Де зробити імплантацію зубів у Києві.

Найпопулярнішим і ефективнішим способом відновлення зубів є імплантація. Ця процедура вже давно популярна по всьому світу, до неї вдаються у випадках, коли необхідно відновити один-два зуби або весь зубний ряд.

 

У яких випадках потрібна імплантація?

 

Багатьох людей цікавить питання: як їм можна відновити втрачені зуби? Імплантація ефективна при втраті жувальних зубів, при деяких незначних дефектах, якщо зруйнований зуб знаходиться між здоровими зубами, а також у разі повної відсутності всього зубного ряду.

 

Як підготуватись до імплантації?

 

Оскільки імплантація є хірургічною процедурою, готуватися до неї необхідно заздалегідь та ґрунтовно. Лікар повинен ретельно оглянути всю ротову порожнину, вилікувати пошкоджені зуби та запальні процеси на яснах, зробити всі необхідні дослідження і лише за їх результатами підбирати методику імплантації, вид та матеріали. якщо немає жодних протипоказань, лікар та пацієнт приступають до підготовки.

Далі проводиться вкручування імпланту в кісткову тканину, після незначного розрізу ясен. Сучасні імпланти виготовляються із титану. Це дуже міцний і надійний матеріал, який найкраще приживається. Має тривалий термін служби та не викликає жодних дискомфортних відчуттів.

 

Основні переваги імплантації

 

Перш, ніж вибрати клініку, де зробити імплантацію зубів, слід докладно вивчити не тільки переваги самої процедури, але й особливості клініки, куди Ви звертаєтесь.

До основних переваг імплантації відносять:

1.Довгий час імпланти служать і не змінюють свої первісні властивості. Традиційні мости потрібно змінювати вже через 5 років після установки. У тому випадку, якщо Ви обрали надійну стоматологію та імплантацію проведено правильно, імпланти будуть служити Вам близько 25 років. Від природних зубів їх відрізнити досить складно, це під силу лише професійному фахівцю.

2. Під час імплантації не страждають сусідні зуби. Під час встановлення стандартного мосту необхідне обточування сусідніх зубів, що несприятливо впливає на них. При імплантації обточування не потрібне. Імпланти загвинчують безпосередньо в кістку щелепи, тому сусідні зуби не страждають.

3.Після імплантації повністю зберігаються смакові відчуття. На відміну від знімних протезів, імпланти не притуплюють смакові якості та не травмують м'які тканини ясен. Неправильна дія на кісткову тканину призводить до її атрофії, після чого тільки імплантація зможе врятувати становище.

4.Легкий догляд за ротовою порожниною. Щоб якісно очистити всю конструкцію, необхідно лише відвідати стоматолога, який зніме коронку і проведе гігієну порожнини рота. У тому випадку, коли відсутній весь зубний ряд, проводити гігієну рота ще простіше, необхідно лише встановити знімні конструкції, які кріпляться на спеціальних замках.

Встановлюючи імпланти Ви не просто повертаєте ротовій порожнині її жувальну функцію та гарний, естетичний зовнішній вигляд, але й дбаєте про своє здоров'я загалом. Для виконання якісної процедури необхідно просто знати, де зробити імплантацію зубів та довірити своє здоров'я справжньому професіоналу. У гонитві за надто доступною ціною Ви можете втратити не лише свої фінанси, а й час, а також нерви.

 

Де зробити імплантацію зубів у Києві?

 

Бажаючи отримати гарну усмішку, відновити втрачені зуби та зберегти своє здоров'я, необхідно ретельно вибирати клініку, де зробити імплантацію зубів. Вона має бути не лише відомою, а й мати багато позитивних відгуків від пацієнтів. Ми пропонуємо Вам звернутися до нашої спеціалізованої стоматології, де працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом. Ми використовуємо лише якісні та надійні матеріали, професійне обладнання та інструменти, які дозволяють виконувати імплантацію на найвищому рівні.

У нашій клініці індивідуальний підхід до кожного клієнта діють додаткові знижки та акції на всі стоматологічні процедури. Записатися на прийом до фахівців Ви можете за телефоном або прямо на сайті.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net