Де дешевше імплантація зубів

Імплантація зубів - процедура досить дорога, займає багато часу і вимагає до себе уважного ставлення з боку фахівця. Такий ефективний метод відновлення втрачених зубів має явну перевагу перед протезуванням - сусідні зуби в імплантації не потребують обтачивании. Саме тому цей метод є такими популярним не тільки в США, Німеччині, Швейцарії, але і в інших країнах світу.

«Чи може така трудомістка і складна стоматологічна процедура коштувати дешево?» - це питання хвилює багатьох людей, які хочуть повернути здоров'я і красу своєї ротової порожнини.

 

Від чого залежить ціна імплантації зубів?

 

Деякі люди, бажаючи відновити втрачені зуби, вибирають місце, де дешевше імпланти, абсолютно не замислюючись про багатьох важливих моментах. Не рідко, це призводить до сумних наслідків, таким як: імпланти не приживаються, починаються запальні процеси і складні патології. В результаті гонитва за дешевим товаром призводить до втрати не тільки фінансових коштів, але і часу, сил пацієнта, що в підсумку обертається розвитком важких захворювань не тільки ротової порожнини. Професійні фахівці категорично не рекомендують звертатися до центрів, де недорога імплантація. Перш ніж зважитися на таку процедуру, пацієнтам слід ознайомитися, що впливає на вартість імплантації.

 

При визначенні ціни враховуються такі чинники:

1.Материал імплантів (в даний час найкращим і безпечним матеріалом є - титан).

2. Покриття вироби (з метою прискорення остеоінтеграції, поверхня попередньо обробляють за допомогою фосфатів, або кристалів гідроксиапатиту).

3. Розмір виробу.

4. Форма.

5. Вид різьблення (найчастіше фахівці використовують 2 або 3 види різьблення, в залежності від щільності щелепної кістки в різних місцях).

6. Тип з'єднання з абатментом.

7. Виробник імплантів і його рейтинг на світовому ринку. Якщо Ви шукаєте, де дешевше імпланти, то європейські та американські бренди Вам не підійдуть.

8. Також на вартість імплантації впливає статус стоматологічної клініки і кваліфікація ортодонта.

 

Де можна відновити зуби за допомогою імплантації дешевше?

 

На вартість процедури, крім самого імпланту впливають такі чинники:

 

1.Регіон.

2.Класс стоматології.

3. Технічне оснащення.

4. Складність виконання процедури.

5. Кількість матеріалів для імплантації.

 

На що звернути увагу, якщо Вам пропонують недорогу імплантацію?

 

1.Входіт чи в її вартість первинна консультація і обстеження ротової порожнини. У тому випадку, якщо не входить, будьте готові оплачувати їх самостійно.

2. Який період працює клініка. Якщо близько 2-3-х місяців, Ви можете потрапити на шахраїв.

3. Чи є у цієї установи позитивні відгуки.

4. Якщо ортодонт пропонує імпланти за дуже низькою ціною, Ви можете поцікавитися серійним номером стрижня імпланта який Вам пропонують. У тому випадку, якщо номери на ньому немає, будьте впевнені, що це дешева підробка.

5.Помніте, що сумлінний фахівець ніколи не буде мотивувати своїх пацієнтів ставити дешеві імпланти. Він може запропонувати Вам лише дочекатися знижки на цю процедуру, щоб Ви змогли заощадити свій матеріальний бюджет.

 

Серед клінік в нашому місті є небагато місць, де недорога імплантація. Звертайтеся в нашу стоматологію, де періодично проводяться акції, що допоможуть Вам відновити один-два зуба, або весь зубний ряд під ключ за дуже вигідною ціною.

Наша клініка має велику кількість пацієнтів не тільки з міста, а й різних регіонів, які залишають про роботу фахівців позитивні відгуки, ознайомитися з ними Ви можете на сайті нашої стоматології. Вони точно знають, де недорога імплантація і рекомендують нашу спеціалізовану клініку своїм друзям, родичам і знайомим. Доступна вартість зовсім не означає, що вона буде проведена неякісно або з дешевих матеріалів. Ми дуже дорожимо своєю репутацією, використовуємо в роботі тільки найсучасніші, надійні і безпечні матеріали від кращих виробників. Кожному пацієнту підбираємо певний вид імплантів індивідуально.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net