Імпланти коли можна ставити?

Незважаючи на те, що імплантація зубів має велику кількість переваг, багато людей всіляко відкладають цю процедуру. Для того щоб зрозуміти коли можна ставити  імпланти, слід знати, що відбувається з кісткою після втрати або видалення зуба.

 

Багато фахівців ортодонтів одноголосно скажуть, що ставити імпланти необхідно якомога раніше, після видалення зуба. Це пояснюється тим, що після втрати зуба кісткова тканина зменшується. У тому випадку, якщо найближчим часом, після видалення зуба не провести імплантацію, почне розвиватися адентія. В результаті цього зубної імплант буде поставити набагато важче, через відсутність обсягу щелепної кістки. З кожним днем ​​її структура буде змінюватися по ширині і висоті.

 

У яких випадках можна ставити імплант, а в яких краще відмовитися від цієї процедури?

 

1.Так вже влаштована людина, що вона швидко звикає до умов, в яких опиняється. Наприклад, вона втратила один або навіть кілька зубів, але не поспішає їх відновити. Вона також продовжує їсти різну їжу, поступово звикаючи до того, що в зубному ряду відсутні деякі зуби. Більш того, є люди, які примудряються пережовувати їжу зовсім без зубів, за допомогою одних лише ясен. Після того, як людина все ж вирішується на імплантацію і зуби до неї повертаються, він задається питанням - «А як тепер йому жувати їжу?».

 

Важливо розуміти, якщо не відновити втрачені зуби, навіть в жувальній ряду, своєчасно, все жувальне навантаження переходить на передні зуби. В результаті цього, зв'язки розтягуються, а зуби поступово розхитуються.

 

2. Естетичний чинник

Якщо видалено один або кілька зубів в жувальному ряду, їх відсутність ніхто з оточуючих не побачить, окрім самої людини. Але якщо зуб відсутній у фронтальному відділі, питання про те, коли ставити імпланти, навіть не виникає. Відновлення зубів в цьому випадку стає найгострішим і нагальним питанням.

 

Як швидко потрібно проводити імплантацію після видалення зуба?

 

У сучасній медицині існують різні терміни установки імплантів, кожен з яких залежить від різних факторів.

 

1.Одночасно з видаленням зуба

У таких випадках кістка щелепи не атрофується, але операцію повинен проводити лише професійний фахівець з великим досвідом.

 

2.Через 3-5 місяців після видалення зуба

Це оптимальний термін для того, щоб кістка на місці видалення досягла своєї щільності для імплантації в неї імпланта.

 

Якщо ви не знаєте імпланти, коли ставити, краще проконсультуватися зі своїм лікарем.

 

Пам'ятайте, що пізня імплантація призводить до руйнування інших зубів і атрофированию кістки на місці відсутнього зуба. Фахівці рекомендують проводити імплантацію через 2-3 місяці після екстракції. Цього часу цілком достатньо для повного загоєння кісткових і м'яких тканин.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net