Ізраїльський імплант де купити

Ізраїльський зубний імплант є найкращим варіантом при виборі якісної, але при цьому і найбюджетнішої системи імплантації не тільки в Києві, а й в інших містах та країнах. У нашій стоматологічній клініці встановлення імплантів проводиться професійними та досвідченими фахівцями з гарантією тривалого результату.

 

Чому варто вибрати саме ізраїльський імплант?

 

Основною діяльністю ізраїльських спеціалістів є виробництво дентальних імплантів. Від своїх аналогів зі США, Швейцарії та Німеччини вони відрізняються тривалим терміном служби, високою якістю та прийнятною ціною. Фахівці нашої стоматології мають великий досвід із ізраїльськими системами імплантації. Він допомагає їм виконувати навіть найскладніші процедури на дуже високому рівні. Також у нашій стоматології встановлено професійне обладнання, ми використовуємо сучасні матеріали та передові технології відновлення зубів. До кожного пацієнта застосовуємо індивідуальний підхід, пропонуємо цікаві знижки на встановлення імплантів та даємо гарантію.

 

Основні переваги ізраїльських імплантів

 

Якщо Ви не знаєте, ізраїльський імплант, де купити за прийнятну ціну, звертайтесь до нашої стоматології. Ми працюємо тільки з надійними та перевіреними виробниками, які виготовляють імпланти із високоякісних матеріалів.

До основних переваг ізраїльських відносяться:

1.Широкий вибір дентальних імплантів т найвідоміших і найнадійніших виробників, таких як: Adin, Alpha Bio, MIS та інших.

2.Приживаність ізраїльських імплантів – близько 98%.

3. В Ізраїлі дуже багато науково-дослідних центрів, де регулярно проводяться лабораторні дослідження та вдосконалення імплантів.

4. Ізраїльські виробники пропонують імпланти, які допоможуть вирішити будь-які стоматологічні проблеми, навіть у найскладніших та заплутаних випадках.

5. Існують ізраїльські ендостальні системи, що загвинчуються в кістку, а також субперіостальні, що встановлюють між кісткою щелепи, а також окістям.

 

Термін служби та гарантія на ізраїльські імпланти

 

Практичні усі ізраїльські виробники надають гарантію на свої конструкції – понад 20 років. Це означає, що всі функції імпланту буде збережено протягом зазначеного періоду.

Якщо партія імплантів із шлюбом (що дуже малоймовірно), виробник зобов'язується виконати заміну конструкції абсолютно безкоштовно.

Пацієнти повинні розуміти, що гарантія від виробника та гарантія від стоматологічної клініки, де була проведена імплантація – це різні зобов'язання. Жодна стоматологічна клініка не несе відповідальності за технічні поломки конструкції. Гарантія поширюється лише не всі процедури, які проводив лікар.

У тому випадку, якщо відбулося відторгнення імпланта через недотримання правил установки, стоматологічна клініка зобов'язана відшкодувати пацієнтові матеріальні збитки. Усі зобов'язання стоматологічної клініки перед пацієнтом прописуються у спеціальному договорі надання послуг.

 

Де придбати імпланти ізраїльського виробництва?

 

Якщо Ви не знаєте, ізраїльський імплант, де купити за дуже вигідною ціною, звертайтесь до нашої спеціалізованої клініки. Ми співпрацюємо з найвідомішими та перевіреними виробниками, конструкції яких користуються величезною популярністю по всьому світу.

В даний час найпопулярнішими ізраїльськими виробниками є: A.B. Dental Devices, Ards, Iterum, Adin, Mis, а також Alpha Bio. Ми точно знаємо, ізраїльський імплант де купити, тому що співпрацюємо з виробниками безпосередньо. Саме тому ціна на ці імпланти у нашій стоматології найприйнятніша.

 

Фахівці нашої клініки вже давно працюють із продукцією ізраїльського виробництва, знають усі тонкощі встановлення цих конструкцій. Імпланти ми підбираємо індивідуально кожному за пацієнта, з особливостей його організму.

Перед встановленням проводимо повну діагностику пацієнтів, робимо необхідні дослідження, щоб правильно та дуже точно підібрати форму, вигляд, розмір конструкції.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net