Де поставити імпланти зубів в Києві

Установка зубних імплантів - це ваша можливість відновити втрачені зуби, повернути жувальну функцію і привабливу посмішку. Імпланти імплантуються в кісткову тканину і повноцінно замінюють природні зуби. Різниця лише в тому, що зубні імплантати Київ, встановлені імплантологом Implant Studio, при правильному догляді прослужать вам все життя.

 

Implant Studio професіонали своєї справи

 

Наші імплантології позбавлять вас від дискомфорту, пов'язаного з втратою зубів. Ми стали одними з перших, хто встановлює зубні імплантати Київ за принципом «все включено», забезпечуючи пацієнтів повним спектром стоматологічних послуг.

Чому ми - ваш найкращий помічник у створенні здорової і красивої посмішки? Відповідь проста:

● Досвід. Ми встановлюємо імпланти зубів Київ понад 15 років. За цей час наші лікарі встановили більше 5000 імплантів.

● Лікарі. Наша команда - наша гордість. Стоматологи з більш ніж 10-річної клінічною практикою і науковими званнями.

● Технології. Імпланти зубів Київ ми встановлюємо за допомогою новітніх стоматологічних технологій SGS і IBT, сертифікованих в Ізраїлі і Швейцарії.

● Ціни. У нас найкращі ціни на імпланти зубів в Києві. Вартість на 15-20% нижче, ніж в інших столичних клініках. Ми пропонуємо на зубні імплантати Київ ціни для будь-якого бюджету, від економних до преміальних рішень.

● Сервіс. Лікування відбувається в умовах сучасної клініки європейського зразка.

● Гарантія. Ми надаємо довічну гарантію від виробника На імпланти зубів в Києві далеко не всі клініки дають таку тривалу гарантію.

 

Implant Studio пропонує бюджетні варіанти установки зубних імплантів в Києві

 

Високі ціни на імпланти зубів в Києві несправедливо зарахували цю операцію до занадто дорогого лікування. Чи справді це так?

Встановлені імпланти зубів Київ запобігають атрофії щелепи, порушення жувальних функцій і втраті дикції, відновлюють естетику. Прослужать вони вам все життя. Вартість навіть найдорожчого імпланта в нашій клініці більш ніж виправдана тривалістю його експлуатації та функціональними характеристиками.

У нас прозорі на зубні імплантати ціни Київ. Всі розцінки, зазначені в прейскуранті на сайті - реальні. Ми пропонуємо бюджетні варіанти і допоможемо вам мінімізувати витрати. У нашій клініці діють акції і завжди є додаткові знижки для клієнтів.

 

Де нас можна знайти і які гарантії

 

Клініка розташована в Києві на вул. Комбінатній, будинок 25. У 15 хвилинах ходьби від станції метро «Лівобережна». Кожен наш клієнт отримує гарантію на:

● Якість. Ми використовуємо імпланти швейцарських, ізраїльських і українських виробників, які дають довічну гарантію на вироби. Ви отримаєте сертифікат з унікальним номером.

● Надійність. На імпланти ціна Київ повністю виправдана. Показники приживлюваності імплантатів досягають 98,5%.

● Комфорт. Якісні знеболюючі позбавлять вас від дискомфорту.

● Естетику. Ваші імпланти будуть виглядати навіть краще, ніж натуральні зуби.

 

Які імпланти встановлюємо і які ціни на імпланти зубів в Києві

 

У роботі ми використовуємо імплантати:

● VITAPLANT (Україна);

● IBT (Ізраїль);

● SGS (Швейцарія).

На зубні імплантати ціни в Києві істотно відрізняються. Необхідно уточнювати, чи включена в зазначену суму анестезія, огляди, коронки і інші обов'язкові складові лікувального процесу.

Ми гарантуємо, що на зубні імплантати Київ ціна в нашій клініці одна з найбільш доступних:

   Імплантат    Ціна в Implant Studio, грн. Ціна в стоматологічних клініках Києва, грн.
   VITAPLANT       3550,0       от 4000,0   
   IBT       4770,0       от 5100,0   
   SGS       8775,0       от 9150,0   

Якщо вам потрібна на імпланти ціна Київ найбільш оптимальна, Implant Studio пропонують вам найкращі розцінки в столиці. Про це говорить не тільки наш прейскурант, а й відгуки пацієнтів. На нашому сайті представлені відгуки, які ще раз підтверджують, що у нас - найкращі ціни на імпланти зубів в Києві, гідні лікарі і чудові результати роботи.

Телефонуйте нам, записуйтеся на консультацію і не соромтеся розпитати про те, які на імпланти ціна Київ, від чого вона залежить і як можна отримати знижку.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net