З чого роблять імпланти зубів і де їх купити

Красиві, міцні, здорові зуби - не розкіш, а необхідність. І справа не тільки в естетичну сторону питання. Через відсутність зубів деформується щелепа, а разом з нею і риси обличчя. Через погано пережованої їжі страждає кишково-шлунковий тракт. Порушення в роботі травної системи викликає дискомфорт і ряд проблем, які потребують лікування, а іноді і хірургічного втручання.

Як відновити втрачені зуби? За допомогою зубних імплантів. У цій статті Implant Studio розповість з чого роблять імпланти зубів, а також про те, де недорого можна купити імпланти з гарантією результату.

 

Які етапи створення імплантів

 

Перш ніж ми опишемо, з чого роблять зубні імплантати, розберемо їх конструктивні особливості. Так розрізняють імпланти:

розбірні;

нерозбірні.

Розбірні зубні імплантати складаються з двох елементів: імплантату і абатмента. Встановлюються в один або два етапи.

Двоетапна технологія установки включає:

занурення імпланта під слизову;

установку формувача ясен (при необхідності) або абатмента з протезним елементом.

Нерозбірними імплант - це цілісна конструкція, яку формують внутрішньокісткова частина і абатмент. Надяснева частина імпланта після установки відразу вступає в контакт з порожниною рота.

Якщо ви хочете купити імпланти для зубів, це - не проблема. У Implant Studio представлені імпланти світових і вітчизняних виробників. Експертна консультація допоможе визначитися з вибором і купити імпланти зубів, які забезпечать шикарну посмішку за доступною ціною.

 

З чого найчастіше роблять імпланти, які є аналоги

 

Перед установкою потрібно точно знати, з якого матеріалу роблять зубні імплантати, щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів. Цю інформацію зобов'язаний надати стоматолог під час консультації.

Сучасні імплантати виготовляють з:

титанового сплаву;

чистого титану 4-класу;

титан-алюміній-ванадієвого сплаву 5-класу;

діоксиду цирконію з високими естетичними показниками.

Незважаючи на те, що імплантати з діоксиду цирконію темніють і не просвічуються через слизову оболонку, широкого застосування в стоматології вони не отримали. Все тому, що матеріал має низькі показники остеоінтеграції і важко обробляється в порожнині рота.

Те, з чого роблять зубні імплантати, - це виключно біосумісні матеріали. Так, наприклад, зараз активно ведуться дослідження титано-цирконієвого сплаву, а також покриттів, щоб створити продукт з максимальною приживлюваністю.

В якості альтернативи грубозернистими титану використовується нанотитану. Дослідження показали, що остеоинтеграция цього матеріалу - краще, а можливості для виготовлення невеликих імплантів - ширше.

 

Під час консультації стоматолога не бійтеся задавати питання, адже те, з якого матеріалу роблять зубні імплантати, залежать:

  • вартість;
  • термін експлуатації конструкції;
  • преживляємість.

Жоден професіонал своєї справи не запропонує імпланти купити без результатів медичного обстеження.

А тепер розглянемо, як роблять зубні імплантати, щоб ви розуміли, які системи підходять вам більшою мірою, а також на основі чого формується ціна на штучні зуби.

Технологію виготовлення дентальних матеріалів і то, як роблять зубні імплантати, розглянемо на прикладі ізраїльських компаній.

Процес включає в себе 6 етапів:

  1. Вибір матеріалу - то, з чого роблять імпланти, не повинно викликати в організмі людини ніяких змін і швидко приживатися. Більшість виробників беруть за основу один і той же сировину. Найчастіше використовується титан. Якщо вам пропонують купити імпланти дорогі, аргументуючи, що титан в них краще, не слухайте. Титан всюди - однаковий.
  2. Виточування імпланта - титан поставляють на заводи з виготовлення імплантатів у вигляді прутиків. Такі прутки поміщають в спеціальний верстат, який виточує запрограмовані заздалегідь імпланти або абатменти. Нарізані заготовки передаються на наступний етап
  3. Проміжний контроль - то, як роблять зубні імплантати далі, передбачає перевірку заготовок на точність виготовлення. Якщо хоч один елемент не відповідає стандартам, вилучається вся партія. Так що купити імпланти з браком - неможливо.
  4. Обробка поверхні імплантату - титан, з чого роблять зубні імплантати, обробляється пескоструем для отримання більш хитромудрих заглиблень. Поверхня імпланта не повинна бути гладкою, адже чим більше зазубрин, тим краще фіксація.
  5. Очищення поверхні - після обробки титановий елемент очищається від забруднень, які стоять на заваді приживлення імплантату в порожнині рота.
  6. Фінальний контроль - на цьому етапі імпланти проходять комп'ютерну перевірку якості за стандартами: розмір, чистота поверхні. Імпланти перевіряються під мікроскопами. У разі виявлення невідповідностей, партія бракується. Якщо продукція відповідає стандартам, вона упаковується і обробляється гамма-опроміненням. Плануючи придбати імпланти зубів, можете не турбуватися про стерильності продукції.

Розібравшись, з чого роблять імпланти зубів, можна переходити до вибору.

 

Чи можна купити імпланти самостійно, де і як?

 

Чи можна купити імпланти для зубів самостійно, щоб не переплачувати в клініці? Ні, купити імпланти зубів самому - неможливо. Імпланти - індивідуальна конструкція, яка підбирається з урахуванням:

Особливостей вашого організму - за результатами обстеження матеріали імплантів підбираються індивідуально. Купуючи імпланти самостійно, ви не знаєте, як відреагує на них організм і які наслідки вашого вибору очікують попереду.

Бюджету - купити імпланти самостійно не можна, але підібрати за оптимальною вартістю - більш ніж реально. При зверненні до стоматолога вам допоможуть імпланти купити в рамках ваших фінансових можливостей.

 

У Implant Studio завжди можна імпланти купити недорого і з гарантією якості. На безкоштовній консультації ви отримаєте всю інформацію про вартість, а також детально дізнаєтеся, з чого роблять імпланти зубів, які припали вам до душі.

 

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

UA

RU