Імплантація зубів all on 4

За останні кілька років система імплантації зубів All on 4 стала надзвичайно популярною. Багато пацієнтів, які зупинили свій вибір саме на цих імплантатах, стверджують, що ця конструкція набагато зручніша, ніж знімні протези. Але найбільший плюс системи All on 4 у тому, що вона досить проста у використанні та має дуже доступну ціну.

 

Чому пацієнти у всьому світі обирають саме цю систему імплантації?

 

Конструкція All on 4 дозволяє відновити жувальну функцію, а також повернути здоров'я та красу посмішки навіть у випадках повної втрати зубів. Це здійснюється завдяки 4 імплантатам на кожній щелепі. Філософія цієї компанії полягає в тому, що пацієнт приходить до клініки без зубів, а йде з гарними зубами, тобто. Імплантація проводиться протягом 1 дня.

 

Протягом довгих років з моменту розробки система імплантації зубів All on 4 постійно вдосконалювалася. Так, у 2020 році відмінною особливістю протезування на 4-х імплантатах стало застосування спеціального хірургічного шаблону. Завдяки йому стоматолог-ортодонт може встановлювати опори під необхідним кутом, незалежно від області їх установки, наприклад, при дуже м'якій щелепній кістці. Перед встановленням конструкції хірургічний шаблон виготовляється індивідуально для кожного пацієнта на 3D-принтері. Шаблон виходить досить міцний і що найважливіше дуже точний. З його використанням ризик неправильного визначення місця встановлення імплантатів повністю виключено. Крім того, у такому методі імплантації виключено помилки лікарів під час встановлення зубних імплантатів, тому відсоток приживлення максимальний.

 

У яких випадках імплантацію призначають All on 4?

 

Існує кілька показань, за яких установка імплантатів цього виду буде максимально ефективною. До них відносяться:

 

1.Імплантація All on 4 підходить пацієнтам, у яких відсутній весь зубний ряд, або видалення зубів за медичними показаннями на одній, або обох щелепах.

2. Літнім людям, яким складно переносити кілька операцій для відновлення зубів.

3. У ситуаціях, коли для встановлення імплантатів пацієнту необхідно провести кісткову пластику, а він не хоче цього робити. Причини можуть бути різні: психологічний характер, фізіологічний, фінансові можливості або інший вид.

4. Пацієнтам, яким за станом здоров'я не можна проводити кісткову пластику. Наприклад, за наявності деяких захворювань: цукровий діабет, онкологічні захворювання та інші.

5. При пародонтиті генералізованому, коли порушена висота прикусу внаслідок втрати кісткової тканини.

 

Методика відновлення зубів All on 4 ідеально підходить для тих випадків, коли пацієнту немає можливості встановити дистальні імпанти, а також у випадках, коли він з якихось причин не хоче або не може робити кісткову пластику.

 

Основні відмінності системи All on 4 від інших конструкцій

 

Дуже часто All on 4 порівнюють із класичними методами відновлення зубів. У порівнянні зі звичайною імплантацією зубів, система All on 4 має безліч переваг, саме тому вона є популярнішою.

 

Відмінною особливістю від класичної імплантації є те, що для установки системи All on 4 необхідно всього 4 імплантати, а не 8, 10, або 12. Навіть незважаючи на те, що більша кількість імплантатів забезпечують максимальну міцність і надійність конструкції, вкручування в щелепну кістку. і більше титанових штифтів пацієнту набагато складніше перенести, ніж установку системи All on 4.

 

Вартість класичної імплантації набагато вища, ніж All on 4 через більший обсяг конструкцій та роботи.

 

Установка протезів здійснюється через 4-6 місяців після імплантатів вживлення (у класичному методі), далеко не кожен пацієнт хоче чекати стільки часу. У відновленні зубів системою All on 4 результат можна отримати одразу.

 

Низька вартість, тривалий термін служби, максимальна надійність і міцність, високий відсоток приживання, а також виключення неправильної установки – це головні переваги, чому варто вибрати імплантати All on 4.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net