Міфи імплантації зубів

Багато людей знають, що імплантація зубів є однією з найпопулярніших і надійних стоматологічних процедур, до якої звертаються, коли необхідно часткове або повне відновлення.

 

Імплантат є штучним коренем, який вживлюють у кістку щелепи в те місце, де відсутній зуб. Потім на нього кріплять протез, або штучну коронку, які видніються над яснами. Така конструкція допомагає повністю замінити природний зуб та повертає ротовій порожнині не лише естетичний вигляд, але й жувальну функцію. У результаті такої процедури пацієнт отримує повноцінний зуб, який важко відрізнити від природного.

 

Незважаючи на всі численні переваги імплантації та імплантатів, багато людей з обережністю ставляться до них, і справа тут навіть зовсім не в дорожнечі процедури. Найчастіше виною є деякі помилки, які протягом багатьох років склалися навколо неї.

 

Найпоширеніші міфи про імплантацію, в які давно час перестати вірити:

 

1. Багато стоматологів рекомендують встановлювати імплантати, а не звичні та доступні протези.

 

Цей міф досить спірний, тому що ціна протезування та імплантації залежать від різних факторів: матеріалу, з якого виготовлена ​​конструкція, метод процедури, ступінь дефекту та багатьох інших. Якщо у пацієнта відсутня велика кількість зубів, вартість протезування досить висока і може зрівнятися, або бути на порядок вищою за імплантацію зубів.

 

2.Імплантація – процедура, яку можна виконувати лише молодим людям. Жінкам та чоловікам старшого віку її робити не можна.

 

Цей міф виник на основі того, що людям старшого віку станом здоров'я краще не проводити імплантацію. Вік не є причиною протипоказання. Це означає, що якщо пацієнт старшого віку чудово почувається, і у нього немає будь-яких протипоказань, процедура може бути проведена хоч у 50 років, хоч у 70. Завдяки сучасним технологіям, встановлювати імплантати можна різними методиками. Деякі з них дозволяють встановити імплантати зубів всього за кілька днів.

 

3. Встановлювати імплантати краще за кордоном, тому що там якісніше не лише матеріали, а й методики, лікарі працюють більш відповідально та сумлінно.

 

Це ще один популярний міф у нашій країні, про який вже давно настав час забути. Немає жодної величезної різниці між вітчизняною імплантацією та зарубіжною. Наші стоматологи використовують такі ж матеріали та методи, як і за кордоном. Встановлювати сучасні конструкції навчають самі виробники у різних країнах світу. Немає жодного сенсу вирушати до іншої країни, щоб відновити втрачені зуби, витрачати на це величезні суми. Отримати високий результат від імплантації Ви можете у своїй країні.

 

4. Імплантати зубів часто не приживаються.

 

Таке справді часто траплялося лише на початку появи імплантації зубів. Сучасні виробники використовують матеріали, які ідеально сумісні з організмом людини. Крім цього, вони мають оброблену поверхню, завдяки якій імплантати легко приживаються у твердих та м'яких тканинах. Статистичні дані показують, що імплантати приживаються у 95-96% всіх випадків. Дуже важливо, щоб процедуру проводив професійний фахівець, і сам пацієнт після імплантації дотримувався всіх рекомендацій.

 

5. Перед імплантацією зубів необхідно обов'язково пройти повне обстеження організму. Ця процедура займає дуже багато часу та сил.

 

Встановлення імплантатів проводиться під місцевою анестезією та не потребує повноцінної діагностики організму пацієнта. Достатньо лікарю провести повний візуальний огляд, ознайомитись з історією хвороб, зробити панорамний 3D знімок щелепи, а також розгорнутий аналіз крові. Жодних інших досліджень перед імплантацією робити не потрібно.

 

Як довго триває процедура? Якщо у пацієнта всі зуби та ясна здорові, потрібне відновлення невеликої кількості зубів, імплантація може тривати від кількох місяців до півроку. Якщо втрата зубів велика, відновлення можна провести лише за кілька днів, це набагато швидше, ніж встановлення звичайних протезів.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net