Зубний імплантат IBT

Встигніть встановити імплантат IBT (Ізраїль) за 4740 грн!

 

Запишіться на консультацію! Зараз!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

При втраті зуба не варто відпускати ситуацію на самоплив. Краще рішення - встановити Ibt імпланти в Implant Studio якомога швидше. Так ви позбавитеся від неминучих змін в зовнішності. При відсутності зубів впадають щоки і губи, контур обличчя деформуються, шкіра обвисає.

Випали зуби не тільки псують зовнішність, але і завдають значної шкоди здоров'ю. Встановивши ізраїльські імпланти, у вас не буде проблем з рештою зубами, деформації зубного ряду, хвороб ясен.

Позитивні Ibt імпланти відгуки отримують по ряду причин:

  • установка імплантів проходить безболісно, ​​під місцевою анестезією;
  • завдяки сучасним технологіям вдалося добитися відмінних результатів фіксації;
  • ізраїльські імпланти приживаються в 98,3% випадків;
  • встановивши імпланти в Implant Studio, ви отримуєте довічне гарантійне обслуговування.

Сертифіковані за стандартами якості зубні імплантати Ізраїль - це безпечні і сучасні матеріали, високий рівень приживлюваності і довгий термін служби.

Встановлюються ізраїльські імпланти, якщо:

  • втратили один, кілька або всі зуби через хвороби або травм;
  • необхідно зберегти власні зуби;
  • щоб сміливо посміхатися і жити повноцінно.

Порожня лунка зуба, що випав здатна принести масу неприємностей. По-перше, ви можете втратити зуби, що залишилися через деградацію кісткової тканини. По-друге, беззуба посмішка не обіцяє успіху ні в діловій, ні в особистій сфері. По-третє, ви можете завдати непоправної шкоди організму, адже погано пережована їжа довше перетравлюється і практично не засвоюється. Це загрожує хворобами шлунково-кишкового тракту і зниженням загального імунітету. Краще не погіршувати ситуацію, а відразу встановити ізраїльські імпланти в Implant Studio на вигідних умовах.

 

Ibt імпланти наскільки вони практичні?

 

Виробляються Ibt імпланти компанією Israel Bio-Tech, яка використовує самі передові методи в області дентальної імплантології. Виробник приділяє особливу увагу матеріалам, технологіям виробництва, стерилізації та упаковці продукції. Якщо хоч одна деталь не відповідає стандартам якості і безпеки країн ЄС, вся партія беззастережно утилізується.

Основний фокус компанії, яка виробляє Ibt імпланти, - швидке відновлення після операції. Виробник постійно удосконалює технічну базу, а разом з нею і продукцію. Справедливо, що імпланти Ibt відгуки отримують відмінні. У якості продукції сумніватися не доводиться.

 

 

Ibt імпланти: відгуки

 

Серед клієнтів Implant Studio зубні імплантати Ізраїль користуються великою популярністю, так як матеріали мають високі естетичні та практичні властивості. При цьому їх вартість не завдає шкоди бюджету.

 

Ніна Потапенко

 

Встановила ізраїльські імпланти Ibt відгуки про яких почитала, але вірити їм не стала. Остаточний вибір на користь цієї фірми зробила на консультації з лікарем. У Implant Studio працюють професіонали, які розуміють потреби клієнтів. Дуже задоволена, що встановила саме їх.

 

Галина Удовиченко

 

Мене імпланти Ibt відгуки переконали. Дивилася не тільки на сайтах стоматологічних клінік, але і на форумах. Знаходила відгуки 10 і навіть 15-річної давності. Взагалі Ізраїль славиться якісним медичним обслуговуванням, та й ціна - відмінна. Встановлювала в Implant Studio акцією. Вже 3 роки моя посмішка сяє, і немає ні натяку на зміну зовнішнього вигляду конструкції. Та й лікарі - відмінні. Таких вдень з вогнем не знайдеш.

 

Іван Троїцький

 

Потрапив в аварію і втратив зуби. Моя дружина вибрала Ibt імпланти відгуки про які постійно пишуть. Хлопці, передати не можу. Це - бомба! Комфортно, зуби, як свої. Тільки красивіше. Пишаюся вибором дружини і з задоволенням рекомендую всім, хто потрапив у складну ситуацію.

 

Олена Северова

 

Не витрачайте час даремно, читаючи про ізраїльські імпланти Ibt відгуки, так як продукція - якісна, недорога і відмінно носиться. Мені довелося ставити імпланти на 2 щелепи. Через хворобу зуби випали за 2 місяці, а залишати все як є не хотілося. Ні говорити нормально не можеш, ні посміхнутися. Ходиш з особою-маскою. А є рідку їжу - гидота. Я вирішила, що так бути не повинно і прийшла в Implant Studio. Бюджет був не великий, але лікарі допомогли вибрати оптимальний варіант, ще й знижку зробили. Зараз, як заново народилася. І зрозуміла, що зуби треба берегти. Без них, як без рук.

 

Тарас Грінченка

 

Через втрату зубів звільнили з роботи. Це був удар нижче пояса. Не хотілося бути другосортним людиною, довелося брати кредит, щоб поставити імпланти Ibt відгуки про яких не цікавили. Була важлива ціна. Ці були зі знижкою, навіть дешевші за українські. Тому взяв. Але результат перевершив всі очікування. Імпланти стоять своїх грошей. Рекомендую.

 

Алена Виниченко

 

Красиві та надійні - так кажуть про Ibt імпланти відгуки пацієнтів. І я з ними згодна. За 5 років імпланти не змінили ні колір, ні посадку. Так, за ними доводиться доглядати. Мінімум 2 рази на рік ходжу на професійну чистку і консультацію. Стежу в обидва. Свої зуби запустила, ці не хочу. Лікарі кажуть, що якщо буду продовжувати доглядати, конструкція прослужить ще мінімум років 20.

 

В якій країні виробляються Ibt імпланти і чим вони популярні

 

Ibt - ізраїльські імпланти вартістю від 4740 грн. Відрізняються високою якістю, надійністю і високим рівнем приживлюваності. Будьте впевнені, зубні імплантати Ізраїль прослужить вам вірою і правдою десятки років.

Потребуєте консультації? Центр дентальної імплантології Implant Studio до ваших послуг!

 

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net