Ізраїльський імплант скільки коштує

Імплантація зубів вже давно завоювала популярність у всьому світі. Цей метод дозволяє всього за кілька процедур відновити повністю втрачений зуб або весь зубний ряд. Він повністю замінює природний зуб, відновлюючи усі його функції. Крім того, імпланти відновлюють естетичну функцію ротової порожнини, повертають своєму власнику гарну та здорову усмішку.

"Ізраїльські імпланти, скільки коштують?" - це одне з найчастіших питань, яке цікавить мешканців України, а також інших країн світу. Ізраїльські імпланти вже давно завоювали популярність у всьому світі. Вони відрізняються від своїх аналогів з інших країн своєю високою якістю, тривалим терміном служби, безпекою та відмінним приживанням. Ізраїльські імпланти ціна може сильно відрізнятись один від одного, залежно від фірми-виробника.

 

Із чого складається ціна імпланту?

 

Імплантація – досить дорога стоматологічна процедура, яку може дозволити собі далеко не кожен охочий. Водночас, висока вартість повністю себе виправдовує, оскільки термін служби ізраїльських імплантів – близько 20 років.

Наприклад, імпланти відомої ізраїльської фірми AlphaBio відрізняються від своїх аналогів не тільки ціною. До їх основних відмінностей та переваг відносяться:

1. Імпланти AlphaBio мають практично 100%-ву приживаність та первинну стабільність. При правильному проведенні процедури відсоток відторгнення імпланту зведений до мінімуму.

2. Під час встановлення лікар може проводити мануальний контроль.

3. Конструкція відрізняється самокручуванням, що дуже зручно для пацієнтів та фахівців.

4. Завдяки самоущільненню та самонарізанню, імпланти цього бренду ідеально сідають у кістку.

5.Ця конструкція дуже зручна та проста. Імплант ідеально лягає у кісткове ложе, стоматолог повністю контролює процес встановлення та розміщення імпланту під час процедури.

6.Завдяки широкому модельному ряду, лікар може підібрати пацієнту найкращу конструкцію, враховуючи індивідуальні особливості. Естетичні властивості цих імплантів повністю відповідають вимогам кожного пацієнта. Максимальна біосумісність конструкції зводить загрозу відторгнення до мінімуму.

Ізраїльський імплант, скільки коштує? Ціна імплантів ізраїльського виробництва на порядок нижча, ніж конструкції із США, Швеції чи Німеччини. При цьому їх якість і тривалий термін служби, а також просте встановлення та швидке приживання, роблять особливо популярними по всьому світу. Ізраїльські імпланти ціна доступна більшій частині населення, оскільки багато фірм Ізраїлю націлені на те, щоб створювати якісний, надійний, безпечний, але при цьому доступний матеріал для імплантації.

Точну ціну імплантів Вам може сказати лише фахівець, який виконуватиме процедуру. Він проведе повне обстеження ротової порожнини пацієнта, вивчить індивідуальні особливості організму, зробить лабораторні дослідження. Тільки на отриманих результатах зможе правильно підібрати певний вид імпланту, його форму, розмір та інші параметри.

 

Чому варто звернутися саме до нашої стоматологічної клініки в Києві?

 

На даний час у Києві є багато приватних та міських стоматологічних клінік, які надають широкий спектр послуг. Ціна імплантації в кожному медичному закладі може сильно відрізнятись один від одного, так само як і якість процедури, термін служби імплантів. Вибираючи клініку, де проходитиме імплантація, обов'язково звертайте увагу на її досвід роботи, знання та досвід фахівців, які в ній працюють, відгуки пацієнтів, чи дає клініка гарантію на встановлення імплантів і з якими фірмами працює. Приділивши деякий час вивченню цих питань, Ви зможете легко підібрати найнадійнішу стоматологію, де Вам встановлять імпланти на тривалий період.

Звертаючись до нас Ви отримуєте високий сервіс обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантію на всі стоматологічні процедури та дуже прийнятні ціни. Ми співпрацюємо безпосередньо з ізраїльськими виробниками, тому ціни на імплантацію у нашій клініці найдоступніші у Києві.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net