Рейтинг зубних імплантів

Кожен пацієнт, який задумується про імплантацію зубів, ставить таке запитання: «А які ж імпланти краще за співвідношенням якості, ціни, надійності та терміну служби?». Не секрет, що отримати максимально достовірну інформацію про того чи іншого виробника імплантів у стоматологічному кабінеті важко. Найчастіше стоматологи просувають ті зубні імпланти, які коштують дорого. Це призводить до того, що пацієнти вірять переконанням стоматологів та ставлять імплантати, які їм пропонують у клініці. Нерідко це призводить до численних проблем і навіть повного відторгнення конструкції, нервів, втрати істотних фінансових витрат, а також повної реконструкції. Нерідко пацієнтам ставлять зубні імплантати за дуже високою ціною, а встановлюють вироби сумнівної якості. Так переважно роблять стоматологічні кабінети-одноденки. Щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, слід заздалегідь вивчити рейтинг зубних імплантів, детально ознайомитися не лише з їхніми перевагами та недоліками, а й відгуками інших людей.

 

Рейтинг зубних імплантатів

 

1. Лідируюче місце серед усіх виробників імплантів у всьому світі займає швейцарський бренд Nobel Biocare. Головна перевага цих конструкцій полягає в інноваційному покритті TiUnite. Воно гарантує швидкий процес остеоінтеграції, а також ідеальну якість. Ще одна важлива відмінна риса полягає в незначній шорсткості, а також великої кількості мікропорів, завдяки яким відбувається дуже швидке приживлення. Це також запобігає ризику серйозних ускладнень під час операції, а також після неї.

 

Встановлювати імплантати Nobel Biocare можна навіть у пухкій кістковій тканині. Це дозволяє суттєво розширити використання таких конструкцій, проводити встановлення класичного вигляду, а також одномоментне. Завдяки своїй конічній формі конструкції Nobel Biocare надійно фіксуються, швидше приживаються, підходять навіть для моментального протезування.

 

Друге місце у рейтингу зубних імплантів посідає виробник SGS (Швейцарія). Незважаючи на дуже високу якість цих конструкцій, їхня вартість залишається доступною. Ці імплантати мають особливе запатентоване покриття SBTC, яке надає виробу мікроструктури для швидкого формування та розростання кісткової тканини. Такі імплантати приживаються в 98% випадків, ідеально підходять для негайного навантаження, біосумісні з організмом людини, не викликають ускладнення та запальні процеси, не піддаються окисленню, мають безпечну установку, тривалий термін служби та довічну гарантію від виробника. Їхній термін приживлення – від 6 до 12 тижнів після встановлення.

Третє місце у рейтингу зубних імплантатів займає компанія Alpha-Bio Tec (Ізраїль). Ці конструкції відносяться до доступного варіанту, незважаючи на те, що виготовляються із високоякісних, міцних матеріалів. Не дивно, що в Ізраїлі ці імплантати займають 60% ринку у цій галузі. Основним плюсом конструкцій Alpha-Bio Tec є великий вибір розмірів і форм. Це дуже важливо не тільки для пацієнтів, але і для фахівців, яким часом доводиться дуже складно діставатися місця встановлення імплантату. Вони також мають високий ступінь приживання, підходять для одноетапної та двоетапної установки.

VITAPLANT (Україна) – імплантати, які також зайняли свою лідируючу позицію. Їх обирають люди, які цінують якість, надійність, тривалий термін служби, етичну красу та доступність. Ці імплантати мають форму циліндра, що плавно переходить у конус, завдяки чому фахівець може рівномірно розподіляти вектори навантаження по всій поверхні конструкції. Кут нахилу різьблення та його форма дозволяють встановлювати імплантат за допомогою шурупа.

 

Які саме конструкції підійдуть Вам, може сказати лише фахівець після повної діагностики ротової порожнини та ретельного ознайомлення з історією хвороб.

 

Пам'ятайте, що самостійний вибір імплантатів може призвести до різних проблем, таких як складна установка, запалення, відторгнення конструкції та іншим. Вивчіть самі весь рейтинг і лише після складеної Вами думки, вирушайте на консультацію до стоматолога.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net