Зубні імпланти, види

Чим раніше ви почнете займатися відшкодуванням прогалин зубного ряду, тим доступніше буде дентальная імплантація. Своєчасний похід до лікаря гарантує високу ефективність процедури: можна уникнути атрофування кісткових тканин щелепи, асиметрії особи, можливих ускладнень. Але перш ніж почати роботу над гарною посмішкою, давайте поговоримо про зубні імплантати види, які сучасні рішення існують. Крім того, кожен клінічний випадок - унікальний, а тому імпланти види підбираються в індивідуальному порядку.

 

Які види імплантів існують?

 

Щоб відповісти на питання, які є імпланти, слід мати уявлення про компоненти штучного зуба:

  • штифт - нижня частина, виготовлена ​​з гіпоалергенного сплаву, яку встановлюють в щелепу;
  • абатмент - елемент, який з'єднує штифт і коронку, він виготовляється з металу або кераміки;
  • коронка - верхня частина, імітація видимої частини зуба, вона проводиться з кераміки або пластмаси.

Так імпланти для зубів види відрізняються по мірі того, який матеріал взято за основу для виробництва. Незважаючи на те, які імпланти бувають, в цілому концепція базується на можливості заміни абатмента і коронки. При цьому штифт не чіпають, щоб звести до мінімуму пошкодження. Відповідь на питання, які імпланти бувають, залежить і від специфіки гвинта, який буває титановим або з діоксиду цирконію. Останній варіант розроблений для тих, у кого алергія на титан.

Багато хто цікавиться, які бувають імпланти в стоматології за формою. Розрізняють такі види:

  • гвинтовий - фіксується в щелепи завдяки різьбі;
  • циліндричний - має текстуровану поверхню, завдяки чому забезпечується проростання кісткової тканини в його пори і, як наслідок, надійна фіксація імпланта.

Якщо говорити про зубні імплантати види, не варто забувати, що ступінь хірургічного втручання може відрізнятися і буває: одно-, двоетапною і одномоментною.

Пацієнти, цікавлячись, які є імпланти, часто запитують про базальних і коренеподібних системах. Базальні імпланти зазвичай встановлюються над верхній губчастий шар, а в більш глибокий - базальний. Такі імпланти використовуються при відсутності від 3-х і більше зубів. У той же час коренеподібні імпланти є найпопулярнішим варіантом, так як вони:

створюють ефект наявності натуральних зубів;

володіють прекрасними характеристиками міцності якостями;

легко встановлюються і характеризуються відмінною Остеоінтеграції.

Якщо ми говоримо про сучасних рішеннях, відповідаючи на питання, які імпланти бувають, варто сказати про продукцію провідних виробників. Які з них в пріоритеті, які є імпланти в клініці Implant Studio?

 

Сучасні зубні імплантати і маленькі імпланти

 

Наш центр пропонує імпланти для зубів види вітчизняного і зарубіжного виробництва:

  • Vitaplant - гідна якість за розумною ціною від українського виробника, в основі виробництва - високоякісний сплав титану, ціна - від 3550 грн;
  • IBT - сучасні зубні імплантати ізраїльської компанії, тут вдосконалене титанове покриття, яке забезпечує надійну фіксацію і довгий термін служби, ціна - від 4740 грн;
  • SGS - преміум-продукт швейцарської фірми з найвищим показником приживлюваності, відмінною біосумісністю при найкоротших термінах загоєння, це сучасні зубні імплантати, ціна яких стартує від 8775 грн.

Ці імпланти види - в пріоритеті, так як вони демонструють високу ступінь ефективності, про що говорять цифри: більше 5000 успішно встановлених дентальних систем.

В контексті імпланти види також слід відзначити і маленькі імпланти, або міні-імпланти, які затребувані в окремих клінічних випадках. У них - менші розміри в порівнянні зі звичайними імплантатами, при цьому міцна конструкція. Використовують маленькі імпланти зазвичай для верхньої щелепи, так як саме там є недолік кісткової тканини, і такий варіант є найбільш доцільним.

Гарантії від Implant Studio

Звернувшись в нашу клініку з питанням, які бувають імпланти в стоматології, ви отримаєте не тільки розгорнуту консультацію про всі можливі варіанти дентальної імплантології, але і приємно здивуєтеся. Адже гарантії приживлюваності в Implant Studio - максимально високі: Vitaplant - від 97,4% до 98,3%, IBT - 98,3%, SGS - 98,5%. Врахуйте ці показники, коли будете вибирати зубні імплантати види у нас. Крім цього, на всі матеріали надається довічна гарантія.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

UA

RU