Імпланти скільки слугують?

Імплантація зубів - сучасна альтернатива протезуванню. Коронки, які встановлюють на попередньо вкручений металевий стрижень, повністю імітують природний зуб і беруть на себе всю жувальну навантаження. Імплантація - процедура не дешева, не дивно, що пацієнтів цікавить питання - «імпланти скільки слугують?». Навіть найдорожчі імпланти, встановлені неякісно можуть прослужити в кілька разів менше, ніж більш доступні імпланти.

 

Від чого залежить термін служби імплантів?

 

Імплант високої якості, який вставлений професійно, служить декілька десятиліть. Максимальний його термін - до 25 років.

 

Фактори, які впливають на термін служби:

1. Міцність матеріалу і його здатність протистояти регулярним навантаженням.

2. Якість сплаву, з якого він виготовлений, а також точне дотримання технології під час виробництва.

3. Надійність конструкції.

4. Стан здоров'я пацієнта.

5. Правильний догляд за порожниною рота.

 

Термін служби також залежить від професіоналізму фахівця, який здійснював імплантацію та досвіду його роботи. У тому випадку, якщо конструкція встановлена ​​непрофесійно, через деякий час вона розхитає кісткову тканину щелепи і зміститься.

 

Характеристики конструкції

 

Термін служби імпланта буде набагато довшим, якщо під час його виготовлення дотримані всі важливі характеристики. Ще кілька років тому для виготовлення імплантів використовували сполуки на основі брому, стали і кобальту. Всі ці матеріали погано сумісні з організмом. Алюмінієві сплави зовсім викликали відторгнення організмом.

 

У сучасній стоматології використовуються абсолютно інші (більш якісні та безпечні) матеріали. Найчастіше це - титан, а також сполуки на його основі з додаванням цирконію, молібдену та інших матеріалів. Вони відмінно сумісні з організмом. Найінертнішим є - цирконій. Вироби з нього приживаються в тканинах краще, ніж з титану.

 

Для додання міцності і надійності виробу, виробники часто використовують ніобій. Також виробу надають деяку шорсткість для того, щоб кісткова тканина ідеально приростала до штучного виробу. Отримати більш точну інформацію на питання «імпланти, скільки служать» можна у професійного фахівця, який буде встановлювати імпланти. Він підбирає конструкцію індивідуально для кожного пацієнта, залежно від стану його здоров'я, особливостей ротової порожнини та інших важливих факторів.

 

Для консультації з приводу імплантації зубів, досить записатися до фахівця по телефону або залишити заявку на сайті.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net