Зубний імплантат SGS

Встигніть встановити імплантат SGS (Швейцарія) за 8775 грн!

 

Запишіться на консультацію! Зараз!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

Імпланти швейцарського виробництва

Людство з давніх часів прикладає зусилля для того, аби зберегти здоров'я зубів: ще у 2500 р. до нашої ери жителі Єгипту використовували лігатурний дріт із золота, щоб захистити свої зуби від руйнування. Пізніше люди почали використовувати в якості імплантів зуби людей, тварин і навіть мушлю. Тільки згодом, у 1950-х роках, вчені-стоматологи зробили серйозний крок іпочали виготовляти зубні імплантати, Швейцарія зіграла у цьому не останню роль.

 

Найпопулярніші швейцарські виробники

 

Виготовлення зубних імплантатів потребує не тільки спеціального обладнання, але й комплексного підходу до роботи. Саме завдяки цьому швейцарські імпланти зубів Straumann, Nobel i SGS Dental System набули популярності не тільки на території Швейцарії, а й у всьому світі.

 

Straumann

 

Встановлювати імпланти Швейцарія почала завдяки праці Райнхарда Штраумана. У 1954 р. він заснував інститут досліджень Dr. Ing. R. Straumann AG, який займався розробкою інноваційних сплавів для виготовлення зубних імплантів. Успіх не прийшов швидко — перші порожнисті титанові імпланти швейцарські вчені тільки у 1974 р., але з цього моменту розвиток компанії в області імплантології значно прискорився. Вже у 1980 р. Фріц Штрауман (син засновника компанії) разом з Андре Шредером засновують Міжнародну команду імплантологів, через 8 років з'являється проєкт імпланту Soft Tissue Level та конус Морзе.

 

Завдяки активній роботі дослідницького інституту у 1997 р. компанія робить прорив: власна розробка поверхні SLA пришвидшує заживлення в два рази. На цьому Straumann не зупиняється, і з 2002 р. активно скуповує компанії, які займаються розробками в області стоматології і зокрема в імплантології. Першим придбанням стала компанія Biora, яка за допомогою біотехнологій досліджує регенерацію зубної тканини. В цьому ж році створюється Emdogain — препарат, який сприяє регенерації пародонта і дозволяє зберегти зуби пацієнтам, які страждають від пародонтичних захворювань. У 2005 з'являється поверхня SLActive: у порівнянні з попереднім винаходом (SLA) вона демонструє на 50% більш прискорене вживлення.

 

У 2007 Straumann купує Etcon (компанію, що спеціалізується на дентальній ортопедії) та проєктує імпланти Bone Level. У 2009 купує стоматологічний підрозділ IVS Solutions AG і починає використовувати під час роботи навігаційну хірургію з комп'ютерним управлінням та запускає матеріал Roxolid. Аби вдосконалити виробництво імплантів, Straumann купує акції інших стоматологічних компаній: Dental Wings (2011), Neodent (2012), Medentika (2013), Createch Medical (2013), Equinox (2016) та інших.

 

У 2013 р. Straumann випустила титанові основи для імплантів, у 2014 запустила новий імплант Soft Tissue Level Ceramic з поверхнею ZLA, а у 2016 р. компанія вже мала повний комплект власних ортопедичних елементів.

 

Straumann займається розробкою інноваційних технологій у сфері імплантації зубів більше 60 років і не зупиняється у розвитку: у 2019 р. компанія запустила повністю конічну систему BLX, а у 2020 — TLX Issue Level.

 

Nobel Biocare

 

Розробляти і виготовляти імпланти зубів Швейцарія почала завдяки ще одному вченому — Пер-Інгавару Бранемарку, який у 1950-х роках займався вивченням процесів кровотворення. У ході дослідження він провів експеримент: закріпив у ногу кролика оптичний компонент з титану. За допомогою спеціально модифікованих мікроскопів вчений міг спостерігати за процесами циркуляції крові. Коли експеримент закінчився, Пер-Інгавар виявив, що елемент з титану став майже невід'ємним від кістки кролика. Після цього випадку вчений змінив напрямок роботи, а світ отримав такий термін, як остеоінтеграція.

 

У 1965 р. Пер-Інгавар встановив перший зубний імплантат, виготовлений з титану, що прослужив пацієнту більше 40 років. Пізніше Пер-Інгавар сумісно з компанією Bofors створив спільний проєкт — Nobelpharma, який згодом отримав назву Nobel Biocare.

 

У 1983 р. компанія розробила метод Procera, який забезпечував високу точність виробництва коронок у промислових масштабах. У 1989 р. компанія створила ковпачки з кераміки. Для цього Nobel використала технологію CAD/CAM, а сам винахід позитивно вплинув на розвиток імплантології у всьому світі: адже оксид алюмінію, який використовувався для виготовлення ковпачків Procera AllCeram, допоміг поєднати в одному виробі міцність та естетику.

 

В 1997 р. компанія першою презентувала імплант з корневидною основою. На відміну від імплантів з паралельними стінками, які на той час були розповсюджені, форма у вигляді кореня зуба сприяла високому рівню первинної стабілізації.

 

У 1998 р. компанія розробила концепцію All-on-4 для пацієнтів з повною адентією. Імпланти встановлювалися під кутом і миттєво навантажувалися, що прискорило процедуру трансплантації. В 2000 р. з'явився імплант TiUnite, який значно прискорював процес остеоінтеграції, в 2008 — Nobel Active, який забезпечував миттєве навантаження у будь-якому клінічному випадку. Також Nobel створила концепцію тривимірного планування лікування, якою зараз використовується стоматологи з усього світу.

 

SGS Dental System

 

Історія цієї компанії значно коротша. Холдинг SGS, який спеціалізувався на сертифікації, контролі та дослідженнях, в 2001 р. створив нову нішу — дентальну імплантологію. Так з'явилася компания SGS Dental System, яка займається розробкою та виготовленням зубних імплантів, ортопедичних елементів, стоматологічних систем і хірургічних інструментів.

 

В 2009 році компанія запустила масове виробництво зубних імплантів на основі розробок швейцарських інженерів і створила центр контролю якості виробів. А у 2013 р. при SGS Dental System відкрився медичний та навчальний центр. У першому надаються послуги з імплантації, у другому лікарі-хірурги можуть пройти курси для підвищення кваліфікації та освоєння новітніх технологій.

 

У чому полягають переваги швейцарських виробників

 

На світовому ринку з виробництва зубних імплантатів Швейцарія займає одну з провідних позицій, і недаремно, адже швейцарські імпланти мають достатньо переваг:

 

  • імпланти приживаються у 99% випадків;
  • можливість імплантації одразу ж після видалення зуба (одномоментна імплантація);
  • широкий асортимент імплантів, які підходять для різних клінічних випадків;
  • виробники вкладають значну частину бюджету у наукові дослідження, аби перезентувати на ринку вдосконаленні технологічні рішення;
  • використання надійних, міцних матеріалів;
  • більшість швейцарських виробників дають довічну гарантію на свої вироби;
  • компанії використовують унікальні методики по обробці матеріалів, які дозволяють збільшити площу поверхні імплантату і надати йому шерохуватість, за рахунок чого остеоінтеграція в рази прискорюється.

 

За функціоналом та різноманіттям швейцарські зубні імплантати анітрохи не поступається німецькому виробництву: виробники з обох країн пропонують варіанти для пацієнтів з різними особливостями та потребами, що робить їх найбільш затребуваними на ринку. У створенні імплантатів вкрай важливо, щоб матеріали були біологічно сумісними з організмом пацієнта, мали високий показник приживання імпланта до кістки та виключали мікрорухливість. При виготовленні зубних імплантатів Швейцарія і Німеччина дотримуються суворих стандартів, тому сказати, що той чи інший виробник краще, неможливо. Щоб зробити остаточний вибір, необхідно проконсультуватись зі спеціалістом. Серед запропонованих вам імплантів різних виробників ви можете вибрати той варіант, який буде відповідати всім вашим вимогам, в тому числі співвідношенню ціни та якості.

 

Імплант Студіо співпрацює з кращими виробниками імплантів

 

Наша мета — робити людей здоровими і щасливими, тому ми обираємо виробників, чия надійність підтверджена досвідом. В нашому випадку це SGS Dental System — компанія, яка більше 15 років створює та вдосконалює імпланти, щоб покращувати рівень життя людей з усього світу.

 

Встановлюючи імпланти SGS Dental System в Імплант Студіо, ви можете бути впевненими у якості виробів. Імпланти швейцарського виробництва приживаються у 98 випадках зі 100, їм характерне швидке загоєння ран після встановлення імпланта і високий рівень остеоінтеграції. Гарантія на імпланти довічна, тому у разі виникнення проблем імплант буде встановлено повторно, але вже безкоштовно.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net