишають бажати кращого.

 

Пластмасові пломби можуть бути виготовлені з акрилу або епоксидних смол. Такі пломби можуть протриматися кілька років, але їх не можна встановлювати на місцях глибокого карієсу, тому що на цьому місці може утворитися пульпіт.

 

Пломби, що хімічно отверждаются, виготовляються з композитного матеріалу. Вони мають численні переваги, але мають і явні мінуси. До них відноситься те, що стоматолог має працювати з матеріалом досить швидко.

 

Світлотверді пломби можна сміливо назвати «найкращі пломби» в наші дні. Це остання розробка в стоматології, яка завжди дає чудовий результат. Термін служби таких пломб – від 5 до 15 років!

 

Які встановлювати пломби вирішувати лише Вам. Це залежить від індивідуальних особливостей Вашого організму, рекомендацій лікаря, а також фінансових можливостей. Обов'язково обирайте надійну клініку, яка працює із сучасними матеріалами та дає гарантію на свої послуги.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net