Протезування і імплантація зубів

Відсутність зубів впливає на здоров'я. Погане пережовування їжі - це шлях до хвороб шлунка, а жування на одну сторону може привести до проблем з хребтом. Деякі люди використовують знімні протези, які незручні у використанні. До того ж вони довгий час вживають тільки м'яку їжу, що також погано. Відсутність зубів або знімні протези старять, стимулюють появу мімічних зморшок і обвислих щік.

 

У наш час заміна зубів на імпланти доступна практично кожному. Люди, які зважилися на цей крок, виглядають молодше і привабливіше. Сучасні технології дозволяють добитися максимально натуральний вигляд зубів. Навіть при їх уважному розгляді ніхто навіть не здогадається, що це - імпланти. Багато клієнтів говорять, що зроблені у нас зуби виглядають набагато краще, ніж їх натуральні зуби в молодості.

 

Скільки коштує поміняти всі зуби на імпланти?

 

Дуже часто клієнти запитують, скільки коштує поміняти всі зуби на імпланти. Існує стереотип, що це дуже дорого. Так, так було раніше, але зараз ситуація змінилася, і тепер заміна всіх зубів на імпланти ціна досить доступна. Особливо якщо врахувати, що ми даємо довічну гарантію.

 

На жаль, ми не можемо вам дати пряму відповідь на питання замінити всі зуби на імпланти ціна трохи відрізняється для конкретного випадку. Implant Studio застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нашим фахівцям потрібно оцінити конкретно на вашу ситуацію. Тільки після цього ми зможемо вам відповісти скільки коштує поміняти всі зуби на імпланти конкретно для вас.

 

Трохи вас зазначимо:

 

Ціна за один протез українського виробника VITAPLANT становить 3550 грн.

Якщо вас цікавить заміна всіх зубів на імпланти ціна ізраїльського виробника ІВТ, то вона дорівнює 4740 грн

Ціна на вироби SGS (Швейцарія) становить 8775 грн.

 

На даний момент всім клієнтам Імплант Студіо є унікальна пропозиція: знижка 35-50% на перші три імпланта! До речі, у нас замінити всі зуби на імпланти ціна на 15% дешевше, ніж в інших стоматології.

 

Оплата ділиться на дві частини. Спочатку вам ставлять імпланти, і ви оплачуєте тільки підготовчий і хірургічний етап. Потім йде процес загоєння, який займає від 3 до 6 місяців. Лише після цього ви оплачуєте вартість самих імплантатів.

 

Як бачите, у нас багато вигідних пропозицій. Більш детальну інформації про те, скільки коштує поміняти всі зуби на імпланти ви знайдете в розділі «Ціна». Ми стежимо, щоб на нашому сайті завжди був актуальний прайс на послуги. Щоб дізнатися, скільки коштує поміняти всі зуби на імпланти саме для вас, потрібно провести огляд. У центрі Implant Studio консультація проводиться безкоштовно.

 

вид матеріалу

 

Імпланти встановлюють на металеві штифти, які імплантують в щелепу. Самі протези виготовляють з титану або титанового сплаву. За характеристиками метал схожий з кістковою тканиною, тому витримує максимальне навантаження. Завдяки стійкості до корозії і зносостійкості титан використовують в стоматології та хірургії. Вироби з нього швидко приживаються і відрізняються тривалим терміном служби.

 

Ми використовуємо матеріали тільки тих виробників, які отримали визнання світових клінік і мають сертифікат ISO.

 

У нас представлені 3 перевірених виробника:

Israel Bio Tech - ізраїльський бренд. Імпланти просто встановлюються і надійно фіксуються. Використовується удосконалене покриття зі сплаву титану. Приживлюваність імплантів - 98,3%.

SGS - преміальні швейцарські імпланти. Завдяки інноваційному покриттю досягається максимальна биосовместимость, рани швидко загоюються. У них найвищий показник приживлюваності - 98,5%.

Vitaplant - український бренд, який є гідною альтернативою закордонним виробникам. Використовується сплав титану, в якому немає небезпечних для здоров'я ванадію і ніобію.

 

Сьогодні замінити всі зуби на імпланти ціна буде дешевше, але це не позначається на якості. Відсоток проживання - 98,3% на верхній щелепі і 97,4% на нижній.

Ми настільки впевнені в якості імплантатів, що даємо довічну гарантію.

 

Вид ситуації для заміни всіх зубів на імпланти

 

Якщо вам набридло мучитися зі знімними зубними протезами, заміна зубів на імпланти стане правильним рішенням. До того ж зовні імпланти виглядають набагато приємніше і натуральніше.

 

Це можливість назавжди забути такі незручні ситуації:

випадкове випадання знімних зубних протезів під час їжі або сміху;

обов'язкове знімання на ніч;

шепеляві відповіді на ранкові телефонні дзвінки, коли ще не встиг вставити протез.

 

Вражає, наскільки людина, яка вставив імпланти, виглядає молодше і впевненіше в собі. Операція вирішує проблему обвислих щік і мімічних зморшок.

Наскільки складна буде операція

 

Установка дентальних імплантів - це складний процес, який включає такі етапи:

Підготовка пацієнта. Стоматолог упорядковує ротову порожнину, подлечивает ясна, замінює або ставить пломби. При необхідності призначають аналізи. Обов'язково робиться рентген перед тим, як замінити всі зуби на імпланти ціна, щоб перевірити на відмінність кісти або гранульоми. Також визначається, в якому стані знаходиться кісткова тканина. При нестачі або атрофії вона нарощується.

Хірургічна операція. Вона триває близько 15 хвилин під місцевою анестезією. Спочатку надрізається ясна і робиться невеликий отвір в кістки, куди кріпиться штифт. Після того, як імпланти встановлені, накладають шви.

Зняття швів. Процедура проводиться через 7 днів після операції.

Загоєннятканин. Процес в середньому займає 3-6 місяців.

Завершальні роботи. Лікар-імплантолог монтує спеціальний елемент (абатмент), на який кріпиться протез, робить зліпок для майбутніх коронок і фіксує імплант.

 

Іноді після операцій можуть бути ускладнення. Щоб цього уникнути, важливо дотримуватися таких правил:

Не рекомендується заміна зубів на імпланти при наявності ряду хвороб:

патології центральної нервової системи;

проблем з кровоносною системою;

онкологічних захворювань;

туберкульозу;

ослаблення імунної системи;

патології кісткової тканини.

Вибрати кваліфікованого фахівців. Це складна операція, в якій професіоналізм лікарів грає головну роль. Наша клініка більше 15 років спеціалізується в цьому напрямі.

Вибрати якісні матеріали. Ми працюємо тільки з виробниками, які отримали визнання світових клінік. Відсоток приживлюваності - 98%!

 

Замінити всі зуби на імпланти, ціна на послугу?

 

Вартість послуги залежить від багатьох факторів, тому заміна всіх зубів на імпланти ціна може варіюватися. Важливо розуміти, що існують не тільки різні види імплантів. Якістю і вартістю відрізняються коронки, формувач ясен і абатмент. Додаткові витрати, коли проводиться заміна всіх зубів на імпланти ціна, також неминучі. Йдеться про анестезії, зняття відбитків, фрезерування абатмента.

 

Приблизну вартість послуги ви можете дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію. Консультація проводиться безкоштовно. Поспішайте записатися на прийом!

 

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net