Краща зубна клініка Києва

Численні зубні клініки Києва пропонують якісні послуги з лікування, відновлення і видалення зубів. Але коли мова йде не тільки про власне здоров'я, а й про красиве усмішку дитини, важливо вибрати кращий стоматологічний центр.

 

Implant Studio протягом ... (багатьох) років надає високоякісні послуги жителям і гостям Києва. Ми впевнені в кваліфікації наших фахівців, тому з гордістю можемо заявити, що Імплант Студіо - це найкраща доросла і дитяча зубна клініка Києва і Київської області.

 

Доросла та дитяча зубна клініка в Києві

 

На даний момент Імплант Студіо надає всі види стоматологічних послуг. Наша клініка допомагає не тільки дорослим, але й дітям. Сьогодні найкраща доросла і дитяча зубна клініка Київ ціни береться за будь-які види робіт завдяки наявності професійного обладнання, штату докторів вищої категорії та багаторічному досвіду успішного лікування, видалення і відновлення зубів. Стоматологи центру постійно відвідують семінари, присвячені новим методикам лікування і протезування. З 2002 року лікарі Implant Studio є постійними членами клубу імплантологів.

 

Клієнтам Імплант Студіо доступні:

 

Терапевтична стоматологія. Ми не тільки лікуємо зуби і кісткові тканини, а й робимо діагностику захворювань ротової порожнини. Фахівці терапевтичного відділення готують зуби, корені та ясна для подальшого пломбування, протезування, установки вінірів або імплантів. Наша клініка прагне зробити дентальну імплантологію доступною кожному українцеві, тому ми регулярно надаємо знижки на імпланти. Терапевти Implant Studio не тільки лікують всі різновиди карієсу, пульпіт і періодонтит. У дорослих і дітей вони відновлюють зуби, на яких в результаті травм з'явилися відколи або ушкодилася емаль. Лікарі також працюють з вродженими аномаліями зубів - змінюють не тільки їх колір, але і форму.

Ортопедична стоматологія. У клініці Імплант Студіо діти і дорослі можуть відновити не тільки один або кілька зубів, але і весь зубний ряд. Головна мета стоматолога-ортопеда - не тільки домогтися максимально природного ефекту, а й зберегти жувальні функції і забезпечити тривале використання протезів. У нас ви зможете встановити вініри, кульшові вкладки, незнімні мостовидні протези і дентальні імплантати акції на які ми проводимо регулярно.

 

Хірургічна стоматологія. Лікарі клініки застосовують тільки щадні методики і високоякісну анестезію. Діти не бояться наших хірургів, адже всі маніпуляції проводяться максимально безболісно. У клініці Implant Studio ви зможете видалити кісти, пухлини, хворі або пошкоджені через травму зуби. Вигідна акція на імпланти дозволить помістити на місце видаленого різця штучний з тривалим терміном служби.

 

Рентгенівська діагностика. Для постановки діагнозу рентгенографію зубні клініки Києва застосовують найчастіше. Цей простий і доступний за ціною метод обстеження дозволяє виявити явні і приховані патології ясен, коріння, зубний і кісткової тканини. Діагностика проводиться цифровим ортопантомографом Planmeca ProOne, який видає однаково якісні знімки скронево-нижньощелепних суглобів, верхньої та нижньої щелепи.

 

Імплантологія. Implant Studio встановлює українські, ізраїльські та швейцарські імпланти зубів акція на які робить їх доступнішими для кожного українця. Перед імплантацією зубного протеза фахівці призначають індивідуальний план лікування. Підготовчий етап складається з огляду порожнини рота, аналізу панорамного знімка, лікування карієсу, видалення каменів з емалі і т.д. Встановлюють імпланти акції в декількох етапів, кожен з яких проходить під контролем сертифікованого ортопеда. Застосовувані Імплант Студіо протези відповідають стандартам якості Міжнародної організації зі стандартизації (ISO).

 

Муніципальні зубні клініки Києва надають послуги з лікування та видалення зубів. Однак тільки кращі приватні центри, такі як Імплант Студіо, пропонують дентальну імплантологію високої якості.

 

Дитяча зубна клініка, ціни по Києву.

Implant Studio - доросла і дитяча зубна клініка Київ ціни якої лояльні. Наш центр знаходиться в пішій доступності від метро Лівобережна. Це одна з переваг, якою не можуть похвалитися інші зубні клініки Києва, розташовані на околицях міста. Наші лікарі підбирають лікування для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Ми заявляємо, що Імплант Студіо - зубна клініка Київ ціни в якій значно нижче, ніж у конкурентів.

 

Особливо уважно ми ставимося до маленьких пацієнтів. Терапевти, хірурги і ортопеди клініки намагаються провести прийом максимально безболісно для дитини. Для анестезії застосовуємо склади відомих і сертифікованих виробників, які допомагають провести лікування комфортно як для дитини, так і для його батьків.

 

Пропонуємо імпланти акція на які дозволяє знизити пов'язані з установкою протезів витрати. Прямо зараз скористайтеся унікальною можливістю встановити

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net