Що краще імпланти або мости?

Для більшості людей втрата кілька зубів негативно відбивається на їх самопочутті і якості життя. Виправити цю ситуацію допомагає протезування, але який вид краще вибрати - імпланти або мости, знають далеко не всі. Щоб вирішити це питання, необхідно детально ознайомитися з кожним видом і підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

 

Мостовидні протези - опис і особливості

 

Мостовидні протези найчастіше називають одним словом - міст. Цей вид протезування отримав свою назву, завдяки способу фіксації. Зубні протези такого виду є коронки, які кріпляться на сусідні зуби, тим самим замінюють функції відсутніх зубів.

 

Міст - це ціла конструкція, що замінює один, або два поспіль відсутніх зуба. Сучасна стоматологія виготовляє мости з медичних сплавів, іноді з дорогоцінних, зверху їх покривають керамічним засобом. За бажанням пацієнта можуть використовуватися інші матеріали: металокераміка, медична пластмаса, діоксид цирконію.

 

Показання для установки мостів:

 

1. Відсутність одного або декількох зубів.

2.Матеріальние труднощі, які не дозволяють пацієнтові поставити імпланти.

2.Хронічні захворювання або індивідуальні особливості, які не дозволяють відновлювати зуби за допомогою хірургічного втручання.

 

Імпланти або мости?

 

Досвідчені стоматологи запевняють, що імпланти краще. Але в тих випадках, коли є труднощі з їх установкою, цілком можна обійтися і мостовидними протезами.

Імпланти - більш сучасний, естетичний і надійний спосіб заміни втрачених зубів. Цей метод відноситься до дорогих, але він дозволяє забути про проблему відсутніх зубів на 20-30 років.

 

Встановлювати імпланти рекомендується в таких випадках:

1. Якщо у пацієнта немає протипоказань.

2. Неамє бажання встановлювати знімні протези.

3. Імпланти встановлюються без обточування природних зубів.

 

Сучасні ортодонти рекомендують встановлювати гвинтові імплантати. Вони мають вигляд шурупа, який вкручується в кістку щелепи і являють собою опору для кріплення коронки. Такі імпланти дуже міцно кріпляться, є надійним і нерухому конструкцію. Кожен імплант кріпиться в окрему лунку ясна, що дає можливість рівномірно розподіляти навантаження, без травмування кістки щелепи.

 

У розвинених країнах Європи такий вид протезування є найбільш затребуваним. Імпланти краще переносять навантаження, мають привабливий зовнішній вигляд, довго служать, не доставляють пацієнтам дискомфорт.

 

За більш детальною інформацією з протезування можна проконсультуватися у фахівців стоматологічної клініки в Києві «IMPLANT STUDIO». Тут найвищий сервіс обслуговування, високоякісне лікування та протезування, сучасне обладнання та інноваційні методики. Кожен фахівець має великий досвід роботи в цій сфері.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net