Навіщо потрібні імпланти?

Зубні імпланти - це ідеальний варіант відновлення втрачених зубів надовго!

 

Важко знайти людину, яка не стикався з зубними проблемами. Втрата зуба може статися з різних, навіть самим несподіваним причин: у зв'язку з будь-яким захворюванням, травмою, внаслідок неправильного лікування або догляду. Однією з популярних процедур по всьому світу в даний час є - імплантація. Виконують її практично в кожній приватній або міський стоматологічній клініці. В імплантації використовуються спеціальні штучні пристосування - імпланти. Виготовляють з міцних і міцних матеріалів, найчастіше - з титану. Своїми естетичними властивостями і якісними імпланти повністю повторюють природний зуб. Зубні протези дозволяють їсти звичну їжу (в тому числі і саму тверду), чистити зуби, при цьому не відчуваючи особливого дискомфорту.

 

Історія появи перших зубних протезів

 

Поява таких імплантів бере свій початок в давні часи. Коли людям доводилося постійно полювати і боротися за своє житло, вони нерідко втрачали зуби в боях, тому часто замислювалися над питанням їх відновлення. Перші імпланти були виготовлені з каменю, а також дерева. Такі пристосування були не просто незручними, але і не безпечними для людини, що їх використовував.

 

Через деякий час їм на зміну прийшли зуби домашніх і диких тварин. Якщо за розміром і формою вони повністю підходили, носили в первісному вигляді, в іншому випадку - вирізали з них протез необхідної форми. У містах, що розташовувалися на узбережжі для цієї мети часто використовували морські мушлі. Ці протези допомагали відновлювати не один, а відразу кілька відсутніх зубів. Застосовували такі імпланти досить довго.

 

У середні століття людство винайшло інший спосіб протезування, вони просто виймали зуби у померлої людини і вставляли їх здоровому. Протези після додаткової обробки повністю відповідали необхідним формам і розмірам.

 

Тільки за часів активного розвитку промисловості на зміну таким зубам прийшли штучні протези. Вони були дуже схожі на ті, що зараз активно використовує стоматологія, оскільки вкручувались в щелепних кісток. З кожним новим етапом змінювалися матеріали, з яких виготовляли протези, вони ставали все міцніше і набагато безпечніше.

 

У яких випадках і кому необхідні зубні імплантати?

 

Незважаючи на те, що імплантація в наші дні є однією з найпопулярніших стоматологічних процедур, не всі люди розуміють, навіщо потрібні імпланти. Такі протези дозволяють швидко відновити відсутні зуби, тим самим повернути людині красу і естетичність його порожнини рота, впевненість у своїй привабливості. Протезувати зуб нічим не відрізняється від природного, завдяки цьому, пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту під час розмови і прийому їжі.

 

Існує певний ряд свідчень, при яких людині необхідна імплантація. Найчастіше його призначають тим людям, у яких відсутній один зуб при здорових сусідніх зубах. Це може статися при травмі, або втрати зуба, внаслідок його поразки карієсом. Іноді імплантацію призначають, щоб вирівняти весь зубний ряд. Ще одне свідчення для такого методу протезування - відсутність двох, або трьох зубів в ряду. Навіщо потрібні імпланти, якщо зубів немає в ряду взагалі, і чи допоможе в цьому випадку цей метод відновлення? Так, якщо у пацієнта в щелепи немає більшої частини зубів, також виконується імплантація, яка допоможе відновити функцію щелепи. При повній відсутності зубів лікар призначає особливий метод фіксування конструкцій.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net