Імплант хто робив

Питання імплантації хвилює багатьох людей. Усі закордонні та вітчизняні лікарі-стоматологи в один голос стверджують, що імплантація – це відмінний, перевірений, надійний та найефективніший метод відновлення втрачених зубів. У той же час багато людей говорять про те, що це просто «викачування» грошей з пацієнтів, оскільки не всі імпланти приживаються спочатку і через деякий час просто відходять. Але є й інша думка пацієнтів про те, що завдяки імплантації вони змогли повернути здоров'я ротової порожнини, красу та впевненість у собі. Імплант, хто робив думки розходяться. Якщо відштовхуватися виключно від відгуків пацієнтів, слід дивитися на стоматологічну клініку, де було проведено імплантацію, кваліфікацію та досвід лікаря та інші важливі моменти. Наприклад, пацієнт, який пише про те, що імпланти не приживаються і при цьому він звертався до клініки сумнівного рівня або до лікаря без досвіду, не повинен викликати у Вас довіру. Рівнятися на таких людей не варто.

 

Кожен пацієнт, який думає – чи варто робити йому імплантацію, має приділити особливу увагу вибору стоматологічної клініки, а також фахівцю, якому він довірить встановлення імплантів. Крім цього, необхідно пройти повне обстеження, дізнатися про всі нюанси цієї процедури, ознайомитися не тільки з достоїнствами, але і з усіма недоліками, а також протипоказаннями.

 

У яких випадках слід задуматися про імплантацію зубів?

 

Основним показанням до цієї процедури є - втрата одного або кількох зубів. Імплантація є універсальною стоматологічною процедурою, завдяки якій можна відновити один зуб, кілька, також весь зубний ряд. Для цього розроблені різні методики імплантації, це може бути: одноетапна установка, двоетапна, або базальна.

 

Багато пацієнтів, хто робив імпланти, говорять про те, що відновити можна зуби навіть у тому випадку, коли всі одиниці присутні, але зуби занадто тендітні і розсипаються. У цих випадках відновлення пломбою неможливе.

 

Термін служби імплантів та протезів

 

Важливо знати, що термін служби імпланту та термін служби протезу – це зовсім різні речі. Імплант, хто робив часто плутають ці терміни, що призводить до різних неприємних ситуацій. Багато виробників імплантів, зокрема, якщо це зарубіжний виробник, дає на свою продукцію довічну гарантію. Термін служби протезів часто сягає 15 років.

 

Від чого залежить термін служби протезу?

 

1.Матеріал, з якого він виготовлений.

2. Правильна підготовка до етапу протезування. Лікар суворо дотримується всього алгоритму установки. У разі допущення будь-яких помилок під час встановлення імпланту під протезом може розвиватися запальний процес, що призведе до численних проблем, зокрема і до повного відторгнення імпланту.

3. Точність виготовлення протеза.

4. Наступний правильний догляд за встановленим протезом. У деяких випадках пацієнти є головною причиною того, що імплант відторгається, а протез деформується. Неправильна гігієна ротової порожнини, недотримання рекомендацій фахівця, надмірне навантаження на протези.

5. Термін служби протезів, що встановлені на імпланти набагато вище, ніж ті протези, що встановлені на опорні зуби, це також необхідно знати.

 

Термін служби імплантів

 

Термін служби залежить від таких факторів:

 

1.При встановленні лікар суворо дотримується протоколу. Пацієнту було проведено правильну підготовку.

2. Лікар правильно підібрав імплант, точно розрахував його навантаження.

3. Імпланти під час встановлення були підібрані відомих та надійних фірм, добре відомих на ринку.

4. Після імплантації пацієнт суворо дотримується всіх рекомендацій лікаря, регулярно проходить стоматологічний огляд, при будь-яких хворобливих відчуттях в області встановлення імплантів, відразу ж звертається до професійного фахівця.

 

Довіряйте встановлення імплантів лише надійним та перевіреним спеціалістам з великим досвідом, а також клінікам, де є сучасне обладнання, а також використовуються інноваційні методики. Таким чином, Ви убезпечите себе від різних неприємних явищ і зможете тривалий час насолоджуватися здоров'ям та красою своїх зубів.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net