Хто робив імпланти відгуки

Імплантація зубів є одним з найбільш ефективних і сучасних методів їх відновлення, які повністю повертають пацієнтові функцію жування, нормальну дикцію, а також красиву, білосніжну усмішку. Крім того, імплантація є відмінною процедурою, яка повертає людині впевненість в собі. Він більше не боїться розмовляти в присутності інших людей, сміятися і широко посміхатися. Суть методу полягає в тому, що в кістку щелепи імплантують штучний корінь, після чого на нього насаджують коронку, що нічим не відрізняється від природних зубів, має ту ж форму, розмір і колір. Незважаючи на те, що імплантація дуже сильно розвинена у всіх країнах світу, включаючи нашу країну, вона має і деякі недоліки, з якими вже встигли зіткнутися багато людей.

 

Багато пацієнтів, вивчаючи питання імплантації, приходять до того висновку, що фахівці від них явно щось приховують. В першу чергу підозри закрадаються ще на моменті імпланти відгуки. Вже дуже багато пацієнти, як і самі стоматологи, пишуть багато хорошого, негативних відгуків практично не зустрінеш.

 

Чесно про деякі недоліки такої стоматологічної процедури

 

Більшість людей розуміють, що у кожної процедури, особливо тієї, що стосується хірургічного втручання, є свої плюси і мінуси. Імплантацію вибирають завдяки таким важливим достоїнств, як:

 

- імпланти повністю замінюють відсутні природні зуби;

 

- повертають природну жувальну функцію;

 

- людина набуває розкішну посмішку;

 

- імпланти довго носяться;

 

- досить міцні і надійні, легко витримують будь-які навантаження;

 

- в цій процедурі немає необхідності обточувати сусідні зуби.

 

У той же час є і деякі суттєві недоліки, про які вкрай рідко можна прочитати по імплантанти відгуками. До них відносяться:

 

1.Боль після процедури. Установка імплантів - це хірургічна процедура, яка супроводжується всіма витікаючими звідси наслідками. Стверджувати, що вона пройде для пацієнта швидко і безболісно, ​​лікарям не має ніякого сенсу, оскільки ще на початку її проведення пацієнт відчує біль. Вона буде супроводжуватися ще деякий час після імплантації в кістку імплантатів. При правильно виконаній процедурі, як правило, біль проходить протягом 3-5 днів.

 

2. Існує певний ризик можливих ускладнень, це також не пишуть люди в своїх про імплантатах відгуках. Найсерйозніше ускладнення - відторгнення імпланта, яке може статися як відразу, так і через кілька тижнів, місяців, іноді і років. Кожен організм індивідуальний і по своєму реагує на стороннє тіло. Не дивно, що він може просто відривати його, супроводжуючи цей процес запаленнями. Підвищення температури тіла, сильний біль, кровотеча - це основні чинники, які вказують на те, що імплант не приживається.

 

3. Протипоказання є також одним з явних недоліків імплантації. Незважаючи на те, що розроблено дуже багато матеріалів для безпечного імплантації в щелепних кісток, ця процедура, як і раніше має численні протипоказання. Їх не можна ігнорувати і замовчувати перед фахівцем, як це іноді роблять деякі пацієнти. До важливих протипоказань до імплантації відносяться: вік - менше 20 років, гепатит, цукровий діабет 2 типу, СНІД, серцево-судинні захворювання, онкологія, різні порушення згортання крові, запальні процеси в гострій формі.

 

4. Тривалий процес установки. Імплантація може бути проведена за 1-2 процедури, але процес приживлення імплантів може досягати від 6 місяців до 2-х років.

 

5. Догляд за імплантами не так вже простий, як може здатися. Від правильної гігієни за порожниною рота і имплантами, безпосередньо залежить їх термін служби. Не можна ігнорувати рекомендації стоматологів, які Реомендуется використовувати для догляду певні препарати і методики чищення зубів.

6. Досить висока вартість. Ціни не імпланти дуже високі, тому дозволити собі таку процедуру відновлення можуть лише деякі люди. У той же час є дуже багато надійних і перевірених фірм, які пропонують більш демократичні ціни на імплантацію, при цьому якість такої процедури, як і самих імплантів нітрохи не втомлюється дорогим брендовим конструкціям.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net