Гарантія на імплантати

Встановлюючи зубні імпланти, кожен пацієнт повинен знати про всі особливості цієї непростої процедури, а також гарантії на імпланти. Дається вона виробником і нашою клінікою і є і є запорукою того, що імплант повністю відповідає заявленим характеристикам, буде служити дуже довго.

 

Світова статистика показує, що приблизно 1,5% всіх випадків зубні імпланти можуть не прижитися, про що ми інформуємо кожного нашого пацієнта ще до початку процедури. У цих випадках у нашій спеціалізованій клініці Вам буде проведено безкоштовну заміну конструкцій. У цьому полягає гарантія, яку отримує кожен наш пацієнт.

 

Також безкоштовна заміна здійснюється у разі будь-якого механічного пошкодження конструкції.

 

Який період діє гарантія зубних імплантів?

 

Гарантія на роботу клініки/лікаря – 1 рік.

 

Довічна гарантія на імпланти починається з встановлення конструкції. У разі будь-якого дефекту або порушення цієї конструкції, виробник зобов'язується замінити цей імплант на новий. Для цього пацієнту просто необхідно звернутись до стоматологічної клініки, де йому проводили імплантацію. Гарантія на імплантати як на виріб таких надійних брендів, як Nobel або SGS є довічною. Гарантія на імплантати, як на виріб, таких брендів як Alpha-Bio та VITAPLANT 10 років.

 

Скільки діє гарантія на роботу лікаря?

 

Довічна гарантія на імпланти та гарантія на встановлення конструкції – це не одне й те саме.

 

Будь-які проблеми з імплантами можуть виникнути не тільки тому, що конструкція була виготовлена ​​з неякісних матеріалів, або не відповідає своїм вимогам. У деяких випадках причиною того, що імплант не приживається, або з ним відбуваються якісь порушення – неправильна робота імплантолога, або використання під час імплантації неякісних інструментів або у разі порушення протоколу. Деякі стоматологічні клініки, які цінують свою репутацію і цінують своїх клієнтів, дають гарантію на роботу фахівців. Це означає, що якщо під час гарантійного терміну з імплантом щось трапляється через можливі помилки спеціаліста під час роботи, лікар зобов'язується їх виправити абсолютно безкоштовно, виконати переустановку імпланта, або перепротезувати.

 

У яких випадках гарантія знімається?

 

Не всі пацієнти знають, що в деяких випадках лікар чи клініка можуть відмовити пацієнтові у гарантійному обслуговуванні. Чому це відбувається?

 

Найчастіше це трапляється, коли пацієнт не виконував вимог спеціаліста, внаслідок чого імплант порушився. До таких причин належать:

 

1. Пацієнт не виконував рекомендації спеціаліста у післяопераційний період.

2. Протягом тривалого часу пацієнт не відвідував клініку для планового огляду та не виходив на зв'язок.

3. Перед проведенням імплантації пацієнт приховав від лікаря захворювання, що стосуються протипоказань перед встановленням імплантів.

4. Проходив лікування у різних клініках та у різних фахівців.

5. Не дотримувався рекомендацій лікаря з гігієни порожнини рота.

6. Не дотримувався рекомендацій щодо навантаження на імпланти.

 

Детальніше дізнатися про гарантії на імплантацію Ви можете у нашій клініці, записавшись на консультацію до фахівця.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net