Які імпланти зубів обрати?

Втрата зуба - дуже неприємне явище, з яким може зіткнутися абсолютно кожна людина. Це може статися через травму, внаслідок деяких захворювань ротової порожнини, або з багатьох інших причин. Не варто засмучуватися, якщо з вами сталася така проблема. Сучасна стоматологія допоможе швидко відновити втрачений зуб і жувальну функцію за допомогою популярної процедури - імплантація зубів.

 

Ще кілька десятиліть тому найскладніші зуби не піддавалися лікуванню, тому лікарі їх видаляли. У наші дні існує безліч способів лікування, які допомагають врятувати зруйновані зуби. Але, навіть в тому випадку, якщо лікування зуб не підлягає, його можна повністю видалити і після загоєння м'яких тканин звернутися до фахівця, який виконає імплантацію. Багато людей по всьому світу знають особисто, що представляє собою така процедура і встигли оцінити всі її переваги.

 

Які імпланти краще ставити?

 

Ті люди, які зважилися на таку процедуру і вже отримали призначення фахівця до неї, стикаються з важливим питанням: «Які імпланти зубів вибрати?». Це не дивно, оскільки в наші дні існує дуже багато фірм, що виготовляють імпланти з різних матеріалів. Кожен виробник стверджує, що його продукція найякісніша, надійна і довговічна. Крім того, питання «які імпланти зубів краще встановити", виникає після того, як пацієнт дізнається про вартість таких пристроїв для відновлення.

 

На жаль, отримати достовірну інформацію про всі існуючі імплантів можна далеко не в кожній стоматологічній клініці і не у кожного фахівця. Дуже часто така дорога процедура обертається для пацієнта розчаруванням, істотними фінансовими втратами і іншими неприємними факторами. Лікарі, які не дають пацієнтам право вибору імплантів, найчастіше встановлюють дешеві пристрої, що в підсумку призводять до розхитування всієї конструкції, алергічних реакцій, болів, дискомфорту, повільним приживлення, або до повному уотторженію імпланта. Щоб не стати жертвою такої негативної ситуації, слід дуже відповідально підходити вибору клініки, фахівця і знати, які імпланти зубів краще встановлювати.

 

Які конструкції для імплантації вибрати?

 

На перший погляд імпланти нічим не відрізняються один від одного, всі вони мають однакову будову. Чому ж тоді вартість одних імплантів суттєво відрізняється від вартості інших?

 

Завищена ціна говорить про те, що імплант виготовляє певний світовий бренд. Найвідоміші і надійні фірми вкладають величезні фінансові кошти в наукові розробки, устаткування, матеріали і сам процес виробництва імплантів. Але, це зовсім не означає, що конструкції нижчою вартістю неякісні і їх не варто встановлювати.

 

При виборі імплантів слід звертати увагу на такі важливі показники:

 

1.Степень приживлюваності

 

У популярних світових виробників це показник найвищий (від 97%).

 

2.Варіант для протезування

 

Це показник також має дуже важливе значення. Чим більше варіантів має фахівець для фіксації коронки, тим для пацієнта більше можливостей для отримання позитивного результату.

 

3.Срок приживлення імплантів

 

В середньому цей термін - близько 6 місяців. Сучасні виробники намагаються його скоротити, використовуючи інноваційні методики виробництва. Найсучасніші імпланти приживаються від 4 до 8 тижнів.

 

4. Показання для проведення процедури

 

Багато фірм виготовляють імпланти для одноетапною методики і двоетапної. Топові компанії виготовляють пристрої, які можна імплантувати навіть при гепатиті, ВІЛ, цукровому діабеті та інших захворюваннях.

 

Більш детальну інформацію про те, які імпланти зубів вибрати, якого виробника, вам підкажуть професійні фахівці в нашій стоматологічній клініці.

 

Пам'ятайте, що процедура призначається тільки після повного обстеження і всіх необхідних лабораторних досліджень. Записатися на примі до фахівця в нашій клініці можна в будь-який зручний час на сайті, або в робочий час за вказаним номером телефону у наших менеджерів.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net