ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Відділення «Терапевтична стоматологія» київської клініки Implant Studio - це найсучасніше обладнання і професійний інструментарій, це швидка діагностика і якісне лікування таких захворювань, як: карієс, некаріозні ураження зубів і їх ускладнення (пульпіт, періодонтит та інші). Наш центр оснащений інноваційними дентальними мікроскопами, інтраоральний рентген-апаратами з високою роздільною здатністю і найточнішими апекслокатора. У нас працюють лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, які в терапевтичній стоматології вже більше 15 років. Тут ви зможете отримати широкий спектр послуг: від професійного чищення до реставрації зубів із застосуванням сучасних фотополімерних матеріалів, виготовлення вінірів та багато іншого. Звернувшись до нас, ви зрозумієте: терапевтична стоматологія це симбіоз чудового сервісу та прийнятною цінової політики. А для того, щоб похід до лікаря ви не відкладали в довгу шухляду, тут ви знайдете відповіді на питання: що таке терапевтична стоматологія, які існують розділи терапевтичної стоматології, які гарантії надає наша клініка.

 

Що таке терапевтична стоматологія?

 

Розділ медицини «Стоматологія терапевтична» займається діагностикою та лікуванням хвороб зубів, тканин і слизової оболонки ротової порожнини. Відповіддю на питання: стоматологія терапевтична що це, - також може стати і таке визначення. Деякі терапевтичні методи спрямовані на відновлення здоров'я зубного ряду шляхом установки штифтів для подальшого пломбування, протезування, дентальної імплантології. І підготовкою до цих заходів якраз і займається терапевтична стоматологія.

Якщо ж мають місце болі, слід негайно звернутися до стоматолога-терапевта. Досить часто в таких випадках діагностується карієс, який в подальшому може стати причиною руйнування зуба. Дане захворювання починається з розчинення мінеральних речовин. Згодом в цьому місці утворюється порожнина, а навколо хворого зуба запалюються м'які тканини. Все це призводить не тільки до болісним болів і неприємного запаху з рота. Запущений карієс може стати причиною для видалення хворого зуба. І терапевтична стоматологія це здатна не тільки вирішити, але і запобігти ще на початковому етапі при відвідуванні лікаря. Профілактичний огляд необхідно робити хоча б 1 раз на півроку. Косметичні дефекти зубів (плями, порожнини, щербинки), а також гіперчутливість і біль при прийомі їжі і накусуванні також є сигналами для звернення до стоматолога-терапевта.

Список проблем, які вирішуються за допомогою терапевтичної стоматології:

всі різновиди карієсу;

пульпіт;

періодонтит;

травми зубів (відколи, відлам коронки зуба);

некаріозні захворювання (гіпоплазія, флюорозу, ерозія);

вроджені аномалії кольору і / або форми зубів і т.д.

Перш за все, стоматологія терапевтична - це профілактика захворювань. Так, якщо ми говоримо про тісний взаємозв'язок між станом зубів і ясен, за допомогою профілактичних заходів, спрямованих, наприклад, на ясна, можна вплинути на поліпшення стану зубів. І терапевтична стоматологія це здатна реалізувати.

 

Розділи терапевтичної стоматології

 

Щоб відповісти на питання: стоматологія терапевтична що це, - слід поговорити про її розділах. Так, терапевтична стоматологія включає в себе наступні області:

одонтологія - діагностика і пошук ефективних методів лікування хворих і пошкоджених зубів;

ендодонтія - розробка методів механічного та медикаментозного впливу на зуби і кореневі канали, пломбування;

пародонтология - вивчення тканин пародонта, лікування і профілактика його хвороб.

Крім цього, в розділи терапевтичної стоматології входить і естетична стоматологія, яка також відноситься до терапевтичної медицині. Буває, що для отримання білосніжної і красивою посмішки лікування зубів недостатньо, і цей розділ здатний вирішити цю проблему.

І нарешті, стоматологія терапевтична це ще і консультація лікаря, в ході якої відбувається побудова подальшої тактики лікування, обговорення з пацієнтом і вибір необхідних матеріалів, надання рекомендацій щодо догляду і т.д.

 

Терапевтична стоматологія в Implant Studio

 

Київська клініка Implant Studio на питання пацієнтів: що таке терапевтична стоматологія, - відповідає лаконічно: це профілактика стоматологічних захворювань та їх лікування за допомогою найсучасніших технологій, доступних людству. У нас терапевтична стоматологія це:

  • Безпека і безболісність. Наші фахівці, перед тим як підібрати необхідні матеріали, інструментарій, антисептик і анестетик, проводять детальне опитування і ретельний огляд пацієнта. Лікування призначається з урахуванням історії хвороби, встановлюється, чи є у пацієнта алергія, супутні захворювання і в якому стані знаходиться організм в цілому.
  • Малоінвазивної. Стоматологи-терапевти «Імплант Студіо» прикладають максимум зусиль для збереження життєздатних тканин. У нас стоматологія терапевтична це реалізує шляхом найменшого, щадного, втручання, тим самим, продовжуючи термін служби зубного ряду.
  • Атравматічность. На питання, стоматологія терапевтична що це, в нашій клініці ви завжди знайдете просту відповідь: це рішення складної проблеми з дотриманням всіх заходів безпеки. Це і захисні окуляри, і стерильні інструменти, і якісні витратні матеріали, і мікроскоп. А для більшої ефективності лікування кореневих каналів ми використовуємо фінський рентген-апарат Planmeca ProOne.
  • Естетика. Говорячи про поняття «стоматологія терапевтична», варто підкреслити той факт, що наші стоматологи-терапевти, накладаючи пломбу, забезпечують їй максимально схожий з природними тканинами зовнішній вигляд.

Звернувшись до відділення «Терапевтична стоматологія» клініки Implant Studio, незалежно від складності проблеми, ви отримаєте першокласний сервіс з гарантією якості на всі види робіт і матеріали. Ми чекаємо вас!

 

Висококваліфіковані лікарі проведуть точне лікування захворювань твердих тканин зубів: карієсу, пульпіту, періодонтиту.

Також, при значному пошкодженні коронки зуба проводимо реставрацію сучасними фотополімерними матеріалами, виготовляємо вкладки, Вініри.

Перед початком лікування, а також для профілактики карієсу і захворювань ясен, проводимо якісну професійну гігієну, радимо засоби для догляду за порожниною рота в домашніх умовах.

Багато неприємностей доставляє людям неприємний запах з рота - це наслідок, як нелікованих зубів так і захворювань ясен - пряма дорога до втрати зубів. Тому раннє виявлення захворювання та його лікування можуть зупинити запущений механізм хвороби.

Дуже затребувані в даний час вініри. Що це таке? Вініри - це штучні накладки для передніх поверхонь зубів, які змінять колір ваших зубів і їх форму. Бажаний колір Ви вибираєте самі за спеціальною шкалою. Зубний технік в лабораторії виготовить накладки, а Вам доведеться зробити 3 візиту до лікаря, щоб отримати білосніжну усмішку.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net