Як ставляться імпланти поетапно

Хочете вставити зубні імпланти, щоб назавжди виправити проблему відсутності одного або декількох зубів і відновити гарну посмішку? Ми розуміємо, що будь-яка операція переноситься легше, якщо ви знаєте всі її етапи. Якщо ви будете розуміти, як ставляться імпланти зубів, зможете задати на консультації нашому імплантологу конкретні питання і максимально прояснити для себе всі аспекти процедури.

 

Лікарі клініки «Імплант Студіо» знають, як поставити зубні імплантати, щоб складна стоматологічна операція пройшла для вас максимально комфортно і принесла бажаний результат. У своїй роботі ми орієнтуємося на європейські стандарти якості та використовуємо дентальні імплантати з титану від швейцарських, ізраїльських і українських виробників з довічною гарантією.

 

За більш ніж 15 років роботи лікарі нашої клініки встановили понад 5000 імплантів. Ми точно знаємо, як поставити зубні імплантати, щоб досягти приживлюваності матеріалу в 98,5% випадків і гарантувати швидку прівикаемості до нових зубам.

Сьогодні експерти нашої клініки розкажуть вам, як ставляться імпланти зубів поетапно.

 

Як ставляться імпланти - Підготовчий етап установки

 

Перед тим як ставлять імпланти зубів, імплантології «Імплант Студіо» обов'язково готують пацієнта і призначають:

● Аналізи. Щоб якісно вставити імпланти зубні і уникнути ускладнень, на консультації лікар стоматолог хирург имплантолог збирає анамнез і якщо це необхідно призначає аналізи

● Підготовку ротової порожнини. Перед тим як ставляться імпланти зубів, обов'язково ставляться або замінюються пломби, лікуються ясна.

● Рентген і панорамний знімок щелепи. Дозволяє виявити кісти, гранульоми, визначити стан кісткової тканини. Ми використовуємо універсальний цифровий ортопантомограф Planmeca ProOne, який гарантує чіткі знімки щелепи під будь-яким кутом.

Після отримання результатів аналізів і панорамного знімка, проводиться:

● Нарощування кісткової тканини. Процедура проводиться в обов'язковому порядку перед тим, як ставити імпланти зубів, якщо на щелепно знімку виявився недолік кісткової тканини і її атрофія.

 

Як встановлюють імпланти - Хірургічний етап установки

 

Якщо ви хочете знати, як ставлять імпланти зубів, уважно прочитайте про цей важливий етап. Весь процес займає від 15 хвилин. В цей час имплантолог:

1) вводить знеболююче;

2) надрізає ясна;

3) перед тим як ставляться імпланти, проробляє в кістки невеликий отвір під майбутній зуб;

4) в підготовлену лунку встановлюють імплант;

5) після того як вставляють імпланти - накладаються шви

6) На сьомий день шви знімаються;

Ми використовуємо виключно біосумісні матеріали, які забезпечують швидке загоєння кісткових тканин.

 

Як ставляться імпланти зубів - Проміжний етап установки

 

Після того як вставляють імпланти, тканини повинні повністю зажити. Двоетапна технологія вимагає перерви в середньому від 3 до 6 місяців після того, як встановлюють імпланти зубів в кісткову тканину.

Коли імплантована основа остаточно приживається, приступають до:

● Монтажу абатмента - спеціального елемента, на який ставиться протез.

● Зняттю зліпка для виготовлення коронок.

 

Як встановлюють імпланти зубів - Етап протезування

 

Остаточний етап - фіксація протеза - настає через 10-14 днів після того, як встановлюють імпланти зубів і встановлено формувач ясен. Коронка або мостовидні конструкція виготовляється індивідуально і бездоганно імітує натуральні зуби. Зазвичай процедура займає близько 20-30 хвилин.

 

Тепер ви знаєте, як встановлюють імпланти зубів, і розумієте складність трудомісткого процесу. Тепер необхідно грамотно обрати лікаря і довірити операцію імплантологу з більш ніж десятирічним досвідом роботи і науковими званнями. Саме такі лікарі і практикують в «Імплант Студіо». Наочно побачити зубні імплантати як встановлюють наші імплантології ви можете на сайті в розділі «Відгуки».

 

Записуйтеся на консультацію, і ми докладніше розповімо вам, зубні імплантати як встановлюють наші лікарі, пояснимо кожен етап процедури і вкажемо в цінах. У наших силах - повернути вашим зубам жувальну функцію і відновити сліпучу красу посмішки максимально безболісно і ефективно.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net