Що краще імпланти або протези?

У кожної людини, яка втратила частково, або повністю зубний ряд, постає питання: чи можна відновити зуби, і яким методом краще скористатися.

 

Стоматологія застосовує кілька методів, кожен з яких має певні показники, переваги і недоліки. Якщо у пацієнта втрачена велика частина зубів, йому пропонують знімні протези, або імпланти. З цієї причини, питання: «імпланти або протези» виникає досить часто. Щоб відповісти на це питання, необхідно ретельно вивчити кожен метод, а також проконсультуватися з фахівцем, який допоможе зробити правильний вибір.

 

Доступний спосіб відновлення зубів

 

Знімні протези являють собою конструкції з основою (м'якою, або жорсткою), що повністю імітує слизову ясен зі штучними зубами. Протези можуть бути частковими, а також повними, в залежності від кількості втрачених зубів.

 

Деякі фахівці говорять про те, що знімні конструкції в наші дні вже застаріли і їм на зміну прийшли імпланти. Проте протези встановлюють досить часто, оскільки цей вид має ряд своїх переваг:

 

1. Доступна вартість - це одна з найважливіших причин. Ціна протеза безпосередньо залежить від виду і якості матеріалу, а також кількості втрачених зубів. Навіть дуже дорогий протез за ціною буде набагато доступніше, ніж подібна конструкція на імплантатах.

2. Виробляють конструкцію протягом 2-х тижнів. Установка здійснюється без хірургічної операції.

3. Ще кілька десятиліть тому такі протези мали не дуже привабливий вигляд, сучасні конструкції задовольняють навіть найвимогливіших людей.

 

Протези на імплантатах

 

Деякі люди, які вже встановили цю конструкцію, впевнені, що імпланти краще знімних конструкцій і з ними важко не погодитися.

 

Такий протез з опорою на природні зуби дає можливість відновити від 1 до 4 втрачених зубів в одному ряду. Головною перевагою такої конструкції є те, що вона забезпечує більш якісне відновлення головної функції - жування. Крім того, незнімний протез не доставляє дискомфорт і володіє високими естетичними властивостями, що дуже важливо для сучасних людей.

 

Чому імпланти краще?

 

1.Така конструкція дозволяє швидко відновити зуби із застосуванням однієї коронки, мосту, або повних протезів, що розміщують на імлантати.

2. Імплант заміщає втрачений корінь, оскільки все навантаження розподіляється на кісткову тканину, це не дає їй атрофуватися.

3. Термін служби - необмежений.

 

Якщо Ви не визначилися, що краще імпланти або протези, а також не знаєте, де можна якісно і надовго відновити втрачені зуби, звертайтеся в клініку «IMPLANT STUDIO» в Києві. В даний час це найбільш якісна і доступна стоматологія в Києві.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net