Які імпланти краще ставити у 2020 році?

Висока біологічна сумісність, приживлюваність імплантів, що наближається до 100%, поліпшення показників по складних випадках, значне зниження часу як операції, так і інтеграції імпланта в кісткову тканину, 3D і 4D імплантологія - все це досягнення дентальної імплантології у 2020 році. Але виникає закономірне питання: які імпланти краще серед усього розмаїття продукції, пропонованої сучасними виробниками? Не витрачайте час даремно, вбиваючи в пошук браузера «імплантація зубів які імпланти краще», адже в клініці Implant Studio знають, які імпланти краще ставити в кожному конкретному випадку. Звернувшись до нас за допомогою, ви отримаєте консультацію від лікарів-імплантологів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Їх більш ніж 15-річний досвід роботи допоможе вибрати якісні зубні імпланти від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників для подальшої установки з приживлюваністю до 98,5%.

 

Які імпланти для зубів краще?

 

Сьогодні більш ніж 100 мільйонів чоловік на питання, які імпланти краще, відповідають: титанові. Проте перші імпланти, що датуються 600 роком н.е., були шматочками мушлі. Тоді кращі зубні імпланти народи Майя використовували, як протези для заміни нижніх зубів. За часів Середньовіччя і Відродження у відповідь на питання, які імпланти для зубів краще, пересаджували зуби від однієї людини до іншої. У XIX столітті на питання: які імпланти краще, - відповів доктор Фонзі, який винайшов мінеральний зуб. У той же час Маджіоло виявив, які імпланти для зубів краще, і створив перший внутрішньокістковий металевий імплант.

У XX столітті відкриті особливі властивості титану, який підвищує успіх остеоінтеграції. А в 1965 році ортопед Бранемарк, розмірковуючи, які імпланти краще вибрати, встановив перший титановий дентальний імплант, що стало ключовим моментом в історії сучасної імплантології. У 70-х роках стали використовувати близький за властивостями до титану діоксид цирконію. Саме з цього матеріалу виробляються якісні зубні імпланти в кінці ХХ-початку ХХІ століття.

Прогрес не стоїть на місці, і які імпланти для зубів краще підкажуть провідні виробники, такі як: Israel Bio Tech, SGS і Vitaplant. Саме ці імпланти зубів фірми виробники знаходяться в Ізраїлі, Швейцарії та Україні, - гордість «Імплант Студіо»

 

Найсучасніші зубні імпланти

 

Сьогодні на вибір пацієнтів безліч варіантів (класична імплантація, одно- і двоетапна, одномоментна, з негайним навантаженням), при цьому встановлюються сучасні зубні імпланти (дуже вузькі, довгі або ультракороткі, базального або компресійного типу, з дисковою підставою). Розмірковуючи про те, які імпланти краще ставити, довіртеся нашим професіоналам. Ми застосовуємо:

  • Israel Bio Tech - мають інноваційне титанове покриття, завдяки чому надійно фіксуються і приживаються в 98,3% випадків. Це кращі зубні імпланти зі швидкою установкою. Система відповідає ISО 13485: 2003 та ISO 9001-2008.
  • Vitaplant - альтернативний вітчизняний варіант, здатний скласти гідну конкуренцію зарубіжним аналогам; на вибір одно- і двоетапні якісні зубні імпланти зі сплаву титану з приживленням від 97,4% до 98,3%.

Також є швейцарські імпланти зубів фірми виробники яких знаходяться в Угорщині, а обробка відбувається в Німеччині. Це найсучасніші зубні імпланти з максимально високим показником приживання. Саме тому вони представляють преміальний сегмент.

 

Імпланти преміум класу в Implant Studio

 

Запит «імплантація зубів які імпланти краще» - дуже популярний в Мережі. Не втрачайте час, вирушайте до «Implant Studio» в Києві, за адресою: вул. Комбінатна, 25. Звернувшись сюди, ви отримаєте повну інформацію про те, які імпланти краще ставити, що має на увазі категорія «преміум», імпланти зубів фірми виробники, ціна питання. У нашій клініці ви ознайомитесь з продукцією швейцарської компанії SGS. Це імпланти преміум класу з показником приживлюваності в 98,5%. Максимальна біосумісність забезпечується завдяки інноваційному покриттю SBTC, яке сприяє ще і швидкому загоєнню ран. Імпланти виготовлені з титану Grade 5, тому вони відрізняються тривалим терміном служби. Продукція сертифікована і відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2000. Ось чому на ваше запитання, які імпланти краще вибрати, - ми б відповіли: швейцарські SGS Dental Systems. Такі імпланти преміум класу дозволяють вирішити різні клінічні завдання, в тому числі і найскладніші. На всю продукцію надається довічна гарантія якості.

 

Виробники зубних імплантів

 

Вирішити для себе, які імпланти краще вибрати, вам допоможе табличка, де вказана цінова політика кожного бренду.

 

Імпланти зубні виробники Вартість, грн
Vitaрlant від 3550
Isrаеl   Biо Tесh від 4740
SGS   Dеntаl Systеms від 8775    

Чи готові змінити своє життя? Щоб дізнатися, які імпланти краще, телефонуйте прямо зараз на номер: 38 (097) 147-88-32 або 38 (093) 034-22-23. Також є можливість залишити заявку на нашому сайті, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер. Здорові зуби і красива посмішка - це те, що ви гарантовано отримаєте в клініці «Імплант Студіо». Звертайтеся!

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net