Імплант зуба це

Сучасна стоматологія дозволяє вирішити абсолютно будь-які проблеми із зубами та яснами, у тому числі й відновити кілька зубів, або весь зубний ряд. Завдяки використанню сучасних методик, матеріалів та високоякісного обладнання, лікування, видалення та відновлення зубів стали абсолютно безболісними, що не може не тішити.

 

Багато людей знають особисто, що ще кілька десятиліть тому проблемний зуб лікарі пропонували відразу видаляти. У наші дні все змінилося. Замість видалення стоматолог запропонує пацієнтові лікування кореневих каналів під мікроскопом, зробити реставрацію та інші сучасні процедури. Проте ситуації, коли без видалення зуба не обійтися, як і раніше, залишаються.

 

До них відносяться:

 

1.Сильне руйнування зуба. Відновити його за допомогою пломбування неможливо, оскільки зуб і далі руйнуватиметься по ній. Установка коронки також дасть позитивного результату.

2. Будь-які ускладнення, спричинені лікування зуба.

3.Активна рухливість зуба також призводить до його видалення.

 

Що краще: залишити природний зуб або встановити імплант?

 

Однозначно, якщо є можливість залишити природний зуб, ні в якому разі його не слід видаляти. Встановити коронку чи пломбу на зруйнований зуб дуже легко. Але як для самого лікаря, так і для пацієнта важливо, що ця конструкція була міцною, надійною і мала тривалий термін служби. У тому випадку, якщо один зуб має відразу кілька проблем, набагато легше і дешевше видалити, ніж займатися тривалим і дорогим лікуванням. На місце видаленого зуба потім ставлять імплант, який замінює природний зуб.

 

Що таке імплант зуба?

 

Слово «імплант» та «імплантація» прийшло до нас із Заходу, де ця конструкція вже давно користується популярністю. Імплант зуба – це заміна природного кореня, по суті – це конструкція, яку загвинчують у щелепну кістку. Сучасні виробники виготовляють імплант із титану, оскільки саме цей матеріал є найбільш інертним та міцним. Єдине обмеження, коли не можна ставити такий імплант, – індивідуальна непереносимість матеріалу організмом.

 

Імплант не видно оточуючим, тому що розташовується він усередині кістки. Та частина, що видно, називається "коронка". Поєднує імплант і коронку спеціальний пристрій - абатмент. Таким чином, можна сказати, що імплант зуба – це штучне коріння, на яке встановлюють коронку. Такий пристрій повністю замінює природний зуб, має таку саму форму та міцність.

 

Чи боляче встановлювати імплант?

 

Імплантація є хірургічним втручанням, що проводиться під місцевою анестезією. Її тривалість – 1,5-2 години, після чого пацієнт вирушає додому та виконує всі рекомендації лікаря.

 

Імплантація може бути: одноетапною та двоетапною. Під час одноетапної установки лікар відразу ж встановлює імплант в лунку, що утворилася після видалення зуба.

 

Під час двоетапної імплантації спочатку видаляється зуб, потім у лунку встановлюють спеціальний кістковий матеріал та вшивають м'які тканини. Імплант встановлюють лише за 3-4 місяці.

 

Чи є протипоказання для встановлення імпланту?

 

Як і будь-яке інше хірургічне втручання, встановлення імпланта зубів – це процедура, яка має протипоказання. До них відносяться:

 

1. Онкологія.

2. СНІД та ВІЛ.

3. Різні захворювання крові, гормональні порушення, а також цукровий діабет також можуть негативно вплинути на загоєння тканин, а також приживаність конструкції.

4. Також до протипоказань належать: вагітність, підлітковий вік, погана гігієна та куріння.

 

Дуже важливо після встановлення імплантів суворо дотримуватись усіх рекомендацій фахівця, який проводив імплантацію. Несумлінне ставлення до виконання рекомендацій може призвести до сильної та тривалої кровотечі, відторгнення імплантів та інших негативних наслідків.

 

Отримати докладнішу інформацію про встановлення імплантів можна у нашій стоматологічній клініці під час консультації у спеціалістів. Записатися на прийом Ви можете по телефону клініки або прямо на сайті.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net