Чому відторгаються імпланти?

Відновити зуби частково, або повністю зубної ряд пропонує така сучасна і дуже популярна процедура, як - імплантація. Вартість її досить висока, тому далеко не кожен бажаючий може відразу зважитися на таке відновлення зубів. Більш того, оскільки імплантація є хірургічною операцією, вона так само має деякі протипоказання. Крім цього, імпланти можуть відторгатися організмом з різних причин. З усіх цих питань варто обов'язково проконсультуватися попередньо з лікарем, а також пройти повноцінне ретельне обстеження. У тому випадку, якщо буду виявлені захворювання або інші причини, які можуть привести до відторгнення імлантов, від процедури краще відмовитися і замінити її іншим методом відновлення відсутніх зубів.

 

Що таке імплантація?

 

Імплантація являє собою хірургічну операцію, під час якої в щелепних кісток угвинчується імплант, згодом на нього прикріплюють коронку. Процедура досить складна, вимагає до себе знань і професіоналізму фахівця, який повинен строго дотримуватися всіх правил і норм її виконання. Під час реабілітації з'являються деякі ускладнення в легкій формі, такі як: кровотеча, больові відчуття, набряклість і інші. Як правило, протягом декількох днів ці симптоми зникають. Якщо ознаки ускладнення тільки посилюються, необхідно обов'язково звернутися за допомогою до лікаря.

 

Деякі ускладнення є цілком нормальним явищем, так як під час імплантації травмуються м'які і кісткові тканини.

 

Скільки часу приживляється імплант?

Імплант є чужорідним тілом, тому для його повного приживлення знадобиться деякий період - від кілька місяців до півроку. Термін індивідуальний для кожного пацієнта, він залежить від індивідуальних особливостей організму людини, матеріалу, з якого виготовлений імплант, дотримання правил виконання процедури, а також подальший догляд за ротовою порожниною.

 

ознаки відторгнення

 

Самостійно визначити ознаки, чому відторгаються імпланти, дуже важко. Це під силу тільки професійному фахівцеві, який знає про цю процедуру абсолютно все. У багатьох випадках пацієнти сприймають ускладнення, як звичайне явище після імплантації, не замислюючись про те, що організм просто відторгає чужорідне тіло запальними процесами та іншими ознаками. При яскраво виражених порушеннях після процедури, обов'язково слід проконсультуватися у фахівця, який виконував операцію.

 

У тому випадку, якщо у пацієнта спостерігаються серйозні порушення, такі як: запах гною, рясна кровотеча, яку важко зупинити, сильний набряк і почервоніння ясен - це говорить про те, що в організмі відбувається запальний процес і через деякий час імплант може розхитатися і випасти . У самих запущених випадках, запальний процес приведе до розвитку численних захворювань.

 

Основні причини відторгнення імпланта

 

На 100% спрогнозувати, що у пацієнта буде відторгнення зубного імпланта, не зможе жоден фахівець. Таке явище відбувається в 2% всіх випадків, які відновлювали зуби таким методом. Причин, чому відторгаються імпланти, може бути кілька, основна з них - це потрапляння хвороботворних мікроорганізмів всередину. Природний корінь зуба має додатковий захист, доступ до нього захищений м'якими тканинами ясен і твердої зубної емаллю. Під час проведення імплантації є певний ризик занесення патогенних мікроорганізмів з вини лікаря, або самого пацієнта.

 

Список основних причин, за якими імплант може відторгатися?

 

1.Використання неякісного матеріалу.

2. Помилка лікаря під час проведення імплантації.

3. Помилки самих пацієнтів, які несумлінно ставляться до догляду за ротовою порожниною і не дотримуються рекомендацій лікаря.

4. Відторгнення імпланту організмом. Це відбувається в разі розвитку деяких захворювань.

 

Якщо протягом декількох днів після процедури, ознаки ускладнень тільки посилюються, слід негайно звернутися за кваліфікованою допомогою.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net