Які імпланти кращі корейські чи швейцарські?

Імплантація зубів є однією з найкращих та ефективних методик відновлення одного або декількох зубів. До цієї процедури багато пацієнтів вже приходять свідомо. Багато з них ще до першого візиту до стоматологічної клініки намагаються якомога більше дізнатися про найпопулярніші та найнадійніші бренди, які виготовляють імплантати, ознайомитися з їхніми перевагами та недоліками, а також відгуками інших людей, що вже встановили імпланти. Не секрет, що успіх цієї процедури у 90% залежить від правильних дій фахівця. Але, коли пацієнт доходить до питання, які імпланти кращі за корейські або швейцарські, це збентежує.

 

Які ж конструкції краще?

 

Сучасний стоматологічний ринок пропонує широкий асортимент імплантатів ізраїльського, швейцарського, німецького, російського та корейського виробництва. Всі вони відрізняються не лише своєю якістю, а також технологією виготовлення, а й матеріалами, типами, методами встановлення, гарантією та ціною.

 

Сказати зі 100%-вою впевненістю, що такі імплантати краще, а такі гірші, неможливо, оскільки всі вони мають свої переваги та недоліки. Крім того, конструкції певного виробника можуть на 100% підійти до одного пацієнта і зовсім не підійти іншому. Довіряти потрібно не лише тому, що обіцяє виробник, а й професійному стоматологу, який виконуватиме встановлення імплантів.

 

Чому багато людей зупиняють свій вибір на швейцарських конструкціях?

 

Перш ніж визначити, які імплантати краще – корейські чи швейцарські, слід розібратися, у чому їхні головні відмінності.

 

Як би корейські виробники не нахвалювали свої імплантати, вони істотно поступаються швейцарським аналогам. Зубні імпланти Sgs легко впораються навіть із такою проблемою, як повна адентія. Вартість їх на порядок вища, ніж корейські аналоги, але ця ціна цілком виправдовує себе. Встановивши конструкції бренду Sgs, Ви назавжди забудете про проблему відсутніх зубів і повернете усмішці колишню красу. Про корейські імпланти це сказати складно, тому що не всі вони дають довічну гарантію.

 

Чому варто вибрати швейцарські зубні імпланти?

 

Якщо говорити про найкращого та надійного виробника зубних імплантів швейцарського виробництва, то це однозначно бренд Sgs. Вивчивши їх переваги, у Вас більше ніколи не виникне питання – «які імпланти кращі, корейські чи швейцарські?». Що ж у них особливого?

 

1.Швейцарські зубні імпланти Sgs відносяться до преміум-класу. Це означає, що під час їх виробництва використовуються найсучасніші технології, міцні матеріали, на кожному етапі вони проходять ретельну перевірку та тестування.

2. Конструкції SGS мають високі сертифікати якості, кожен імплантат має свій порядковий номер.

 

Імпланти Sgs не доставляють дискомфорту під час встановлення.

Легкий період реабілітації після імплантації імплантів і швидка приживаність.

Кожен імплантат має певне різьблення штифта для міцної та надійної фіксації.

Пацієнт, якому були встановлені швейцарські імплантати Sgs, отримує довічну гарантію від виробника.

Для того, щоб стоматолог міг працювати з цими імплантами, він проходить спеціалізоване навчання від компанії SGS.

Для вкручування штучної конструкції Sgs не потрібно розрізати ясна, що зводить до мінімуму ризик розвитку запальних процесів.

 

 

А ось із корейськими конструкціями це доводиться робити досить часто.

 

Бренд Sgs виготовляє імплантати різних видів та методів встановлення, завдяки чому їх можна легко підібрати будь-якому пацієнту, навіть із найважчим випадком.

 

Звісно, ​​їхня висока вартість нерідко зупиняє пацієнтів. Тут важливо розуміти, що завдання імплантатів не тільки у тому, щоб повернути вашій усмішці красу. Якісні, міцні, правильно встановлені конструкції зможуть витримувати будь-які навантаження та зберігати ваше здоров'я на довгі роки. Встановити їх один раз набагато легше та зручніше, ніж поставити імплантати нижчої якості, але за доступнішу ціну.

 

Щоб отримати повну інформацію про імплантати швейцарського виробництва Sgs, варто прийти на консультацію стоматолога, який займається їх установкою.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net