Які імпланти краще відгуки

До імплантації зубів в даний час багато людей підходять вже більш осмислено, ніж ще кілька років тому. Багато пацієнтів намагаються ще перед самою процедурою якомога більше дізнатися про вітчизняні та зарубіжні виробниках зубних імплантів, характеристики та властивості матеріалів, з яких вони виготовляються, всі їхні переваги і недоліки, ретельно вибирають стоматологічну клініку і фахівців з установки імплантів. Не секрет, що саме від професіоналізму і акуратності лікаря залежить близько 90% успіх імплантації. Відносно вибору самих імплантів, тут часто виникають деякі труднощі. Великий вибір цих конструкцій, а також досить широкий ціновий діапазон змушує пацієнтів задуматися - які ж імпланти краще встановити. Ось тут Вам допоможуть про імплантатах відгуки інших пацієнтів, які зважилися на таку процедуру.

 

На що звертати увагу при виборі зубних імплантів?

 

Однозначно стверджувати, який саме імплант краще, дуже важко. Кожен пацієнт, який виконував таку процедуру, буде говорити про те, що йому встановлювали імпланти такого виробника і вони найкращі. При виборі таких конструкцій професійний фахівець обов'язково враховує індивідуальні особливості будови щелепи пацієнта, стан кісткової тканини. Крім того, кожен вид імпланта має свої особливості: форму, тип, обробку поверхні, можливість використовуватися в різних видах імплантації.

 

Якої форми повинна бути конструкція

 

Найбільш популярні зубні імплантати, які активно використовують по всьому світу - кореневидної форми, конусної, або циліндричної. Саме вони найбільше схожі з природним коренем зуба. Імплантанти конусоподібні призначаються для одноетапною процедури, циліндричні - для класичної імплантації.

 

Також такі конструкції відрізняються своєю будовою, можуть бути односкладні і двоскладного. Односкладні імпланти є -пол конструкцію, двоскладного - з двох окремих частин: штучний корінь і абатмент, які лікар з'єднує під час процедури.

 

На які імпланти варто звернути особливу увагу?

 

Багато людей довіряють свій вибір імплантів за відгуками інших людей. Нижче представлений список найбільш популярних імплантів на 2021 рік серед українських жителів.

 

1. VITAPLANT - український виробник, що виготовляє імпланти, де тіло, шийка і головка конструкції виконані з порожнього моноліту. Такі імпланти створені спеціально для стоматологів практикуючих, яким необхідна додаткова имплантационная надійна система. Вони відрізняються простим і дуже зручним способом установки, а також прийнятною ціною.

 

2. Alpha-Bio Tec -конструкції ізраїльського виробництва мають досить демократичну вартість, їх встановлюють найчастіше при відстроченої імплантації, а також під час двоетапної процедури. Цей виробник дає довічну гарантію якості,

 

3. SGS - порівняно молода компанія, яка ще не має клінічно перевірених результатів під час тривалого носіння її конструкцій. Проте, в нашій країні, імпланти цього бренду вже активно використовують багато фахівців.

 

4. Nobel Biocare (США і Швеція) - компанія має дуже багату, тривалу і досить успішну історію свого розвитку. Була заснована вона ще 40 років тому, розробляє власні моделі імплантів. Кожна з них проходить жорсткий контроль якості і ретельну перевірку на кожному етапі виробництва. Крім того, відома по всьому світу компанія Nobel Biocare створює власні комплекси відновлення зубів. Головною метою компанії було - створення таких конструкцій, які стануть корисними пацієнтам навіть в найважчих випадках.

 

Пам'ятайте, що вивчити про всіх популярних імплантатах відгуки пацієнтів - це дуже добре і корисно. Але про те, які саме імпланти підходять для Вашого випадку, зможе розповісти тільки лікуючий лікар. Він проведе повну діагностику і лабораторні дослідження детально вивчить отримані результати і тільки після цього підбере для Вас найбільш підходящі зубні імплантати, які швидко приживуться і будуть дуже довго служити.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net