Професійне чищення зубів

Правильний та регулярний догляд за порожниною рота гарантує нам не тільки здорові зуби та ясна, а й здоров'я всіх внутрішніх органів. Не всі люди розуміють, що бактерії, які потрапляють із ротової порожнини при запальних процесах усередину організму разом із їжею, викликають утворення різних захворювань наших внутрішніх органів. Саме тому доглядати порожнину рота слід з раннього віку не тільки вдома, а й у стоматологічному кабінеті. Регулярний огляд допоможе своєчасно виявити будь-які порушення та прибрати їх, при цьому зберегти Ваше здоров'я та відмінне самопочуття.

 

Що таке професійне чищення зубів у стоматолога?

 

Щодня разом з їжею та напоями на зубній поверхні та мові залишаються різні відкладення, які при недостатньому очищенні призводять до утворення зубного каменю. Навіть найдорожча зубна паста і щітка не можуть впоратися із сильним зубним нальотом та прибрати карієс. Періодичне професійне чищення зубів дозволить якісно очистити зубну емаль та зберегти красу Вашої посмішки.

 

В даний час можна купити спеціальні пристрої для ефективного домашнього чищення зубів. Але впоратися вони можуть лише з невеликим нальотом, і зовсім не можуть видалити зубний камінь. Тільки професійне чищення у стоматолога допоможе прибрати будь-які види відкладень на зубній емалі, повернути природну білизну та зберегти здоров'я ротової порожнини. Така процедура в стоматологічному кабінеті проходить дуже швидко і не викликає болючих відчуттів.

 

Чому варто видаляти зубний наліт та зубний камінь?

 

Зубний наліт, як і зубний камінь утворюються внаслідок недостатнього чищення. Поєднуючись із слиною, патогенними мікроорганізмами, а також продуктами їх життєдіяльності, залишки їжі перетворюються на негарний темний світло-жовтий, а потім темний наліт на зубах. Щоденний домашній догляд допомагає видалити лише частину нальоту. У важкодоступних місцях його забрати в домашніх умовах дуже складно.

 

Вже за кілька днів він формується в тверду бляшку, яку просто неможливо змити водою або слиною, так само її важко прибрати зубною щіткою. Поступово ця бляшка росте, перетворюючись на зубний камінь. Саме це явище стає причиною розвитку таких захворювань, як: пародонтит, а також пародонтоз і карієс.

 

Показання до професійного чищення

 

Звернути за допомогою до стоматологічного кабінету слід у таких випадках:

 

Для видалення м'якого та твердого нальоту.

При необхідності видалення зубного каменю, що утворився в надясенній ділянці, а також у підясенній.

Для попередження карієсу та некаріозних уражень зубної емалі.

Для лікування пародонту, а також для його профілактики.

Для видалення неприємного запаху із рота.

Для запобігання кровоточивості ясен.

Для якісного видалення нальоту із зубної емалі та її освітлення на кілька тонів.

 

Стоматологи рекомендують проводити професійне чищення зубів 1 раз на півроку, але в деяких випадках і частіше. Сучасні методики чищення, що використовуються в стоматологічних кабінетах, досить щадні, не надають негативного впливу на зубну емаль. Чи потрібне професійне чищення зубів саме Вам, можна визначити самостійно, або у фахівця під час проведення будь-яких стоматологічних процедур.

 

Варто знати, що протипоказань до цієї процедури практично немає. Чи потрібне професійне чищення зубів Вам, можна визначити просто при візуальному огляді, а також з урахуванням вищеописаних ознак.

 

В даний час практично всі спеціалізовані клініки пропонують комбіновану чистку, що включає апаратні та ручні методики. Вже після однієї процедури Ви побачите позитивні результати, Ваші зуби стануть набагато світлішими і чистішими, піде неприємний запах з рота. За допомогою професійного чищення зубів можна висвітлити зубну емаль до 7 тонів!

 

У домашніх умовах допомогти своїм зубам Ви можете за допомогою регулярного грамотного догляду: чищення вранці та перед сном, а також після кожного прийому їжі, полоскання ротової порожнини за допомогою спеціального засобу, очищення міжзубного простору за допомогою зубних ниток або спеціальних щіточок.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net