Коли можна їсти після встановлення імпланта?

Імплантація зубів - досить серйозне хірургічне втручання, яке змушує пацієнтів переглянути свій раціон харчування. Необхідно бути готовим до того, що деякі звичні страви тепер потрібно буде виключити з раціону, щоб продовжити здоров'я і красу своїх нових зубів. Крім того, процес приживлення імплантів в кісткову і м'яку тканини був більш легким і не супроводжувався будь-якими ускладненнями, слід суворо дотримуватися рекомендацій фахівців, які стосуються харчування. Про те, коли їсти після установки імпланта, лікар повинен сказати ще вчасно проведення процедури і обов'язково нагадати пацієнту після завершення процедури імплантації.

 

Харчування після такого методу відновлення зубів

 

Після імплантації імпланта в кісткову тканину слід дати організму деякий час на відновлення.

Через якийсь час після імплантації можна їсти?

По завершенню класичної процедури необхідно дати організму відпочинок і відмовитися від прийому їжі протягом двох годин. Під час процедур лікар робить розріз м'яких тканин ясен, по завершенню імплантації імпланта, тканину зашивається. У тому випадку, якщо прийняти їжу відразу після процедури, це може обернутися тим, що шви розійдуться, ясна почне кровоточити. Шматочки їжі потраплять в тканини і кров що призведе до розвитку серйозних ускладнень.

При виконанні базальної імплантації, експрес процедури, а також після установки коронок, можна їсти після установки імпланта вже через годину.

 

Дуже важливо! Кожен пацієнт, який зважився на таку процедуру, повинен знати, що перший прийом їжі після проведення імплантації повинен відбуватися тільки після того, як перестане діяти анестезія. В іншому випадку Ви ризикуєте обпалити слизову, або прикусити і травмувати щоку.

 

У тому випадку, якщо під час проведення імплантації був використаний місцевий наркоз, можна їсти після установки імпланта не раніше, ніж через 3-4 години.

Важливо! Пам'ятайте, що перший прийом їжі повинен включати в себе тільки теплі страви та напої. Консистенція їжі повинна бути рідкою, або напіврідкої.

 

Що можна їсти після імплантації?

 

У перші тижні після процедури відновлення зубів слід дотримуватися таких рекомендацій:

1.Кушать виключно м'яку, а також перетерту їжу. Ідеальний варіант: каші, пюре, бульйони, крем-суп.

2. Варто вибирати продукти для щоденного раціону, багаті кальцієм (сметана, сир м'який, йогурт, ряжанка, кисле молоко). Кисломолочні продукти відновлюють і зміцнюють кістки, отже, процес загоєння після імплантації пройде набагато швидше.

3. Їжа повинна містити велику кількість вітамінів, це також дозволить організму швидше відновитися після хірургічного втручання.

4. Підігрівати готову їжу необхідно до середньої і кімнатної температури.

5. Під час відновлення після імплантації слід пити багато рідини, не менше 8 склянок чистої води в день. Також ідеально підходять трав'яні чаї і фруктові соки.

 

Заборонені продукти після імплантації зубів

 

У перші тижні після імплантації необхідно виключити з раціону наступне:

1.Твердая їжа: насіння, горіхи, сухарі і м'ясо. Під час її пережовування Ви ризикуєте травмувати ясна, порвати шви, тільки що імплантований імплант може змінити своє місце розташування.

2. Гострі і солоні продукти.

3. Занадто холодну і гарячу їжу / напої.

4. Кислі продукти.

5. Будь-які солодощі.

6. Будь-який алкоголь також заборонений в перші тижні після імплантації.

7. Кава та інші напої на його підставі.

8. Жирну їжу, яка важко засвоюється.

 

Поки рани не загояться повністю, пережовувати їжу необхідно на протилежному боці від операційної. У перші години, коли їсти після установки імпланта ще не можна, можна пити воду, соки, зелений, або трав'яний чай в будь-якій кількості. У тому випадку, якщо шматочки їжі потрапили в лунку з імплантів, необхідно ретельно прополоскати рот відваром ромашки, кори дуба, або просто теплою чистою водою.

 

Дотримуючись всіх цих рекомендацій після імплантації зубів, процес загоєння кісткових і м'яких тканин, а також вживлення імпланта пройдуть набагато швидше і легше.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net