ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Область ортопедичної стоматології багато в чому схожа з терапевтичною. І та, і інша направлені на відновлення зубного ряду. Однак застосовувані для цього методи, кількість витраченого часу і вартість лікування - різні. У той же час ортопедична стоматологія здатна вирішити ряд складних клінічних завдань, які терапевтичної області - не під силу. Базовий принцип ортопедичної стоматології полягає у відновленні зубощелепної системи шляхом установки протезів і спеціальних апаратів-регуляторів. Головна мета тут - зберегти жувальні функції, зробити результат лікування максимально природним і закріпити ефект на довгі роки. І завдяки інноваційним методам і суперсучасним матеріалами ортопедична стоматологія це здатна забезпечити. Так, якщо в минулому протези були на каучуковій основі, то вже зараз такі матеріали давно забуті. Тепер же використовуються протези з нейтральних сплавів: композитних, суцільнокерамічних і металевих, - які дозволили істотно продовжити термін експлуатації протеза, надати йому естетичний вигляд і зробити носіння системи більш зручним для пацієнта. І лише стоматологія ортопедична це може гарантувати.

Якщо ви давно мрієте про красиву усмішку, а методи терапевтичної стоматології безсилі, клініка ортопедичної стоматології Implant Studio до ваших послуг. Наш центр пропонує широкий спектр ортопедичних заходів: від мікропротезування до дентальної імплантології. У нас є все для досягнення чудового результату: сучасне оснащення, якісні матеріали світових брендів, досвідчені лікарі вищої категорії, умови для швидкого і безболісного відновлення після операції. Звернувшись в «Імплант Студіо», ви на власному досвіді дізнаєтеся, що таке ортопедична стоматологія вищого пілотажу.

 

Що таке ортопедична стоматологія?

 

Область медицини «Ортопедична стоматологія» включає в себе діагностику і лікування захворювань зубощелепної системи, що супроводжуються порушеннями її цілісності і функціональності. В даному випадку стоматологія ортопедична це протезування зубів, яке є єдино вірним способом відновлення повністю втраченого зубного ряду. Такий метод дозволяє провести реконструкцію за допомогою штучних зубів. При цьому природна естетика і максимально дбайливе ставлення до здорових тканин - це ще одна сильна сторона ортопедичної стоматології, яку вибрали вже більше 100 мільйонів чоловік по всьому світу.

Так, ортопедична стоматологія це ще й зубні протези, які бувають двох видів: знімні і незнімні. Якщо перший варіант можна виймати з ротової порожнини, то другий передбачає довічну установку. Грамотний фахівець в області «Стоматологія ортопедична» зобов'язаний підібрати оптимальну конструкцію протеза, яка послужить не тільки заміною відсутніх зубів, а й забезпечить збереження залишився зубного ряду.

Щоб повною мірою відповісти на питання: що таке ортопедична стоматологія, - необхідно описати завдання, які вирішуються з її допомогою. В першу чергу, стоматологія ортопедична - це:

  • мікропротезування - відновлення частково зруйнованого зуба (сусідні зуби залишаються недоторканими);
  • безметалеві коронки - протезування з використанням керамічних коронок, які мають максимальну схожість з натуральними зубами і відрізняються надійністю;
  • вініри - протезування з використанням керамічних пластин, які кріпляться до зуба і закривають відсутню або пошкоджену його частину (зуб при цьому залишається живим);
  • кульшових вкладки - сучасна альтернатива установці пломб;
  • незнімні мостовидні протези - система штучних зубів, яка кріпиться на наявні зуби (застосовується при відсутності відразу декількох зубів);
  • дентальная імплантологія - технологія, яка потребує кріплення системи на сусідніх зубах, таким чином, зберігається здоров'я природних зубів, а функції зубощелепної системи повністю відновлюються, як і естетичний вигляд зубного ряду пацієнта.

Приводом відвідати відділення ортопедичної стоматології може бути стираємість зубів під впливом природних або патологічних процесів. Перший варіант стирання виникає з часом, внаслідок жування, ковтання, а другий, так званий бруксизм, - при скреготінні зубами і натиск щелеп. Також пряма дорога в відділення ортопедичної стоматології в разі відсутності одного або декількох зубів. Не хвилюйтеся, ортопедична стоматологія це швидко поправить! А спеціалізована клініка на ваше запитання, що таке ортопедична стоматологія, - запропонує найкращі методи лікування при оптимальній ціні.

 

Розділи ортопедичної стоматології

 

Поняття «стоматологія ортопедична» включає в себе 3 основних напрямки:

  • зубне протезування - діагностика, клініка, профілактика та усунення дефектів зубів і зубного ряду;
  • ортодонтія - вивчення, попередження та лікування стійких аномалій і деформацій зубів, зубного ряду і прикусу;
  • щелепно-лицьова ортопедія - діагностика, клініка, профілактика, питання протезування, виправлення деформацій щелеп та обличчя, які виникли внаслідок травм, захворювань або операцій.

Ці розділи хоч і дають уявлення, що таке стоматологія ортопедична, але все ж краще проконсультуватися в спеціалізованій клініці.

 

Клініка ортопедичної стоматології в Implant Studio

 

Implant Studio має відділення «Ортопедична стоматологія», яким завідують лікарі вищої категорії. Наші стоматологи-ортопеди є постійними членами клубу імплантологів вже більше 18 років. Повірте, вони не на словах, а на ділі знають, що таке стоматологія ортопедична, і про це красномовно говорять більше 5000 успішно встановлених імплантів.

У відділенні ортопедичної стоматології вам нададуть повний комплекс послуг: від огляду і консультації до ефективного лікування з наданням гарантії якості на всі види робіт і використовувані матеріали. Наша клініка ортопедичної стоматології - це ортопедична стоматологія європейського зразка за українською ціною!

 

 

Область стоматології, яка займається діагностуванням, а потім подальшим лікуванням і відновленням зубощелепної системи за рахунок протезів і спеціальних апаратів-регуляторів називається ортопедичною. Складне на перший погляд визначення приховує в собі всю історичну значимість цієї важливої ​​науки. Ортопедична стоматологія, вирішує завдання пов'язані з відновленням жувальних функцій методом протезування:

 - мікропротезування: спосіб відновлення частково зруйнованого зуба, при цьому сусідні зуби не будуть зачіпатися

 - безметаловие коронки: новітнє досягнення сучасних технологій. Керамічні коронки дозволяють максимально точно створити форму зуба, а також подорать його колір. Разом з тим, вони дуже надійні.

 - вініри: керамічна пластина, яка кріпиться до зуба спеціальним матеріалом, закриваючи собою пошкоджену частину. Важливою перевагою є те, що зуб при цьому залишається живим.

 - кульшові вкладки: використовується як альтернатива пломбуванню.

 - незнімні мостовидні протези: цей метод протезування використовується в разі відсутності відразу декількох зубів. Являє собою конструкцію з зубними протезами, яка кріпиться на здорових зубах.

- потезування на імплантатах: протезування на імплантатах має переваги, оскільки процедура не впливає на здорові зуби. Щоб встановити коронку, не потрібно кріплення на сусідніх зубах, які найчастіше є здоровими. Вони можуть тривалий час бути здоровими, оскільки не піддаються механічному впливу. Такий імплантат повністю замінює звичайний зуб.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

UA

RU