ЦІНИ НА ІМПЛАНТИ

Услуги Цена
1 этап
Консультация Бесплатно
Панорамный снимок 400 грн
VITAPLANT (Украина) 3725 грн (Скидка 50% на первые 3 имплантата   вместо 7450 грн)
Alpha-Bio Tec (Израиль) 6330 грн (Скидка 34% на первые 3 имплантата   вместо 9590 грн)
SGS (Швейцария) 9035 грн (Скидка 35% на первые 3 имплантата   вместо 13900 грн)
In-Kone (Франция) 12290 грн (скидка 20% на первые 3 имплантата   вместо 15360 грн)
Удаление зуба 750 грн
Удаление зуба мудрости от 1500 до 4000 грн
Немедленная имплантация 2500 грн
Наложение швов 1100 грн
Обезболивание 1150 грн
Цена за имплантат без скидки
VITAPLANT (Украина) 7450 грн
Alpha-Bio Tec (Израиль) 9590 грн
SGS (Швейцария) 13900 грн
In-Kone (Франция) 15360 грн
2 этап
Установка формирователя десны:
VITAPLANT (Украина) 900 грн
Alpha-Bio Tec (Израиль) 1255 грн
SGS (Швейцария) 1600 грн
In-Kone (Франция) 2100 грн
Абатмент:
VITAPLANT (Украина) 900 грн
Alpha-Bio Tec (Израиль) 1810 грн
SGS (Швейцария) 1600 грн
In-Kone (Франция) 4000 грн
Металлокерамическая коронка с опорой   на имплантат 4100 грн
Коронка на имплантат из диоксида   циркония 10 000 грн
Фрезеровка абатмента 505 грн
Снятие оттисков от 500 до 2000 грн
Цементировка от 500 до 1500 грн
Индивидуальная ложка 700гр
Обезболивание 1150 грн
Наложение швов 1100 грн
Снтяие швов 800 грн
Открытый синус лифт 34 990 грн

Скільки коштує поставити імпланти, ціни по Києву?

Сучасна імплантація дозволяє повернути втрачені зуби і відновити жувальні функції. Багато хто помилково вважає, що на нові зуби і імпланти ціна занадто завищена. Однак стоматологія сьогодні більш доступна, ніж прийнято вважати. Якщо раніше на імпланти зубів ціни були дуже високі, то зараз повернути здорову красиву посмішку може кожен пацієнт клініки Implant Studio. Дізнайтеся, скільки коштує поставити імпланти в нашому центрі, і переконайтеся в цьому самі.

 

Які послуги ми надаємо для наших клієнтів?

 

Центр Implant Studio спеціалізується на зубній імплантації та істотно відрізняється від більшості інших клінік. Цьому сприяють багато факторів: професіоналізм лікарів, впровадження на практиці прогресивних медичних технологій, доступні на зубні імплантати ціни та ін.

 

Для ефективного вирішення стоматологічних проблем пацієнтів ми застосовуємо більш ніж 10-річний досвід наших імплантологів. Наші лікарі не тільки лікують пацієнтів, але і публікують наукові статті, розробляють і впроваджують нові терапевтичні методи, підвищують кваліфікацію на міжнародних конференціях і симпозіумах.

Лікарі Implant Studio встановлюють титанові дентальні конструкції виключно від перевірених українських, швейцарських і ізраїльських виробників з довічною гарантією на імпланти. Відсоток приживлюваності конструкцій досягає 98,5%. І це при тому, що на імпланти зубів ціна в нашій клініці знаходиться на доступному для багатьох рівні.

 

Наші пропозиції і ціни на імпланти.

 

На зубні імплантати ціни в Implant Studio доступні широкому колу пацієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви могли повернути собі здорову красиву посмішку. Саме тому ціна на імпланти зубів в нашій клініці - одна з найнижчих в Києві.

 

Ми розуміємо, що не кожен пацієнт може відразу оплатити нові зуби, на імпланти ціна не завжди дозволяє це зробити. Тому оплату ми ділимо на дві частини. Спочатку потрібно безпосередньо поставити імпланти, ціна на які відрізняється в залежності від обраного виробника. Оплата проводиться за підготовчий і хірургічний етапи. Після цього слідує загоєння, яке займає від 3 до 6 місяців. І лише за цим необхідно покрити витрати на установку протезів.

Записуйтеся на консультацію в Implant Studio, і ми докладно розповімо вам скільки коштують імпланти зубні, які дентальні системи краще використовувати в вашому індивідуальному випадку і яким чином відбувається оплата стоматологічних послуг протягом всього періоду імплантації.

 

Vitaplant (Україна)

 

Vitaplant - імпланти українського виробництва. Компанія працює на ринку понад 18 років і успішно поєднує європейську якість і українські ціни на імпланти.

Установки Vitaplant чудово зарекомендували себе при одноетапній і двоетапній імплантації. Незважаючи на те, що ціни на імпланти українського виробника невисокі, Vitaplant володіє високими якісними характеристиками:

● швидке приживлення в кістці;

● висока біологічна сумісність;

● стійкість до навантажень.

Вартість Vitaplant дозволяє віднести установки до бюджетної цінової категорії. Якщо вас цікавить наша стоматологія, на імпланти ціна в клініці Implant Studio починається від 3725 грн. У вартість включено довічну гарантію від виробника. Ми пропонуємо одні з найнижчих на імпланти зубів ціни в Києві.

 

SGS Dental Systems (Швейцарія)

 

Понад 15 років швейцарська компанія SGS Dental Systems спеціалізується на виробництві дентальних систем преміального рівня. Імпланти сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001: 2000 та ISO 13485: 2003, а також схвалені для застосування в Європі і США. Безумовно, при такій якості на імпланти зубів, ціни компанія встановлює відповідні.

 

Чим обгрунтована більш висока ціна на імпланти зубів SGS Dental Systems? Вироби компанії вигідно вирізняються з-поміж інших імплантаційні систем завдяки ряду переваг:

● титан 4-го і 5-го класу забезпечує швидке і надійне приживлення в кості;

● унікальне покриття SBTC гарантує повну біологічну сумісність;

● широкий крок витка імпланта надає конструкції високу первинну стабільність;

● імпланти приживаються в 99% випадків.

 

Безумовно, не кожен готовий поставити імпланти, ціна на які вища за середню на ринку. Наша клініка допоможе вам скоротити витрати на стоматологічні послуги. Ми пропонуємо акційні ціни на імпланти SGS Dental Systems. Хочете знати, скільки коштує поставити імпланти з довічною гарантією від швейцарського виробника? Ціна одного імпланта в Implant Studio становить 9035 грн.

 

Israel Bio Tech (Ізраїль)

 

Ізраїльська компанія Israel Bio Tech розробляє і виробляє сучасні дентальні системи. Щоб поліпшити якісні характеристики виробів, виробник особливу увагу приділяє вибору матеріалів та методів виробництва. І при цьому намагається, щоб на імпланти зубів ціна залишалася на доступному рівні.

 

Системи Israel Bio Tech сертифіковані за стандартом ISO 13485: 2003 та перевірені часом в клініках України, Ізраїлю та всього світу. Імпланти характеризуються:

● простим і швидким введенням в кісткову тканину;

● короткими термінами адаптації установки, які забезпечує унікальна пориста поверхня виробів;

● високої приживлюваності на рівні 98,5%.

 

Тож не дивно, що багатьох пацієнтів цікавить, скільки коштують імпланти зубні IBT в Києві.

 

Israel Bio Tech - це оптимальний вибір і для пацієнта, і для імплантолога. Ви отримаєте імпланти зубів, ціна на які набагато нижче, ніж надійність і довговічність встановлюваних конструкцій. Стоматолог, в свою чергу, буде працювати з якісним матеріалом і зможе досягти чудового результату.

 

Вироби визнані в багатьох країнах не тільки завдяки гідній якості, але і в силу того, що на IBT імпланти зубів ціна залишається на демократичному рівні. Вартість імпланта IBT становить 4740 грн. Наша стоматологія на імпланти ціни встановлює більш низькі, ніж інші клініки Києва, про що свідчить не тільки прайс, але відгуки наших пацієнтів.

 

Переваги Implant Studio

 

Наші імплантологи готові вирішити вашу проблему відсутності одного або декількох зубів. Ми повернемо вам можливість їсти улюблену їжу без дискомфорту і посміхатися без сорому. Чому Implant Studio - ваш кращий вибір на шляху до створення цілісного і естетичного зубного ряду? Наші переваги говорять самі за себе:

● Багаторічний досвід. Двері нашої клініки відкриті для пацієнтів вже понад 15 років. Наші лікарі встановили понад 5 тисяч дентальних конструкцій і знають, яка на імпланти зубів ціна актуальна на ринку.

● Грамотні лікарі. Ми пишаємося імплантологами Implant Studio, які володіють науковими званнями і більш ніж десятирічним клінічним досвідом.

● Сучасні технології. У роботі ми використовуємо сертифіковані в Ізраїлі і Швейцарії прогресивні технології SGS і IBT. При цьому нам вдається утримувати на протезування зубів імпланти ціни на низькому рівні.

● Якісний сервіс. Гідні умови, спокійна обстановка, привітний персонал і демократичні на імпланти зубів ціни зроблять ваше лікування в стінах Implant Studio комфортним і доступним.

● Демократичні на зубні імплантати ціни. Вартість дентальних конструкцій в нашій клініці на 15-20% нижче, ніж в інших столичних медичних центрах. Ми пропонуємо на протезування зубів і імпланти ціни в низькому, середньому і преміальному сегментах.

● Гарантія. Незважаючи на те, що на нові зуби імпланти ціна в Implant Studio залишається доступною, ми надаємо довічну гарантію від виробників дентальних конструкцій.

 

Телефонуйте нам і приходьте на консультацію в зручний для вас час. Наші лікарі розкажуть, скільки коштує поставити імпланти, а також пояснять всі етапи відновлення цілісності ваших зубів.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

UA

RU