Vitaplant імпланти

Встигніть встановити імплантат Vitaplant за 3550 грн!

 

Запишіться на консультацію! Зараз!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

Якщо ви зіткнулися з проблемою відсутності зубів, Implant Studio рекомендує встановлювати імпланти. В асортименті клініки кращі Vitaplant імпланти вітчизняного виробника, які за якістю і естетичним властивостями не поступаються зарубіжним, а їх вартість приємно дивує.

Навіщо потрібно встановлювати імпланти? Ігнорування відсутності зубів у роті призводить до:

западанню губ і щік;

зміни посмішки і пропорцій особи;

появі носогубних складок і обвисання шкіри;

хвороб шлунково-кишкового тракту (через неякісно пережованої їжі).

 

Відсутність зуба в порожнині рота - не простий естетичний дефект, який слід усунути. Якщо лунку не заповнена, то незабаром (від 6 місяців і більше) деградує вся щелепна система. Спочатку опускається кістка, від чого можуть постраждати сусідні зуби. Далі зубної ряд починає міняти положення. Щелепні м'язи втрачають тонус. Здорові зуби деформуються і випадають.

 

Що таке зубні імплантати Україна від Vitaplant? Це конструкція з високими естетичними і практичними властивостями, де у вигляді кореня виступає титановий штифт з грубим малюнком і коронка, яка кріпиться за допомогою абатмента.

Встановлюються зубні імплантати Україна, щоб:

відновити один або кілька втрачених зубів;

підвищити якість життя і стан здоров'я;

поліпшити зовнішній вигляд і бути впевненими в собі.

Встановивши Vitaplant імпланти в Implant Studio, ви гарантуєте собі сяючу посмішку і міцне здоров'я на довгі роки.

 

Vitaplant імпланти наскільки вони практичні?

 

Сучасні українські імпланти залучають клієнтів не тільки доступною ціною. Дентальниє матеріали, такі як Vitaplant імпланти, мають масу переваг:

безболісна установка і комфортне післяопераційне відновлення;

надійна і довговічна фіксація, яка досягається за допомогою агресивної різьблення штифта;

зубні імплантати Україна з рівнем приживлюваності - від 97,4% до 98,3%;

гарантійне обслуговування на протязі життя;

продукція, сертифікована за стандартами якості Європейського Союзу.

У Implant Studio українські імпланти встановлюються за погодженням з клієнтом при отриманні повних даних про здоров'я пацієнта. Після консультації лікар призначає час, коли можна українські імпланти прийти і встановити. Про етапи лікування вас проінформують на індивідуальній консультації.

 

 

Vitaplant імпланти: відгуки

 

Серед клієнтів Implant Studio імпланти Vitaplant відгуки отримують хороші.

 

Аліна Руденко

 

Встановила українські імпланти Vitaplant відгуки про яких були різні, в тому числі і негативні. Грошей купити дорогі імпланти в той момент не було. Але, як виявилося, продукція якісніша, ніж можна подумати. А все тому, що встановлював її дуже чудовий і професійна людина. Тоді я зрозуміла, що навіть найдорожчий імплант може розвалитися, якщо встановлено некомпетентним лікарем.

 

Дмитро Бойко

 

Встановив імпланти Vitaplant відгуки про яких не читав. Привернула ціна. Та й лікар сказав, що вони нічим від закордонних не відрізняються. Тепер живу спокійно, а без зубів було ой як не добре.

 

Анатолій Дзюба

 

Чи варто вірити відгукам в Інтернеті? Ні, тому що українські імпланти Vitaplant відгуки розносять в пух і прах. А ось у мене більше питань до компетентності лікарів. Ніякий круте обладнання не зробить з нездари стоматолога, а жадібні до грошей такими і залишаться. Лікування зубів сьогодні в Україні - російська рулетка. В одному місці встановив імпланти Vitaplant відгуки про яких були так собі, але я ризикнув. Через три дні після операції ясна запалилася і роздулася. Думав, особа лопне. Безкоштовно ніхто робити нічого не захотів, хоча була гарантія. Хотіли грошей за лікування, яке в три рази перевищує вартість імпланта і установки. Послав їх в добру путь і пішов в Implant Studio. Все зробили на вищому рівні. Задоволений. Скоро імпланти 5 років, все як новий.

 

Катерина Потапенко

 

Порадили встановити Vitaplant імпланти відгуки про них читала заради інтересу, твердо знаючи, що поставлю за будь-яких обставин. Запитала у лікарів, що цікавило. Операцію провели швидко. Всім задоволена. Рекомендую конструкцію близьким і друзям, які втратили зуби і не можуть знайти недорогий і якісний вихід з положення.

 

Анастасія Демченко

 

Після аварії втратила зубів. Стало зрозуміло про встановлення імплантів. За ціною підійшли Vitaplant імпланти відгуки про яких цілком стерпні. Особисто я більш ніж задоволена і можу спокійно рекомендувати їх іншим.

 

В якій країні виробляються Vitaplant імпланти, і чим вони популярні

 

Інноваційні Vitaplant імпланти відгуки про які можна знайти в Інтернеті, розроблені українською компанією «Вітадент ЛТД». Протягом 18 років фірма є лідером з виробництва дентальних імплантатів на вітчизняному ринку.

В асортименті виробника представлені одноетапні і двохетапні імплантати європейської якості, здатні вирішити будь-яку стоматологічну задачу, щоб ви могли сміливо посміхатися і насолоджуватися кожним днем.

Виробництво постійно вдосконалюється, впроваджуються нові технології. Завдяки цьому продукція нічим не поступається відомим брендам, а вартість її на порядок нижче. В асортименті компанії є все, що потрібно, щоб закрити потреби клієнтів на 100%, і не переплачувати за це.

Якщо все ще сумніваєтеся, чи варто ставити імплант українського виробника, швидше за телефонуйте в Implant Studio і запишіться на консультацію. Тут допоможуть вибрати відповідний за якістю і ціною варіант.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net