Лікування зубів під мікроскопом в Києві

Стоматологічне обладнання постійно вдосконалюється і ускладнюється. Застосування сучасних технологій та інноваційних методик дозволяє помітно поліпшити результати лікування. За останнє десятиліття лікування каналів зуба під мікроскопом Київ застосовується в стоматологічній практиці все частіше. Сьогодні дентальний мікроскоп - це незамінний, але при цьому один з найскладніших видів обладнання для лікування, відновлення і реставрації зубного ряду.

 

Як відбувається лікування зубів під мікроскопом?

 

У стоматологічній практиці мікроскоп застосовується порівняно недавно. До його появи в кабінетах зубних лікарів лікування проводилося наосліп. Лікар використовував тільки рентгенологічні знімки і власний досвід, тому результати не завжди виявлялися позитивними для пацієнта.

 

Об'єктив мікроскопа дозволяє отримати збільшене в 25-40 разів зображення хворої ділянки зуба або ясен. Збільшувальна здатність залежить від моделі приладу, що впливає на лікування зубів під мікроскопом ціна Київ, яка відрізняється в різних клініках.

 

Завдяки світлодіодним лампам лікар-ендодонтист без проблем знаходить канали та їх відгалуження. Це допомагає лікувати тільки хворі тканини, не пошкоджуючи здорові. Дентальні мікроскопи оснащені камерами. З їх допомогою лікар може робити знімки або виводити їх на екран комп'ютера. Збільшене зображення дозволяє детально розглянути проблему і підібрати оптимальне лікування.

 

За допомогою мікроскопа здійснюють:

діагностику і лікування різних захворювань - карієсу, пульпіту, пародонтиту та т.д .;

розпломбування та ендодонтичне лікування зубних каналів без пошкодження стінок зуба;

вивчення стану встановлених раніше пломб;

виявлення мікротріщин і сколів;

естетичні процедури - відбілювання, чищення, гігієну ротової порожнини;

підготовку зубних поверхонь для установки коронок, імплантів, вінірів.

 

Здебільшого лікування зубів під мікроскопом Київ відгуки позитивні, адже застосування високоточної техніки збільшує якість роботи стоматолога. За рахунок точності маніпуляцій істотно знижується час втручання і больові відчуття.

 

Які етапи лікування зубів під мікроскопом?

 

Для збільшення ефективності лікування каналів зуба під мікроскопом Київ завжди проходить за певним алгоритмом.

 

Основні етапи лікування:

 

Діагностика. Мікроскоп застосовують при терапевтичному втручанні для оцінки виконання тієї чи іншої процедури, і контролю якості проведеного лікування. Своєчасне виявлення карієсу, тріщин і захворювань каналів необхідно для усунення хронічних вогнищ і збереження зуба. До того ж діагностика за допомогою мікроскопа дозволяє виявити пошкодження, які вимагають однозначного видалення. Це дозволяє заощадити кошти, які могли бути витрачені на збереження невиліковного зуба.

 

Вибір методу лікування і його реалізація. Лікар застосовує один з двох варіантів:

Первинне лікування. Якщо зуб пошкодженл мінімально, доктор проводить максимально щадні для маніпуляції. Він видаляє каріозні тканини і каміння, ставить пломби, реставрує неглибокі відколи з відновленням анатомічної форми і кольору. При більш серйозні проблеми призначають вторинне лікування зубів під мікроскопом ціна Київ якого залежить від ступеня складності маніпуляцій.

Повторне лікування. На даному етапі стоматолог здійснює лікування раніше пломбованих зубів. Він усуває дефекти пломб і ділянки із вторинним карієсом, лікує канали, встановлює штифти. При повторному лікуванні можуть встановлюватися коронки для захисту пломби або зуба з крихкими стінками. Завдання лікаря - добится природного прикусу і забезпечити надійне прилягання пломби для її довговічності.

 

Кожен з етапів важливий, якщо призначене лікування зубів під мікроскопом київ відгуки про це свідчать. Без правильного діагнозу подальше втручання може виявитися малоефективним і привести до втрати зуба.

 

Лікування каналів зуба під мікроскопом в Києві?

В середньому ширина зубного каналу становить 0,5-1 мм. У деяких випадках без мікроскопа здійснити якісне ендодонтичне лікування не вийде. Вторинний карієс, пульпіт або періодонтит - це серйозні захворювання, для боротьби з якими потрібно максимальне інвазивне втручання. У цих випадках лікування каналів зуба під мікроскопом Київ є правильним рішенням.

 

Застосування збільшувальної техніки для лікування хвороб, які зачіпають пульпу зуба, мінімізує появу ускладнень. Мікроскоп дозволяє виявити всі канали зуба і зафіксувати патологічні процеси в них. З його допомогою лікар може акуратно видалити уражені тканини, не зачіпаючи при цьому здорові ділянки. Без збільшеного зображення і поганої освітленості завжди існує ризик пошкодити кореневі канали зуба. Анатомічна будова цих частин відрізняється в кожному конкретному випадку. Вони можуть викривлятися і ставати тоншими. Тендітні коріння при інтенсивному тиску ламаються і тріскаються, що призводить до втрати зуба.

 

Малоінвазивне лікування зубів під мікроскопом ціна Київ дозволяє зберегти здорові тканини, цілісність коренів і емалі. При повторному лікуванні каналів збільшення за допомогою потужних лінз допомагає доктору витягти залишки старого пломбувального матеріалу. Композитні склади підбираються під колір зуба, тому без мікроскопа їх складно повністю видалити з каналів.

 

До того ж без належного висвітлення в каналах можуть залишатися некротичні тканини, які є причиною запальних процесів в ротовій порожнині. Багаторазове збільшення зубних стінок дозволяє лікарю-ендодонтисту провести якісну очистку антисептичними засобами і підготувати канал для подальшого пломбування.

 

Основні переваги, які дає лікування зубів під мікроскопом ціна Київ при маніпуляціях з каналами:

лікар бачить весь канал і може оцінити стан кожної ділянки;

повний візуальний контроль дозволяє якісно очистити канал від штифтів, залишків пломб і відмерлих тканин;

стають доступними найскладніші операції на м'яких тканинах і внутрішньої порожнини зуба;

збільшення якості чищення і пломбування, і, як наслідок, позбавлення від необхідності часто відвідувати стоматолога.

 

Використання мікроскопа в лікуванні каналів допомагає швидко підібрати правильний метод впливу на хвору ділянку. Високоточна діагностика і якісно проведені процедури - запорука тривалого результату лікування.

 

Лікування зубів під мікроскопом в Києві, відгуки клієнтів

 

Стоматологи клініки Implant Studio застосовують в роботі високоточні мікроскопи, які завдяки індивідуальним налаштуванням дозволяють проводити лікування і реставрацію зубів. На основі поставлених завдань лікар може регулювати яскравість ламп приладу, кут його нахилу, ступінь збільшення зображення.

 

Однак застосування ультрасучасних мікроскопів не є єдиною запорукою успіху при усуненні проблем стоматологічного характеру. Як показує практика, лікування зубів під мікроскопом Київ відгуки свідчать про те, що багато в чому результат лікування залежить від кваліфікації лікаря і його професійних навичок. У клініці Implant Studio працюють тільки справжні фахівці з багаторічним досвідом в сфері ендодонтичної стоматології.

 

Завдяки використанню дентальних мікроскопів високої роздільної здатності від провідних світових виробників і професіоналізму лікарів наші клієнти завжди задоволені. Це підтверджують лікування зубів під мікроскопом Київ відгуки пацієнтів, які встигли оцінити результати цієї послуги.

 

Світлана: «Хочу подякувати Implant Studio за порятунок мого проблемного зуба. В інших клініках мені пропонували просто видалити його і поставити коронку або імплант. Для мене важливо, щоб стоматолог прагнув зберегти зуб будь-якими способами, тому я відвідала близько 5 різних центрів. У Імплант Студіо вже після першого огляду лікар зважив всі варіанти і прийняв оптимальне рішення - провести лікування каналів зуба під мікроскопом Київ негайно. Вирішила спробувати і не прогадала - передній зуб був врятований ».

 

Сергій: «Лікарі Implant Studio - чарівники. Відразу зробили панорамний знімок щелепи, який показав, що всі мої хворі зуби можна врятувати. Доктор призначив лікування зубів під мікроскопом, причому його ціна була обговорена відразу. Три зуба запломбували. В одному виявили кісту, яку видалили швидко і безболісно. Пройшов вже рік, але пломби відмінно тримаються. Я повністю задоволений результатом ».

 

Катерина: «Вибрала Імплант Студіо, щоб пройти лікування зубів під мікроскопом київ відгуки про клініку відмінні. Тут за допомогою мікроскопа мені реставрували передній зуб, який раніше мені сяк-так запломбували в поліклініці. Хочу сказати, що в Implant Studio працюють справжні майстри, адже навіть після двох років ніхто не вірить, що з зубом щось робили. Вся моя родина тепер лікує зуби тільки тут. Лікар обов'язково детально розповідає про те, які методи лікування можуть допомогти. Фахівці цієї клініки вважають видалення крайнім варіантом, що мене шалено тішить ».

 

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net