Найкращі імплантологи Києва

Імплантація є однією з найзручніших, практичних та надійних процедур відновлення зубів, яка вже давно завоювала свою популярність у різних країнах світу. Багато людей вже відновили здоров'я та красу своєї усмішки за допомогою імплантатів. Якщо Ви в пошуку надійної стоматологічної клініки та відповідального, кращого імплантолога, тоді ця стаття допоможе Вам зробити правильний вибір.

 

Чим займається імплантолог?

 

Імплантація зубів у нашій країні порівняно нова сфера діяльності у стоматології, яка з кожним днем ​​набирає своїх обертів. Стоматолог-імплантолог займається відновленням втрачених зубів, а також фіксацією протезів на імплантатах. Професія імплантолога досить складна, оскільки пов'язана не лише з великими фізичними навантаженнями, а й з психологічними. Крім професійних знань, імплантолог повинен мати такі якості, як: акуратність, спостережливість, відповідальність і стресостійкість. Перед самою імплантацією та протезуванням зубів імплантолог обов'язково проводить консультацію та повну діагностику ротової порожнини. Його завдання в цей час виявити всі можливі порушення ротової порожнини та дефекти для їх повного виправлення та лікування і лише після цього приступати безпосередньо до імплантації зубів. Також завдання імплантолога ретельно проаналізувати стан здоров'я пацієнта. Якщо є протипоказання до імплантації, ця процедура не проводиться.

 

В даний час у сучасних клініках Києва використовуються найкращі матеріали та професійне обладнання європейської якості для відновлення зубів. Якщо Ви втратили зуб не варто засмучуватися, достатньо знайти надійну клініку та кращого імплантолога Києва, який якісно відновить здоров'я ротової порожнини та поверне Вашій усмішці колишню красу.

 

Як вибрати найнадійнішого імплантолога?

 

Перед вибором клініки та самого фахівця багато людей довіряють відгукам інших пацієнтів в інтернеті. Почасти це правильне рішення, але і тут є деякі підводні камінці. Сліпо довіряти лише відгукам інших людей не варто, оскільки те, що підійшло одній людині може зовсім не підійти Вам. Крім того, досить часто в інтернеті зустрічаються відгуки, написані однією людиною, за що вона отримала оплату.

 

Вибрати кращого імплантолога Вам допоможе тільки особиста консультація з ним. Тому, вивчивши деякі відгуки, а також особливості роботи спеціаліста, сміливо записуйтесь до нього на консультацію. Вже на першій зустрічі Ви зможете зрозуміти, чи можна йому довіряти, і наскільки він є компетентним у своїй галузі. Пам'ятайте, що якісна та надійна імплантація залежить не тільки від виробника самих імплантатів, а й від правильно виконаної процедури, а це робота стоматолога-імплантолога. Навіть найдорожчий імплантат відомого світового бренду може бути встановлений неправильно і тим самим доставляти пацієнтові масу проблем лише з тієї причини, що імплантолог не дотримувався правил його встановлення та було допущено явні порушення у роботі.

 

Найвідоміші імплантологи Києва

 

При виборі найнадійнішого стоматолога-імплантолога пам'ятайте, що він не працюватиме в маловідомій клініці, де немає необхідного сучасного обладнання, та використовуються матеріали дуже низької якості. Якщо Вам пропонують встановити імплантати порівняно дешево з іншими клініками, це має Вас насторожити. Найкращі стоматологи-імплантологи дорожать своєю репутацією і працюють лише з надійними та перевіреними матеріалами, де створені всі умови для їхньої комфортної діяльності. Такі фахівці можуть встановити Вам як дорогі імплантати зарубіжного виробництва, так і доступніші, які виготовляють вітчизняні українські виробники. Вартість їх встановлення буде на порядок нижчою, ніж зарубіжних аналогів, при цьому якість буде на такому ж високому рівні, як і європейські або інші імплантати.

 

Ознайомитись з рейтингом найкращих імплантологів Києва Ви можете на сайті нашої стоматологічної клініки. Якщо у Вас виникли запитання, Ви завжди можете поставити їх нашим консультантам по телефону.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net