Що таке сучасна імплантація зубів?

Імплантація в наш час вважається однією з найбільш просунутих, надійних та високотехнологічних методів відновлення втраченого одного або кількох зубів. Найбільш затребуваним видом імплантації зубів, якому найчастіше віддають перевагу стоматологи всього світу, виступає встановлення коренеподібних імплантатів.

 

Сучасна зубна імплантація – що це?

 

Перші дослідження у цьому напрямі біля РФ проводилися ще на початку 80-х відомим професором – Суровим. Його перші спроби встановлення імплантів зубів були невдалими, завдяки чому про цю процедуру у багатьох людей склалася негативна думка. Тільки на початку 90-х років на території Росії почали відкриватися спеціалізовані навчальні центри, де виробники давали спеціалістам повну інформацію про імплантацію.

 

З того моменту, як професор Бранемарк виконав свою першу процедуру, цей напрямок розвинувсь до такого високого рівня, що зараз дозволяє вирішити проблему відсутніх зубів у мінімальні терміни.

 

Сучасні методики встановлення імплантів зубів

 

На сьогоднішній день у стоматології відбувається постійний розвиток у галузі імплантації. На щастя, залишилися в далекому минулому такі методики відновлення, як: внутрішньослизовий, субперіостальний та багато інших. Завдяки місцевій анестезії пацієнт взагалі не відчуває біль і будь-який фізичний дискомфорт. Також активний розвиток імплантації призвів до суттєвого скорочення часу, необхідного для повного відновлення втрачених зубів та реабілітацію після процедури.

 

Імплантація не потребує розрізу ясен.

 

Інноваційним методом встановлення імплантів є встановлення конструкції без розрізу м'яких тканин, цей метод ще називають експрес імплантація. Сучасна процедура замінила розріз ясен на безпечніший прокол, який також дозволяє легко дістатися до кістки щелепи. Така методика стала можливою завдяки інноваційним розробкам. Для цієї мети були створені спеціальні свердла, які дозволяють з мінімальним травмуванням лікарю впроваджуватись у м'які тканини щелепи. Одним з найбезпечніших, практичних і малотравматичним видом імплантації стала лазерна процедура, яка має численні переваги. До них відносяться:

 

1.Під час встановлення імплантатів немає необхідності розрізати м'які тканини, а потім накладати шви. Усі рубці відразу ж припікаються після встановлення конструкції.

2. Сучасний лазер є найефективнішим антисептиком.

3. Період реабілітації проходить набагато швидше.

4. У середньому встановлення однієї конструкції займає трохи більше 15 хвилин.

5. Конструкція легше приживається у кістковій тканині, оскільки ризик розвитку запального процесу зведений до мінімуму.

 

Процедура з негайним навантаженням

 

Багато людей, які встановлювали імплантати ще 10-15 років тому, знають, що процедура болюча і займає дуже багато часу, що призводить до тривалого фізичного та психологічного дискомфорту. З цих причин вони продовжують ходити з дірками в ротовій порожнині, ніж вирішаться встановити зубні імплантати. Якщо Ви теж ставитеся до цих людей, для Вас відмінна новина – стоматологія не стоїть на місці, те, що використовувалося ще 5-10 років тому, вже застаріло і застосовується вкрай рідко, або зовсім не використовується в стоматології. Зараз імплантація пропонує одноетапне та двоетапне встановлення імпантатів зубів. Одноетапна процедура триває трохи більше 30 хвилин. Крім того, встановити близько 10 імплантатів фахівець може всього за одну процедуру, якщо у пацієнта повністю здорові всі інші зуби та ясна. У цьому імплантація зубів відбувається безболісно.

 

Щодо вживлення зубного імплантату та встановлення коронки, або протезу, то тут також відбулися кардинальні зміни. В даний час проміжок між цими двома етапами займає всього кілька хвилин. Установка з негайним навантаженням передбачає встановлення на титановий імплантат тимчасову коронку. Через певний період лікар замінює її на постійний незнімний протез або постійну коронку.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net