РЕНТГЕНОГРАФІЯ ЦІНИ

Рентгенівське обстеження було винайдено близько 100 років тому, як один з найефективніших методів дослідження внутрішніх органів. В наші дні рентгенографію застосовують для дослідження патологій в різних галузях медицини.

Активний розвиток медичних технологій дозволяє використовувати різноманітні сучасні процедури, проте, рентгенівське дослідження по колишньому залишається одним з найпопулярніших. У порівнянні з такими популярними процедурами, як: МРТ і КТ, питома вага рентгенографії в 15 разів вище, ніж у інших процедур.

 

На чому заснована суть цієї методики?

 

Ренгенографія - метод діагностики, заснований на застосуванні променів рентгена. Процедура абсолютно безпечна для здоров'я людини, проте частоту її виконання необхідно регулювати.

Існують такі види рентгенівського дослідження:

1. Оглядовий - дозволяє провести дослідження певної ділянки тіла.

2. Прицільний - дає можливість отримати повну інформацію про окремий органі, а також його структурі.

Ціна рентгена зуба дуже доступна, не дивно, що цю процедуру лікарі призначають кожного разу перед лікуванням.

Результати, отримані після проведення рентгенографії, називаються «рентгенівськими знімками». Вони вкрай важливі для складання плану лікування пацієнта.

Розвиток активних технологій призвело до того, що для проведення рентгенівського дослідження все частіше застосовують комп'ютерну програму, а також цифрові апарати. Завдяки їм, немає необхідності робити рентгенівські знімки. Отриманий результат досліджуваного зуба або органу відразу виводиться на монітор комп'ютера, і зберігаються на будь-якому цифровому носії.

Чи є протипоказання цього методу дослідження?

Основних протипоказань до проведення рентгенографії не існує. Виняток становить лише вагітність, а також грудне вигодовування.

 

Переваги і деякі недоліки

 

Абсолютно будь-медичне дослідження, включаючи і рентгенівське, має як переваги, так і деякі недоліки.

До переваг відноситься: максимальна роздільна здатність, яка дозволяє отримувати знімки максимальної точності. Знімки, зроблені в різний час, допоможуть Вам відстежувати динаміку розвитку захворювання зуба.

З мінусів цього дослідження можна виділити лише один - неможливість дати максимально точну оцінку органам, які знаходяться в постійному русі, але зубів і ясен цей ніяк не стосується.

Дослідження зубів допомагають фахівцеві визначити розмір і локацію зуба, переломи кісткової щелепи, абцесси, неправильний прикус і багато інших видів захворювань.

 

 

Чи потрібна підготовка до рентгенографії?

 

Особливою підготовки до проведення цієї процедури немає. Її призначають тільки для дослідження хребта. Ціна рентгена зубів в Києві дуже доступна для будь-якого пацієнта.

Особливості проведення рентгенівського дослідження

Для виконання рентгена в наші дні використовують як великогабаритні апарати, так і компактні. Пацієнта поміщають в окрему кімнату, фахівець, що проводить дослідження, знаходиться з ним в суміжній кімнаті, з якої дає пацієнтові команди.

Безконтрастна рентгенівське дослідження виконують в будь-який час доби. Триває дослідження всього кілька хвилин за винятком тих випадків, коли слід виконати серію знімків.

Положення тіла пацієнта безпосередньо залежить від того, який орган досліджують. При виконанні рентгена зубів пацієнти найчастіше знаходяться сидячи.

Для максимальної точності знімків пацієнту необхідно зняти всі металеві та інші прикраси, оскільки вони можуть вплинути на результати досліджень.

 

Де можна зробити рентген зуба в Києві?

 

Якщо Вам необхідно зробити ренгенографію зуба недорого, звертайтеся в нашу спеціалізовану стоматологічну клініку. Ціна рентгена зуба Вас приємно здивує. Ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання, яке дозволяє отримати максимально точний результат дослідження.

У нашій клініці працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом. Дізнатися точну ціну рентгена зуба в Києві Ви можете на сайті, або зателефонувавши за номером телефону до наших консультантів.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net