Імплант навіщо потрібен?

Імплантація зубів - ідеальний варіант повернути втрачені зуби назавжди! Знайти людину, яка хоча б раз в житті не втрачала зуб, дуже складно. Це може статися з різних причин: травма, захворювання, неправильний догляд, генетика та інші різні чинники. Найбільш поширеним видом відновлення зубів є - імплантація. Таку процедуру пропонують провести практично всі професійні стоматологічні центри. Для цього застосовують зубні імплантати, що імплантують в кістку щелепи, а також коронки, що надягають зверху на імпланти. Ця методика дозволяє повністю повторити природні зуби і повернути людині її привабливість, упевненість в собі. З протезами можна знову їсти будь-яку їжу (навіть саму тверду), чистити зуби звичайним способом і не відчувати жодного дискомфорту.

 

Коли необхідні зубні імплантати?

 

На сьогоднішній день імплантація є однією з найпопулярніших стоматологічних процедур, незважаючи на її високу вартість. Навіщо потрібні імпланти? - це питання все ще задають люди, які не визначились з методом відновлення загублених зубів. Імпланти допомагають повернути ротовій порожнини функціональність і естетичність. Протезується зуб, який кріпиться на імплант, нічим не відрізняється від природного зуба, завдяки чому людина не відчуває незручностей.

 

Є ряд свідчень, при яких пацієнту призначають імплантацію. Ознайомившись з ними, можна зрозуміти, навіщо потрібні імпланти і чи варто проводити цю процедуру. Найчастіше імплантацію призначають людям, у яких відсутній один або два зуба в ряду при здорових сусідніх зубах. В цьому випадку зуб може бути відсутнім через видалення, внаслідок обширного ураження карієсом. Також один зуб в ряду може бути відсутнім через сильний удару, наприклад, при падінні.

 

Також імплантацію призначають при повній відсутності зубів в ряду. Для цього фахівець проводить попередню діагностику, лабораторні дослідження, точно підбирає місця установки імпланта за спеціальною комп'ютерною програмою.

 

Імплантацію призначають і в разі відсутності останніх зубів в ряду, так як жоден інший метод відновлення для цього випадку не підходить.

 

Ортодонт підбирає вид імплантації, це може бути одноетапна методика, або двоетапна і починає підготовку.

 

Бувають ситуації, коли пацієнтові необхідна попередня операція на кістці щелепи для того, щоб імпланти краще і швидше прижилися. Після неї має пройти не менше 2-3-х місяців перед імплантацією.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net