ЦІНИ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

Послуги Ціна
Консультація Безкоштовно
Складання плану лікування Безкоштовно
Зняття гострого болю 1000 грн
Тимчасова пломба з дентину 260 грн
Накладна пломба зі склоіономірного цементу 750-1600 грн
Накладна пломба з фотополімерного матеріалу 1200-1900 грн
Штифтування: анкерний штифт титановий 520 грн
Вкладка культева металева 1750 грн
Естетико-функціональна реставрація зуба (включаючи анестезію і коффердам) 2800 - 3200 грн
Професійне чищення зубів 1500 грн
Анестезія провідникова 200 грн
Лікування кореневого каналу 2500 грн
Переліковування кореневого каналу 3000 грн

Запишіться на Безкоштовну Консультацію! Зараз!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

Лікування зубів в усі часи було для людей - складною, болючою і досить нервовою процедурою. Благо, що в наш час, стоматологія кардинально зробила крок вперед. Завдяки активному розвитку сучасних стоматологічних інструментів, апаратів, методик і безпечної анестезії, лікування зубів перестало бути болючим, але стало досить дорогим. Перше, на що звертають увагу люди, яким необхідні стоматологічні послуги - це ціна пломби, а також інші послуг. Незважаючи на те, що абсолютно всі стоматологічні невеликі кабінети і великі центри пропонують одні й ті ж процедури, їх вартість може сильно відрізнятися.

 

Від яких факторів залежить вартість послуг стоматологів?

 

Далеко не секрет, що вивчаючи прейскурант стоматологічних послуг, кінцева ціна може істотно відрізнятися від фіксованої. Можна зрозуміти позицію стоматологічного кабінету, оскільки спочатку досить складно передбачити, які саме процедури знадобляться пацієнту під час лікування, або протезування зубів. Разом з тим, завищена остаточна вартість стоматологічних послуг, порівняно з тим, що обіцяє клініка, викликає у людей подив і недовіру. Не дивно, що відносяться вони до цього негативно і намагаються обходити такі кабінети стороною.

 

Ідеальний варіант для пацієнтів, як і для самої клініки - коли вартість лікування розраховується безпосередньо для кожного пацієнта ще перед початком протезування, або лікування, і ніяким іншим змінам не підлягає. Тут потрібно враховувати, що всі стоматологічні послуги повинні бути розписані максимально докладно, із зазначенням використовуваних матеріалів, методів лікування, які фахівець рекомендує використовувати. Найкращий варіант - коли пацієнтові пропонують кілька варіантів матеріалів та способів лікування, які підходять саме йому за різною ціною, щоб він зміг самостійно підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Так, він зможе ще на початку пломбування знати точну ціну пломби, а також її установки.

 

Скільки коштує протезування та імплантація по Києву?

 

Ціна протезування зубів коливається, в залежності від техніки виконання процедури і використовуваних матеріалів. Ціна протезування в Києві набагато більше схильна до цінових коливань, ніж установка фотополімерною пломби ціна. Наприклад, протезування металокерамікою варіюється від властивостей і характеристик металу, з якого виготовляють каркаси. Саме тому металокераміка на золоті стоїть набагато вище, ніж коронки, виготовлені на кобальтохромового каркасі.

 

Середня вартість знімного протезування в Києві - від 3000 грн. Установка металокерамічної коронки - від 4000 грн, керамічних вінірів - від 4000 грн, незнімних протезів під ключ - від 70 000 грн.

 

Вартість художньої реставрації зубів - від 1900 грн.

 

 

Вартість пломбування в Києві

 

Ціни на пломби в кожній стоматологічній клініці теж істотно різняться. Середня фотополімерна пломба ціна - від 1200 грн. до 1900 грн.

При цьому найчастіше в вартість входить консультація фахівця і первинний огляд.

 

 

Вартість хірургічних послуг в Києві

 

Ціна видалення зубів - від 500 до 2000 грн., Видалення зуба мудрості - від 1000 до 2500 грн., Видалення кісти зуба - від 1500 грн., Видалення грудок Біша - від 11000 грн.

 

Сильно відрізняються і послуги відбілювання зубів, оскільки цю процедуру можна проводити не тільки в стоматологічному кабінеті, а й удома. Багато сучасних людей вибирають саме домашнє відбілювання, оскільки ціна цієї послуги практично в два рази нижче, ніж відбілювання зубів Zoom в стоматологічному кабінеті.

 

Важливо знати, що на вартість лікування, протезування, імплантації та пломбування зубів також впливають схильність клініки, її статус, тривалість роботи та впізнаваність серед пацієнтів. Практично всі елітні стоматологічні клініки використовують у своїй роботі брендові матеріали, які коштують досить дорого. Часом їх ціна занадто вже завищена, в Києві можна легко знайти подібні послуги такої самої якості, ціна яких буде в 1,5-2 рази дешевше. Це також слід враховувати перед лікуванням, або протезуванням зубів.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net