АКЦІЯ! Акційна ціна!

На імпланти на цьому тижні

Імплантат

VITAPLANT (Україна)

 

Установка Українського імплантату Vitaplant

за 3725 грн. з гарантією

Записатися на консультацію

Імплантат

Alpha-Bio Tec (Ізраїль)

Установка Ізраїльського імплантату Alpha-Bio Tec

за 6330 грн. з гарантією

Записатися на консультацію

Імплантат

SGS (Швейцарія)

Установка імплантату SGS преміум-класу

за 9035 грн. з гарантією

Записатися на консультацію

Імплантат

In-Kone (Франція)

Установка імплантата In-Kone преміум-класса

за 12290 грн. с гарантією

Записатися на консультацію

Зубні імпланти, що таке зубне протезування?

Проблеми з зубами доставляють дискомфорт. Через погано пережовану їжу виникають проблеми з шлунково-кишковим трактом. Видалення зубів створює підвищене навантаження при жуванні на іншу сторону. Естетичні проблеми з передніми зубами заважають повноцінному життю. Тому багато хто задається питанням: зубні імплантати що це таке і чи підходять вони мені?

Зубні імпланти це?

Дентальні протези - один з найефективніших і тривалих методів лікування. Імпланти - це штучно створені коренеподібні штифти, які імплантуються в щелепу і служать кріпленням для зубних протезів. Штифт повинен витримувати велике навантаження, тому він виготовляється з титану або зі сплаву, що містить титан. Цей метал максимально схожий за характеристиками на кісткову тканину, стійкий до корозії і зносостійкий. Титанові штифти і пластини використовуються не тільки в стоматології, а й в хірургії, оскільки вони добре приживаються і можуть служити до 20 років.

Штифт з'єднується із зубною коронкою за допомогою круглого перехідника, який називається абатмент. Спосіб з'єднання може бути гвинтовим або цементним. Вимоги до коронок не менше високі, ніж до штифтів. Вони повинні бути міцними і не розколюватися при вживанні твердої їжі. Коронки робляться з металокераміки, а також діоксиду цирконію. В якості тимчасових коронок на штифт може вдягатися Металопластмаса.

Як ставляться стоматологічні імпланти?

Implant Studio дотримується міжнародних протоколів імплантології, індивідуально підбираючи план лікування для кожного пацієнта. Імпланти стоматологія рекомендує встановлювати тільки після огляду порожнини рота і оцінки стану ясен. У разі виявлення карієсу лікар спочатку призначає лікування, щоб запобігти процесу руйнування, а також видаляє зубні камені.

Стандартна процедура установки зубного імплантату:

 • аналіз панорамного знімка КТ, для складання плану лікування;
 • вживлення імплантату під місцевою анестезією. Закриття зубної лунки швами, щоб не потрапляли залишки їжі;
 • зняття швів;
 • формування ясна під протез;
 • зняття відбитків;
 • установку коронки.

Залежно від обраної методики протезування, етапи можуть змінюватися. Кожен крок планується і контролюється лікарем, оскільки швидкість загоєння у людей індивідуальна.

Зубні імпланти, питання про імплантацію

Не знання того, що таке імпланти може стати причиною страху походу до імплантолога. Сучасна анестезія дозволяє безболісно ставити зубні імплантати, які прослужать все життя. Основна перевага такого протеза - повноцінна заміна натурального зуба. Існує кілька варіантів імплантатів, які підбираються залежно від типу кістки, способу установки і з'єднання. Правильно підібраний імплантат підвищує шанси приживлюваності штифта.

Скільки часу потрібно для установки імплантів?

Процедури установки імплантатів займають від 3 місяців до півроку, в залежності від реакції організму на імплантацію зубних протезів. Шви, після установки штифта, знімають через тиждень. Далі протягом трьох місяців ніяких процедур не проводять, щоб імплантат прижився. Період заживання верхньої щелепи становить мінімум 6 місяців, а нижньої - від 3 місяців. Потім встановлюють формувач ясен.

Чому зубні імплантати краще чим вони відрізняються від мостоподібних протезів?

Для вибору відповідного способу зубного протезування, з урахуванням індивідуальних особливостей організму, необхідно проконсультуватися з лікарем імплантологом і чітко розуміти, що таке імпланти зубів і чим вони відрізняються від мостових протезів. Головна перевага імплантатів - при імплантації не травмуються сусідні зуби. Завдяки установці штифта, кісткова тканина зберігається.

Імпланти зубів можна встановлювати людям у віці 17-70 років. Літнім людям потрібний більш ретельний контроль лікаря, щоб не допускати запалення тканин. Обмежень за кількістю встановлюємих імплантів немає, можливо повністю замінити зубний ряд. Протезами замінюють будь-який проблемний зуб, що вирішує естетичну проблему передніх зубів в зоні посмішки. З імплантами зуби будуть виглядати природно. Лікар підбирає відтінок коронок, щоб не було розходжень. Догляд не вимагає особливих процедур, досить звичайного чищення зубів і профілактичних оглядів стоматолога. Мостовідний протез, незважаючи на свою популярність, поступається зубним імплантам через необхідність обточувати сусідні зуби для кріплення. Підвищене навантаження на опорні зуби з часом призводить до їх руйнування. Також виникають труднощі в догляді.

Чим відрізняються зубні імплантати різних виробників

У своїй роботі ми застосовуємо протези провідних фірм-виробників, які пройшли сертифікацію ISO і визнані світовими клініками.

У Implant Studio використовується три системи дентальних імплантатів:

 • Israel Bio Tech - імпланти ізраїльського виробництва. Відрізняються швидкою установкою і удосконаленим покриттям зі сплаву титану. Забезпечують надійну фіксацію і високу приживлюваність в 98,3%;
 • швейцарські імпланти SGS відносяться до преміум сегменту. Вони показують максимально високий показник приживлюваності 98,5%. Інноваційний SBTC покриття забезпечує максимальну біосумісність і сприяє швидкому загоєнню ран;
 • українські імпланти Vitaplant стали гідною альтернативою закордонним. Виготовляються зі сплаву титану без використання ванадію і ніобію, які виділяють токсини. Відсоток приживлюваності імплантатів на верхній щелепі 98,3%, а на нижній - 97,4%.

Вибір виробника визначається кожним конкретним випадком. Для мінімізації ризику відторгнення в Implant Studio чітко дотримуються показання до установки і індивідуально підбираються матеріали.

 

Ціни на імпланти

Для деяких пацієнтів вирішальним факторів вибору дентальних імплантів може стати вартість матеріалів. На всі стоматологічні імпланти, незалежно від виробника, діє гарантія.

Бренд Країна Ціна
Vitaplant Україна 3550 грн
IBT Ізраїль 4740 грн
SGS Швейцарія 8775 грн

Підсумкова ціна залежить від складності лікування та обраних коронок. У клініці регулярно проводяться акції, що робить процедуру установки імплантатів більш вигідною. Чесність - принцип нашої роботи. У вартість включені всі процедури і матеріали. У Implant Studio ми гарантуємо прозорі ціни, які озвучуються спочатку і не стануть неприємним сюрпризом в кінці лікування.

Гарантії від Implant Studio

Все про імпланти зубів можна дізнатися на консультації. Фахівці розкажуть про можливі варіанти імплантації, допоможуть визначитися з вибором імпланта і коронки, а також розкажуть про особливості процедури.

Страх, що організм буде відторгати імплант, в деяких випадках може бути обгрунтований. Всі ризики і протипоказання заздалегідь обумовлюються і враховуються. У здорових людей, завдяки сучасним матеріалам і технологіям, приживаються 98 з 100 протезів. На імплантати, які Implant studio використовує в роботі, виробники надають довічну гарантію. У разі пошкодження вони будуть замінені за рахунок компанії. Ми, в свою чергу, підбираємо оптимальний варіант лікування для кожного пацієнта. Виходячи зі ступеня тяжкості, особливостей слизової порожнини рота і стану зубів вибирається спосіб протезування.

Наші фахівці підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи конференції та семінари. Ми гарантуємо виконання всіх процедур відповідно до міжнародних протоколів. Всі хірургічні процедури проводяться в обладнаних операційних, в умовах повної стерильності. Комплексний підхід до встановлення дентальних імплантатів гарантує тривалу службу протезів. З Implant Studio ваша усмішка стане ідеальною.

Відмінною особливістю нашої стоматологічної клініки «Імплант Студіо» є спеціалізація на імплантації зубів. Це найсучасніший бережливий вид протезування зубів, при якому не ушкоджуються здорові зуби, що є чудовою альтернативою знімним протезам, які ніколи, в самий невідповідний момент, не випадуть з порожнини рота банально при сміху, чханні або прийманні їжі. Люди, що прийшли в нашу клініку і змінили знімні протези на протези зафіксовані на імплантатах, буквально світяться від щастя і радості нарешті вони зможуть нормально посміхнутися, вкусити яблуко або морквину і нормально розжувати їх, не закидаючи, в свій шлунок недостатньо оброблену їжу, тим самим провокуючи , що вже доведено, різні захворювання від гастриту до виразки шлунка.

 

Наш девіз - знімні протези ми виготовляємо, як тимчасові, для відновлення естетики і жувальної функції на період остеоінтеграції імплантатів від трьох до шести місяців. Після чого проводимо заключний протезування з використанням кераміки і цирконію. Відсоток остеоінтеграції ( «приживлюваності») імплантатів в нашій клініці досить високий 98,5%, що відповідає міжнародним стандартам. Коло наших пацієнтів не обмежується тільки Україною. До нас їдуть, так звані, медичні туристи з США, Франції, Ізраїлю, Росії, Чехії, Угорщини.

Імплантація зубів

Стоматологічна клініка «Імплант Студіо» пропонує поставити зубні імплантати в Києві під ключ - це зручне рішення для всіх, хто зацікавлений в безпечному та ефективному вирішенні питання дентальної імплантації. Процедура спрямована на відновлення зубного ряду і проводиться в кілька етапів. Штучний імплантат інтегрується хірургічним методом в кісткову тканину замість кореня втраченого зуба і використовується для прикріплення зубних протезів. Результат - природний вид, максимально наближений до натурального і повне відновлення функціональності. Час установки і ціна на імплантацію зубів в Києві залежать від вибору системи дентальних імплантів.

Наші пропозиції:

 • Vitaplant (Україна);
 • SGS Dental Systems (Швейцарія);
 • Israel Bio Tech (Ізраїль).

Показання до установки імплантів

Імплантація зубів це сучасний складний і трудомісткий процес.

Повна відсутність зубів

Знімні зубні протези, які мають вигляд дугообразного каркаса, навіть при оптимальних анатомічних умовах не можуть розглядатися як варіант повноцінної заміни природного зубного ряду. Основні проблеми - недостатньо щільна фіксація і прилягання, необхідність особливого догляду, неминуча атрофія кісткової тканини. Дентальні імплантати в разі беззубої щелепи виключають такі проблеми. Це найкраща альтернатива знімним зубних протезів.

Кінцеві дефекти зубів

Зубний ряд з різних причин коротшає з однієї або обох сторін. Пацієнти стикаються з обвисанням щік, появою мімічних зморшок і іншими проблемами. Установка імплантатів вирішує питання заміщення втрачених зубів.

Відсутність одного або декількох зубів

Це не тільки естетична проблема. Часто це порушення мови, певні труднощі при жуванні, пошкодження кістки або щелепи. Після дентальної імплантації пацієнти повертаються до нормального життя.

Вартість установки імпланта зуба в Києві

Витрати на дентальну імплантацію зазвичай складаються з двох частин. Спочатку оплачується перший етап - хірургічний. Після приживлення імплантатів оплачується другий - ортопедичний. На нижній щелепі імплантати остеоінтегріруются (приживаються) мінімум 3 місяці, на верхній - 6 місяців. Обсяг необхідних робіт і характер лікування залежать від індивідуальної ситуації, пов'язаної зі здоров'ям пацієнта - потрібна часткова або повна заміна всіх зубів на імпланти в Києві. Запишіться на консультацію в стоматологічну клініку «Імплант Студіо», щоб отримати повну інформацію - яка система краща і скільки часу необхідно саме в вашому випадку, щоб вставити зуби, ціна на імплантанти в Києві і інших питань. Будемо раді допомогти!

Vitaplant имплантаты зубов

Надійна і доступна система дентальних імплантатів. Одна з перших українських систем дентальних імплантатів. Більше 18 років на ринку. Широкий вибір імплантатів компанії VITAPLANT повністю покриває всі вимоги і завдання дентальної імплантації.

Система VITAPLANT має в наявності двохетапні і одноетапні імплантати з з'єднанням імплантат / абатмент внутрішній шестигранник і "Конус Морзе".

IBT имплантаты зубов

Israel Bio Tech (IBT) Ізраїль

Компанія IBT пропонує імплантологам високоякісні і надійні дентальні імплантати.

Докладає значних зусиль в розробці інноваційних рішень в області дентальної імплантології.

Компанія IBT визначає головні потреби сучасної дентальної імплантології і створює інноваційні рішення завдяки співпраці з висококваліфікованими імплантологами.

Система сертифікована за стандартом ISO 13485: 2003, які включають в себе вимоги стандарту ISO 9001-2008.

SGS Dental имплантаты зубов

SGS (Швейцарія)

Компанія SGS dental system створена в князівстві Ліхтенштейн.

З 2007 року компанія SGS пропонує великий вибір дентальних імплантатів з використанням інноваційних технологій. Імплантати SGS мають конкурентоспроможну ціну і якість преміум рівня.

Імплантати SGS дозволяють вирішити широкий спектр клінічних завдань.

Виробництво імплантатів знаходиться в Угорщині.

Обробка проводиться в найсучаснішою в світі лабораторії в Німеччині.

Спеціальне покриття SBTC (Smart Bioactive Trabecular Coating) забезпечує ранню остеоінтеграцію і повну біосумісність.

Дентальниє імплантати SGS виготовлені з титану Grade 5. Імплантати сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001: 2000

Наші переваги

Довічна

гарантія від виробника імплантатів

лікарі імплантології

вищої категорії, кандидати

медичних наук

Досвід більше 15 років

встановлено більш

5000 імплантатів

Консультація будь-якого лікаря. Знаходимося на території лікарні

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

UA

RU