Як довго стоять зубні імплантати?

Дентальну імплантологію прийнято вважати довгостроковою інвестицією у власне здоров'я. Однак всі пацієнти ставлять одне і те ж питання: як довго стоять зубні імплантати, скільки мине років, перш ніж мені знову доведеться звернутися до імплантолога? Тут немає однозначної відповіді, адже на експлуатаційний термін зубних імплантів впливає безліч факторів: те, скільки тримаються імпланти, залежить від фірми-виробника матеріалів, рівня кваліфікації лікарів, які проводять установку, складності конкретно взятого випадку. Також те, як довго стоять імпланти зубів, залежить і від способу життя, який веде пацієнт.

 

Скільки тримаються зубні імплантати?

 

Вибираючи варіант лікування в контексті дентальної імплантології, пацієнт бажає знати, скільки років стоять зубні імплантати, які чинники це визначають. це:

 • бренд, фірма-виробник;
 • кваліфікація лікаря-імплантолога;
 • вибір системи і способу її установки;
 • професіоналізм ортопедичних робіт;
 • відповідальне ставлення до гігієнічним нормам;
 • відмова від шкідливих звичок, в першу чергу, від куріння;
 • то, в якому стані знаходиться кісткова тканина пацієнта.

Зрозумілим є одне: те, скільки тримаються зубні імплантати, залежить від різних умов. Якщо не «дотягує» хоча б один з перерахованих вище пунктів, то термін служби буде значно меншим, ніж було заявлено.

При питанні, як довго стоять зубні імплантати, досвідчений лікар обов'язково скаже, що міцність штучного зуба не визначається його розмірами. Правило про зв'язок масивності імпланта з більш високими навантаженнями працює, але не завжди. І то, скільки років стоять імпланти, не має відношення до його габаритам. Так на сьогоднішній день існують імпланти на основі інноваційних матеріалів, розмір яких в рази менший стандартних, при цьому вони не поступаються в міцності.

Більшість компаній-виробників в контексті питання, як довго стоять імпланти зубів, надають гарантію на свої матеріали терміном від 20 до 50 років. А провідні фірми, такі як: SGS dental system, Israel Bio Tech і Vitaplant, - на питання про те, скільки служать зубні імплантати, кажуть, що гарантія - довічна. Але в даному випадку мова йде про термін служби імпланта «в вакуумі». Тобто індивідуальні особливості і стиль життя пацієнта тут не враховуються.

Деякі клініки дентальної імплантології, відповідаючи на питання, на скільки років ставлять імпланти зубів, кажуть: від 10 років, - інші ж вказують: довічно. Більшість з них називають середнє значення: від 15 до 25 років, в той час як клініка Implant Studio впевнено заявляє - від 25 років і до кінця життя.

 

Скільки служать зубні імплантати в ідеальних умовах

 

Те, як довго стоять імпланти зубів, залежить від якості догляду за ротовою порожниною і способу життя пацієнта. Є 2 стадії Догляду заходів: перша проводиться в післяопераційний період, друга передбачає звичайний догляд.

Ось, що потрібно робити в перші 2 тижні після установки:

 • протягом дня після операції бажано прикладати холодний компрес на-віч;
 • незважаючи на імпланти скільки служать, не можна допускати, щоб вони зазнавали жувальну навантаження протягом перших 3-х днів;
 • їжа повинна бути м'якою або перетертою, багатою вітамінами і мінералами, не можна їсти занадто гарячі або холодні страви;
 • чистити імпланти перший час не можна, щоб уникнути механічних пошкоджень;
 • то, скільки тримаються імпланти будуть, залежить від відмови від спиртного і куріння;
 • деякий час не можна інтенсивно займатися спортом, слід скасувати авіаперельоти;
 • видаляти залишки їжі за допомогою спеціальної щіточки або зубної нитки, обполіскувати рот після кожного прийому їжі;
 • не перегріватися і не переохолоджуватися після імплантації.

Успіх операції і те, скільки років стоять зубні імплантати або скільки тримаються зубні імплантати, залежать і від подальшого гігієнічного догляду. Для цього необхідно:

 • регулярно і правильно чистити зубні імплантати;
 • використовувати зубну нитку для видалення залишків їжі;
 • здійснювати іригацію (ополіскування) зубів;
 • робити професійну чистку 2 рази в рік.

Також потрібно проходити огляд лікаря-імплантолога кожні півроку після операції.

Отже, на питання, скільки років стоять імпланти, ви отримали відповідь. Але ось, що буде зі штучними зубами через конкретний відрізок часу і чи потрібно міняти зубні імплантати, наприклад, через 10 років? Про це - далі.

 

Що буде з імплантами через 10 років і чи потрібно міняти зубні імплантати?

 

Ставлячи питання в клініці: на скільки років ставлять імпланти зубів, імпланти скільки служать, - пацієнти повинні розрізняти поняття «термін служби коронки» і «термін служби самого імпланту». Так у металокераміки він становить від 10 до 12 років, у кераміки - від 5 до 7 років (в разі мінімального навантаження), у знімних протезів - від 10 до 15 років. У такому випадку з'являється логічне запитання: чи потрібно міняти зубні імплантати при заміні відслужив коронки або протеза? Найчастіше демонтувати імпланти через 10 років не потрібно. Іноді заміні коронки передує заміна абатмента. Але в більшості випадків, при дбайливому догляді, штучні зуби здатні прослужити до кінця життя пацієнта. Це правило справедливо для імплантів, які встановлюються в нашій клініці. Так що наші імпланти через 10 років, і навіть через 50 років, будуть все так же радувати і приносити задоволення від життя пацієнту. І то, скільки тримаються зубні імплантати, встановлені у нас, обчислюється десятиліттями.

 

Гарантії від Implant Studio

 

На ряду з питаннями про те, скільки тримаються імпланти і скільки служать зубні імплантати, пацієнтів також хвилюють гарантії приживлюваності імплантатів. Наша клініка дає такі гарантії: на імпланти української компанії Vitaplant - 97,4% (нижня щелепа) і 98,3% (верхня щелепа), на імплантати ізраїльського виробника Israel Bio Tech - 98,3%, на імпланти швейцарської фірми SGS dental system преміум-класу - 98,5%. Всі наші клієнти на питання, як довго стоять зубні імплантати, відповідають аналогічно: все життя.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

UA

RU