Що таке імпланти зубів?

Протягом усього життя наші зуби піддаються різним впливам. Гарячі і холодні напої, а також їжа не найсприятливішим чином впливають на зуби. На їхнє здоров'я також впливає нестача вітамінів і корисних мікроелементів в організмі, наявність захворювань, генетика. Не слід забувати, що для стану зубів має велике значення догляд за ними, починаючи з самого раннього віку. Приділяючи недостатню увага здоров'ю зубів, у багатьох людей після 25-30 років спостерігаються перші ознаки деформації, випадання зубів. Втратити їх можна і через сильні травми.

На сьогоднішній день імплантація вважається інноваційною технікою відновлення втрачених зубів. Лише імпланти можуть повернути їм колишню функціональність, не зачіпаючи сусідні зуби.

 

Що таке імплант?

 

Імплант - конструкція, яка складається з декількох частин. Перед таким видом протезування в кісткову тканину вкручується титановий штифт, який замінює відсутній корінь. Між коронкою і імплантів є посередник - абатмент, його видно над яснами. Таке кріплення виготовляють різних видів: гвинтове, або цементне. Виготовляються абатменти за індивідуальним аказу, або використовують фабричні з металу, пластику, цирконію. Чим міцніше і надійніше матеріал, тим вище його ціна. Коронка - верхня частина імпланта, яка встановлюється замість зуба.

 

У яких випадках необхідно встановлювати імпланти

 

Цей метод протезування є більш надійним, ніж установка конструкції на сусідні зуби. Важливою перевагою є те, що імпантація дозволяє уникнути обточування сусідніх зубів.

 

Ця процедура показана:

1.Якщо у пацієнта відсутній один або кілька зубів.

2. При відсутності відразу декількох зубів в одному ряду.

3. Якщо відсутні крайні зуби.

4. У випадках, коли відсутні повністю всі зуби.

 

Зубні імпланти в Києві в деяких випадках є єдино можливим способом відновлення втрачених зубів. Протези не завжди підходять пацієнтам, у яких є будь-які захворювання слизової оболонки порожнини рота, або з'являється нудота при їх носінні.

 

Перед установкою імплантів ортодонт обов'язково перевіряє всю ротову порожнину, якщо є необхідність, лікує пошкоджені зуби і ясна.

 

Термін служби імплантів - від 10 до 25 років при правильному догляді за ротовою порожниною, якості виконаної процедури і здоров'я пацієнта.

 

Встановити зубні імплантати в Києві високої якості і за демократичною ціною пропонує стоматологічна клініка «IMPLANT STUDIO». Тут високий сервіс обслуговування, найкращі фахівці, інноваційне обладнання європейської якості і кращі методики лікування, а також протезування.

 

Записатися на консультацію можна за телефоном або прямо на сайті.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net