Корейські чи швейцарські імпланти?

Перед кожною людиною, яка наважується на імплантацію, постає питання – «який імплант вибрати?». Багато стоматологів, що працюють у спеціалізованих клініках, пропонують конструкції виробництва Корея та Швейцарія. Наприклад, лідируюче місце серед корейських зубних імплантатів займає бренд Osstem, серед Швейцарських - Sgs. Щоб зробити правильний вибір, необхідно заздалегідь розібратися в конструкціях, методах їх встановлення, перевагах та недоліках. Не зайвим буде порадитися з вашим лікарем, а також ознайомитися з відгуками інших пацієнтів, які вже зробили імплантацію.

 

Які зубні імпланти краще за приживанням?

 

Головна перевага швейцарських імплантатів – максимальний рівень приживання. Конструкції Sgs не створюють жодних дискомфортних відчуттів пацієнту, а також проблем фахівця під час їх встановлення. Навіть незважаючи на дуже високу якість корейських імплантів, існує ризик виникнення периімплантиту – запального процесу, що відбувається у ротовій щелепі. Статистика показує, що імпланти, виробництва Корея, найчастіше відкидаються у курців, чого не можна сказати про швейцарську конструкцію.

 

Який імплант найкраще для подальшого протезування?

 

На якому імплантаті зупинити свій вибір, щоб подальше протезування було надійним, безпечним та ефективним? Швейцарські імпланти повертають ротовій порожнині красу та естетичний вигляд. Штифти повністю повторюють корінь зуба завдяки конусоподібній формі. Конструкція, що з'єднує імплантат та абатмент, забезпечує надійне зчеплення.

 

Різьблення, а також стрижні протезів швейцарського виробництва виготовляють особливим способом. Це дозволяє встановити коронку швейцарський імплантат через 2 тижні після штифта.

 

Корейські виробники обіцяють легку та безпечну установку, а також швидке приживання. Найчастіше приживаність імплантів триває 1-2 місяці, після чого можна встановлювати коронки або зубні протези. Деякі складнощі виникають під час роботи з дуже маленькими зубами. Ось тут на допомогу приходять швейцарські імпланти Sgs, які легко підібрати під будь-які зуби. У клініку такі вироби доставляють у надійних, герметичних та стерильних контейнерах, захищених від будь-яких видів ушкоджень.

 

Усього 10 хвилин фахівцю знадобиться для того, щоб встановити штифт. Більше того, при імплантації корейських конструкцій, іноді без розрізу ясна просто не обійтися, тоді як при встановленні швейцарських імплантатів у цьому немає потреби. Навіть якщо розріз ясен мінімальний і відбувається зі знеболюванням, це все одно може призвести до розвитку запального процесу.

 

Які ще переваги мають конструкції бренду Sgs?

 

Багато фахівців, та й самі пацієнти, які вже виконали імплантацію зубів, відзначають такі переваги:

1.Максимально комфортна установка, швидке приживання.

2. Комфортний процес реабілітації після процедури.

3. Дуже високий рівень приживання – близько 98%.

4. Завдяки агресивному різьбленню штифта, конструкція надійно фіксується і не розхитується навіть після багаторічного використання та високих навантажень.

5. Виробник Sgs дає довічну гарантію на власний продукт.

6. Ці імплантати мають високі сертифікати якості та суворо відповідають встановленим стандартам.

 

Встановлюють імпланти Sgs лише спеціально навчені стоматологи. Попередньо кожен пацієнт проходить повноцінне обстеження інноваційних пристроїв.

 

У лінійку імплантатів Sgs входить кілька видів конструкцій:

1.Гвинтові імпланти, які встановлюють у кістку щелепи шляхом загвинчування.

2. Конічні конструкції. При встановленні цих імплантів місце з'єднання коронки і штифта фіксується міцним конусом, завдяки чому кістку і ясна не потрапляють хвороботворні мікроорганізми. Такі імпланти, як і гвинтові, належать до преміум-класу.

3. Інтегральні конструкції, які дозволяють встановити їх протягом 1-3 днів.

 

Про зубні імпланти Sgs в інтернеті можна знайти дуже багато позитивних відгуків. Багато пацієнтів різного віку стверджують, що ці конструкції є найнадійнішими та практичнішими, незважаючи на те, що вартість їх досить висока.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net