Імпланти де дешевше?

Де краще робити імплантацію зубів? Це питання цікавить багатьох людей. Імплантація - процедура дорога, не дивно, що пацієнти хочуть, щоб вона була проведена максимально якісно, ​​надійно і безпечно. При виборі стоматологічної клініки потрібно враховувати всі важливі моменти, навіть якщо ви оберете недорогі імпланти, вони повинні бути встановлені професійно і якісно.

 

На що звертати особливу увагу при виборі клініки?

 

1.Гарантійний зобов'язання

Коли ми купуємо в магазині дорогу техніку, кожен бажає отримати на неї гарантію якості, встановлену виробником. Гарантійний термін означає, що якщо в цей період за умови правильного дотриманні правил безпеки, з технікою щось трапиться, ви зможете її замінити на нову. Іншими словами можна сказати, що гарантія захищає покупця юридично. З імплантацією зубів все також. Гарантію на імпланти дає компанія-виробник. При дотриманні правил безпеки і експлуатації, ви отримуєте довічну гарантію на імпланти.

 

2.Гарантія на роботу лікарів

Якісна імплантація - це не тільки вироби з міцних і надійних матеріалів, але і грамотна, професійна робота лікарів. Дотримуючись чітко прописаного регламенту установки імплантів, вони прослужать багато років, не доставляючи своєму власникові ніякого дискомфорту. Навіть доступні імпланти слугують до 25 років, якщо вони встановлені правильно. Багато клінік дають гарантію на роботу лікарів - від 1 до 2-х років. Але також є поодинокі випадки, коли гарантія на роботу довічна.

 

3.Кто відповідатиме, якщо виникнуть проблеми

Це ще одне важливе питання, з яким слід розібратися перед установкою доступних імплантів. Вся відповідальність за процедуру лягає на юридично зареєстровану особа, тобто на саму стоматологічну клініку. У разі появи будь-яких проблем, відповідальність несе не сам лікар, який встановлював недорогі імпланти, а саме стоматологічна клініка. З цієї причини, важливо довіряти не приватним фахівцям, а спеціалізованій клініці. Існують випадки, коли лікар, що проводив імплантацію, через деякий час зникає, закриває свій кабінет, в результаті чого пацієнт залишається ні з чим.

 

Не варто довіряти стоматологічним кабінетами, які пропонують імплантацію дуже дешево. Процедура має ряд особливостей, які впливають на високу вартість. У спеціалізованій стоматологічній клініці працюють професійні лікарі-імплантологи вищої категорії, кандидати медичних наук, які займаються професійною та науковою діяльністю, з досвідом роботи в сфері імплантації - більше 20 років. Довіряючи свій вибір професіоналам, ви уникнете неякісної установки імплантів, захистіть себе від розчарування і фінансових втрат.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net