Що таке імпланти фото

Імплантація зубів – універсальний метод, який дозволяє відновити один, два зуби або весь ряд. Для цього використовують різні імпланти залежно від індивідуальних особливостей організму пацієнта.

 

Поділяють імпланти на кілька видів: за розміром, формою, матеріалом і зовнішнім покриттям. Те, що ідеально підійде одному пацієнту, іншому може бути повністю протипоказано, тому підбором зубних імплантів повинен займатися професійний лікар після повноцінної діагностики. Побачити, що таке імпланти на фото, можна на сайті нашої стоматологічної клініки.

 

Що є імпланти зубів і чи так вони необхідні?

 

По суті, імпланти є аналогами коренів природних зубів. Виготовляють їх із компонентів неорганічного походження, найчастіше з металу.

 

Вгвинчують зубні імпланти в кістку щелепи на те місце, де видалено корінь, або поруч із лунками. У другому випадку вони є опорами для зубних протезів. Деякі люди називають імплант протезом, але це не так. Встановлення імпланту разом із протезом називається «імплантацією».

 

Однією з найголовніших переваг цієї процедури є її довговічність. У деяких випадках імпланти можуть прослужити понад 20 років, максимальний термін безмежний. На ті самі імпланти протезування можна виконувати кілька разів. Протези згодом приходять у непридатність, і їх можна просто замінювати. Самі імпланти у разі залишаються дома, без заміни.

 

Не всі пацієнти знають, що імпланти з кістки залишаються абсолютно нерухомими, тоді як природне коріння зубів має мінімальну рухливість.

 

Із чого складається імплантаційна система?

 

Докладніше дізнатися, що у таке імпланти фото можна на сайті нашої стоматології.

 

Система включає:

 

1. Імплант - та частина, яка загвинчується в кістку щелепи.

2. Абатмент – конструкція, що розміщується між імпантом та протезом та надійно з'єднує їх між собою.

3. Протез, або міст, який кріпиться на імплант і є штучним зубом.

4. Спеціальні фіксатори - частини, за допомогою яких протези кріпляться до абатментів.

 

Різновиди імплантів

 

У світі існує дуже багато моделей та імплантаційних систем. У той же час є кілька основних видів, які виготовляють абсолютно усі виробники. Деякі з них мають високу ціну, інші – нижчу, треті взагалі вважаються застарілими.

 

1.Корнеподібні імпланти - найпоширеніший вид, при цьому з'явився він вже досить давно - понад 40 років тому. Своїм зовнішнім виглядом вони нагадують конус або циліндр. Цей вид є найточнішим аналогом природного кореня зуба. Коренеподібні імпланти досить популярні серед стоматологів та ортопедів у всьому світі. Завдяки коренеподібній формі такі імпланти рівномірно розподіляють жувальне навантаження на кістку і дуже міцно підтримують зубний протез.

2.Компресіоні чи базальні види

Через свою зовнішню схожість з конусом, деякі люди називають їх коренеподібними, але це не зовсім так.

Компресійні імпланти є імплантаційною системою коренеподібного виду, але з відмінним різьбленням. Саме це різьблення і є їхньою відмінністю, оскільки здатна до самонарізування. При встановленні такого виду імпланта кістка травмується по мінімуму, система надійно та міцно фіксується, завдяки чому зубні протези мають відмінну підтримку.

3.Виликові імпланти

 

Вилицьові також відносяться до коренеподібного вигляду, але відрізняються своєю довжиною – до 6 см.

 

Їхньою головною перевагою є те, що вони ідеально підходять пацієнтам, у яких кістка на верхній щелепі невелика і встановити імплант звичайного виду неможливо. Єдиним мінусом таких конструкцій є найвища вартість. У той же час, враховуючи, що надійна конструкція ставиться на довгі роки, висока вартість цілком виправдовує себе.

 

Пам'ятайте, що підбором імплантів займається фахівець, а чи не пацієнт. Перед імпоантацією лікар проводить повноцінну діагностику та лабораторні дослідження, після чого підбирає метод та форму імплантів.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net