Найкращі імпланти зубні

У наші дні зубні імплантати дозволяють вирішувати багато стоматологічних проблем. З кожним голосом з'являється все більше і більше різновидів конструкцій, а також методів їх встановлення. Навіть незважаючи на те, що імплантати зубів не поділяються на певні класи, будь-яка зубна титанова конструкція потрапляє в певну категорію. Як правильно вибрати зубні імплантати, Вам допоможе розібратися ця стаття.

 

Критерії вибору

 

Чому один зубний імплантат коштує дорожче, а інший дешевший? Це одне із найчастіших питань, яке можна зустріти на різних форумах стоматологічних послуг. Дійсно, на перший погляд всі імплантати абсолютно однакові і є конструкцією з титану циліндричної, або конічної форми. То чому їх ціна так сильно відрізняється один від одного? У стоматологічній сфері є додаткові націнки за ім'я бренду. Добре відома у всьому світі назва може додати до вартості конструкції 15-20%. Деякі люди вважають, що це несправедливо і немає жодної потреби платити саме за ім'я бренду, коли можна встановити доступніші імплантати. Усі відомі бренди існують понад 10-20 років і за цей період вони вклали величезні суми грошей у лабораторні дослідження, розробки, виробництво та просування на світовий ринок. Тому цілком природно, що за розкручений бренд пацієнтам необхідно додатково доплачувати чималі суми.

 

Статус бренду та його ім'я, звичайно ж, відіграють важливе значення, але куди важливіші технологічні характеристики та клінічні показники.

 

Від чого залежить якість найкращих імплантатів?

 

Для того щоб розібратися, які імплантати в наші дні є найнадійнішими і безпечнішими, слід ознайомитися з такими важливими показниками.

 

1.Відсоток приживання

Кращі зубні імпланти відомих фірм приживаються в більш 98% випадків. У самих топових брендів відсоток приживання доходить до 100 і це підтверджено численними клінічними випробуваннями.

 

2.Можливості під час протезування

Цей фактор також дуже важливий, тому що від високої якості безпосередньо залежить здоров'я та краса Вашої посмішки. Кожен виробник зубних імплантатів має свій ортопедичний портфель – це низка показань, які вирішують його імплантати. Чим більше методів встановлення пропонує виробник, тим краще.

 

3. Період остеоінтеграції

У середньому термін остеоінтеграції імплантатів – близько 6 місяців, але останні розробки дають можливість істотно скоротити період остеоінтеграції – до 2-3-х місяців.

 

4.Показання до імплантації

Абсолютно всі сучасні системи включають одноетапну і двоетапну установки. Завдяки постійному розвитку зубних імплантатів, стало можливим встановлювати їх при цукровому діабеті, а також гепатиті.

 

Рейтинг найкращих імплантів зубних на світовому ринку

 

Згідно з численними дослідженнями, були виявлені такі бренди за популярністю на світовому ринку.

 

1.Королі імплантології

Найбільш популярними імплантаційними системами на світовому ринку є такі бренди як Nobel Biocare, Astra Tech, а також швейцарський бренд Straumann. Ці бренди вже дуже давно працюють на ринку і стоять серед кращих виробників з технологічних рішень. Їхні імплантати не тільки дозволяють вирішувати багато стоматологічних проблем, але й отримати високий естетичний результат.

 

2. Відмінні бюджетні імплантаційні системи

Бюджетні зовсім не означає, що ці конструкції мають низьку якість. Наприклад багато корейських і ізраїльських систем є прекрасною альтернативою топовим, але при цьому ціна установки буде на порядок нижче. Особливою популярністю у цьому сегменті користуються такі виробники:

- Alpha Bio;

- Osstem;

- Dentium;

- MIS (Ізраїль).

 

Деякі люди вважають, що найнадійнішими системами імплантації є тільки конструкції зарубіжного виробництва, але це не так. Українські виробники виготовляють не менш якісні та надійні конструкції, які також відповідають найвищим вимогам, мають високий відсоток приживання та швидку остеоінтеграцію. До популярних українських брендів належать: Vitaplant (Запоріжжя), Bauer's Implants (Дніпро), Art Implant (Запоріжжя).

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net