Імплантація зубів етапи

Всі методики протезування зубів не сприятливим чином впливають на стан ротової порожнини, чого не можна сказати про імплантацію. Дентальна імплантація – універсальний метод відновлення втрачених зубів, який не має жодних недоліків. Ця процедура практично безболісна, дозволяє повернути ротовій порожнині її основну жувальну функцію та красу. Крім того, правильно встановлені імпланти прослужать понад 20 років, деякі фірми дають довічну гарантію. У той самий час слід розуміти, що імплантація – досить складна процедура, під час якої імплант вживлюють у кістку щелепи, замість природного кореня. Крім цього фахівцю слід відновити і м'які тканини, що оточують зуб. Такий комплексний підхід до відновлення дозволяє досягти максимальної міцності, надійності, довговічності та максимальної естетики.

 

Імплантація – процес не швидкий, включає кілька важливих етапів, які обов'язково слід виконувати.

 

Із чого складається імплантація зубів?

 

Відновлення втрачених зубів завжди починається з консультації та повної діагностики. Імплантація зубів етапи також включає в себе лабораторні дослідження, за результатами яких лікар зможе правильно підібрати метод імплантації, форму та види конструкції.

 

Етапи:

1. Найперший у імплантації зубів етап – це діагностика. Пацієнту необхідно приділити деякий час на пошуки надійної стоматологічної клініки та лікаря, якому він зможе довірити таке важливе завдання. На цьому етапі пацієнту необхідно особисто познайомитися зі спеціалістом та вирушити до нього на консультацію. Саме лікар визначає, чи можна встановлювати імпланти, чи є у пацієнта протипоказання, підбирає конструкції з огляду на індивідуальні особливості організму, а також фінансові можливості пацієнта.

 

Рентген та томографія

 

Такі дослідження призначають всім пацієнтам перед проведенням імплантації. За результатами досліджень лікар підбирає методику відновлення та вид імплантів.

Важливо знати, що без комп'ютерної томографії не робиться жодна процедура дентальної імплантації. Ні рентген, ні інші якісь дослідження не зможуть її замінити.

Наша стоматологічна клініка оснащена найсучаснішим високоточним обладнанням, завдяки яким можна максимально точно підібрати процес відновлення зубів та спланувати весь процес імплантації. Крім того, на цьому етапі лікар може показати пацієнтові його майбутній результат.

 

Лабораторне дослідження

 

Пацієнту обов'язково слід здати розгорнутий аналіз крові. Деяким пацієнтам необхідно додатково зробити аналіз на гормони виявлення деяких патологій.

 

2.Імплантація зубів етап підготовчий

 

Практично всім пацієнтам перед процедурою лікар проводить гігієнічне чищення зубів для професійного та якісного видалення бактеріального нальоту. Найчастіше це роблять за допомогою ультразвуку

 

3.Установка імплантів

 

Якщо проводилася кісткова пластика, до імплантації необхідно приступити не раніше, ніж через 6 місяців після загоєння тканин і повної інтеграції кістки.

 

Важливо знати! Седацію під час цього методу відновлення зубів найчастіше слід робити пацієнтам, у яких спостерігаються панічні атаки перед стоматологічними процедурами. Крім того її призначають пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями та гіпертонією. Седація абсолютно безпечна, і є чудовою альтернативою наркозу.

 

4.Реабілітація після імплантації

 

Реабілітація після імплантації – це період, коли штучний корінь приживається в тканинах. Тільки після повного відновлення можна переходити до встановлення постійних коронок.

 

5.Установка формувача ясен

 

Ця конструкція дуже необхідна для того, щоб надати ясені в області правильної і природної форми, що оперується. Формувач ясен вкручується безпосередньо в стрижень імпланту за допомогою надрізу м'яких тканин.

 

6.Установка абатменту

 

Вгвинчують абатмент прямо в імплант, оскільки він є сполучною частиною між імплантом та протезом. Встановлюють абатмент через 2 тижні після застосування формувача ясен.

 

7.Протезування зубів

 

Через 1-2 тижні після встановлення абатменту можна приступати до протезування. Коронки можуть бути виготовлені із різних матеріалів, для передніх коронок краще вибирати протези із кераміки.

 

Ціна протезів безпосередньо залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, його якості, міцності та терміну служби.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net